Ierosinājumi CopesLietas.lv

taisat vaļā , chatu un vālējiet ,kaut no panckām ārā, piezīme ,jauniešu čatu.Jo jums ir pavisam citi bazari uz priekšu. andzu taisi vaļā un dragājiet
3.novembris 2008, 17:07 | links
 
nu par baniem ilgi runājam, bet laikam cl adminam, nava sanākusi iespēja šo sistēmu sakārtot, jo tas prasa lielu piepūli!!!
3.novembris 2008, 17:07 | links
 
Tas ir mans subjektīvs viedoklis
3.novembris 2008, 17:03 | links
 
kad bija cats es sedeju tu un viss bija kartiba bet cats vairs nav un man nav kur runat te jau nedriikst:(
3.novembris 2008, 17:02 | links
 
vot vot man arī liekas ka būtu stulbi ja tikai no 18! Es vispār piekrītu emsim par provocējošiem postiem, un rupjībām no sākuma 2 brīdinājumi un tad bans uz ip!
3.novembris 2008, 17:02 | links
 
nu par to vecumu gan es nepiekritu piemeram man ir 16 bet es esmu normals copmanis un nelamajos ka te dazi citi vienmer iedodu padomu unviss notiek bet varetu izdarit taa ka tie kas lamajas tie automatiski tiek dzesti un ta lai vairak nevaretu ienakt sajaa adresee .
3.novembris 2008, 17:00 | links
 
nu kādu laiku testa versijā jau bija čats, bet kā sapratu popularītāti tas līdz galam neieguva (varbūt kļūdos), jo visi tāpat turpināja kārtot razboras forumā :))
3.novembris 2008, 16:59 | links
 
Piekritu MP te toch vajadzetu chatu
3.novembris 2008, 16:57 | links
 
dieva vārds ,ja uztaisīs blogu līdz 18 ,es tur nelīdīšu iekšā ne par kādu naudu
3.novembris 2008, 11:53 | links
 
pilnīgi piekrītu hancim /ir taču tādām vajadzībām draugi one u.tt/ izveidot blogu ar piezīmi no 18 un augstāk domājams ,ka daļa atsijāsies.Smagi ir lasī pepiņu filozofiskos vikrutasus .Tur vismaz adminam tīri papiri ,jo bijāt brīdināti par vecuma cenzu /kā piemērs ieeja blogā ar pers kodu/
3.novembris 2008, 11:26 | links
 
CopesLietas. Kaut kas būtu jāmaina šajā forumā vai noteikumos. Apnicis tas bērnudārzs ar savu krāniņu mērīšanos, apsaukāšanos, u.t.t.
2.novembris 2008, 10:06 | links
 
Labvakar, Ļoti silti iesaku nesadarboties ar SIA B.I.G Eksport un SIA Heartwood, kas pieder vienai un tai pašai personai. Šīs, augstākminētās SIA neatbild ne par kvalitāti, ne par piegādes laikiem. Līgumi tikai ''vienos vārtos'', t.i., SIA pusē. Uz telefona zvaniem un vēstulēm neatbild un nenes nekādas atbildības, bet naudu ņem uzreiz pilnā apmērā, skaidrā un man liekas bez nodokļiem. Paldies par uzmanību

P.S. Viņi nodarbojas ar copes organizāciju uz Zviedriem arī..ja kas. Galīgi garām
24.oktobris 2008, 00:06 | links
 
varētu būt vairāk informācijas netā par ūdenskrātuvēm!!!
21.janvāris 2008, 19:51 | links
 
Varētu būt vairāk informācijas par inventāru
21.janvāris 2008, 17:13 | links
 
copeslietas.lv varētu būt čats!
13.janvāris 2008, 17:16 | links
 
Varētu biežāk pamainīt to jautājumu, kas ir portāla sākumlapā.
13.janvāris 2008, 16:36 | links
 
Kādreiz bija tā ka nākošos mačus rīkoja uzvarētāji.Ir tču arī Valmieras un Valkas rajonā labi ezeri.Un vēl vēlētos lai Copes lietas vairāk informētu par izmaiņām likumdošanā,kuri attiecas iekšējiem ūdeņiem un to lietošanu.citādi klīst visādas baumas par mazjām upēm ,par to privatizāciju un mazajām elektro stacijām.Vispār vairāk par copi tepat Latvijā.
2.janvāris 2008, 21:43 | links
 
vel varētu uzlabot arī Copesslietas.lv:
1.varētu būt atjaunota tā jautājumu spēle ar jautājumiem
2.varētu būt par sacensībām 1) varētu izvēlēties un atrast sacensības katrā latvijas rajonā; 2) varētu no Copeslietas.lv pieteikties sacensībām
3.varētu ieviest konkursus ar balvām (portālam)
31.decembris 2007, 15:11 | links
 
copeslietas
pāgājušajā gadā superīga lieta bija mezglu grāmata.
vai kas tāds ir paredzēts arī jaunajā gadā?
31.decembris 2007, 13:38 | links
 
es arii piekriitu konkursiem un salidzinajumiem varetu katraa menesii par cita rajona makskeresanas vietaam (kaadas zivis kaa nokluut u.t.t.)
29.decembris 2007, 19:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager