Ierosinājumi CopesLietas.lv

Visus tas kaitina
11.marts 2017, 11:32 | links
 
Mani arī kaitinā tas ka nevar uzreiz ieiet forumā!
11.marts 2017, 09:05 | links
 
Labrīt, ir kaitinos jaunums forumā, kad ieiet tēmā, piemeram Lielupe un grib iet atpakaļ uz forumu tad uzbīdot kursoru uz Forums to aizsedz izkrītos saraksts Jaunais forums utt. , kas neļauj tikt klat pie parasta foruma. Tas ir kādu nedēļu vai vairāk. Ja ne citadi, tad vai nevar menu kur ir div class= forums un atbilstošais "ul" pievienot vēl "li" tagu ar atpakaļ saiti uz normalo forumu ?
11.marts 2017, 08:59 | links
 
Šoreiz par 2012. gadu, jo piemērotu tēmu neatradu.
Vai tiešām CL.LV moderatoriem nav ideju ko likt sākumlapā?
Raksti mainās tik reti, par izlīšanu no ledus jau stāv krietnu laiku.
Labrīt- ārā ir maija vidus.
18.maijs 2012, 07:45 | links
 
Kas ir bildes?Tad jau no privātiem ūdeņiem ķertās zivis vispār nevar fotografēt,vai jāatlasa tikai pēc skaita un tad pievienot.Citās valstīs ķertās tā pat.Vai tad primārais ir skatoties bildes,skaitīt noteikumu pantiņu un mērīt?
19.aprīlis 2009, 05:48 | links
 
cien.admin,vai sadaļā bildes nebūtu iespējams pievienot tekstu ar LŪGUMU neievietot bildes,kurās redzamais un nepārprotami paturētais loms un metodes neatbilst makšķerēšanas vai licenzētās makšķerēšanas noteikumiem.PALDIES neatkarīgi no rezultāta.
18.aprīlis 2009, 23:29 | links
 
Vo vo,taa mushinmakshkereeshana tieshaam taa padaudz!Es neticu,ka mushotaaji ir vairaak kaa spiningotaaji.Es pat varu apgalvot,ka zhurnaalu lasa divreiz,triisreiz vairaak spiningotaaji kaa mushotaaji.Bet reizeem gadaas,ka pa spiningoshanu nav nekas numuraa uzrakstiits,bet tanii pashaa laikaa par mushaam divi pilni atveerumi pat bez reklaamas iespraukumiem.Labi saprotu balto zivju copes apraksts,bet musha ir to4 pa daudz...Mosh labaak un vairaak par spiningoshanu?
18.aprīlis 2009, 08:42 | links
 
varētu biki piebremzeta r to mušiņmakšķerēšanu žurnālā, domāju ka ir ļoti maz kam tas intersē! un vē, pēdējā nr bij rakstīts ka jautājumus var uzdod Valdim Holbergam - paskatieties kad vi''s pēdējo reizi atbildēja kādām :D ko tad 6 mēnešus gaidīt atbildi - kādu spinigu pirkt :D
17.aprīlis 2009, 23:36 | links
 
Kaut kur lasīju,ka ar šo gadu no laivām varēs copēt jau no 1. maija....Ja tas ir tā,kāpēc NOTEIKUMOS nav ieviestas šīs korekcijas?...
17.aprīlis 2009, 22:17 | links
 
NJu nejemiet ar nav saistits ar copi bet nju saja krizes laika cilveki viegli var nopelnit
Šo blogu admin lūdzu likvidēt
15.aprīlis 2009, 22:50 | links
 
PALDIESS!!!!!!
7.aprīlis 2009, 23:25 | links
 
mariki, darīts!
7.aprīlis 2009, 20:24 | links
 
Lūdzu dariet kautko ar "puda",beiktus dzīvniekus šajā forumā galīgi negribas redzēt!!!!
7.aprīlis 2009, 20:09 | links
 
Bija vakar problēmas, uz servera nebija brīvas vietas. Tagad visam jābūt kārtībā!
31.marts 2009, 11:03 | links
 
man vienam kkas ar bilžu sadalju noticis vai visiem nav ritigi? nerada kreisaja mala komentarus un kad atver BILDES paradas kkadi uzraxcti un tad jaatver bilzu albumi lai tikai kkas paraditos
kapec ta?
30.marts 2009, 22:22 | links
 
gribētu redzēt no valsts kautkādas atskaites par mūsu naudu no mak. kartēm.kā un kur viņa tiek izmantota.varbūt kāds zina kur to var redzēt?
21.marts 2009, 11:40 | links
 
teiksim tā-no pieredzes vidzeme ezers x veči skalda nepajokam.ezersY 10km uz austrumiem-pāris copes pa visu dienu.es šogad esmu bijis īstajās vietās-tikai neriktīgajā laikā.:)))
20.marts 2009, 22:58 | links
 
Paganels

nu it kā jau doma Tev pareiza,bet tomēr savu reizi ir vieglāk orientēties...ap ko lieta grozās,jo neviens normāls copmanis tak vienalga nenorādīs koordinātes-kur vajag iemest copeni...un mana galva ar nav kompis-nevar tak visus sīkumus paturēt galvā...vismaz orientēties var-kurzeme,latgale,vidzeme....
20.marts 2009, 19:38 | links
 
Un ierosinājumiem gadu vajag nomainīt.
20.marts 2009, 18:47 | links
 
Ja šis rakstītājs sevi ir piereģistrējis teiksim no Ka.....s,tas nenozīmē,ka ķēra tur.Varbūt 100km un vairāk prom.
20.marts 2009, 18:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager