Mājas lapa "Cope Peipusā"

Topošā Internet mājas lapa par Peipusa ezeru un makšķerēšanu tajā.
Neaizmirstiet ielikt zivju pieņēmēju adreses,tel nr un cenas.
:DDD
27.janvāris 2012, 17:45 | links
 
Vai ir iespējams nopirkt makšķerēšanas atļauju Peipusa ezeram,caur mobīlo telefonu.
27.janvāris 2012, 17:39 | links
 
Lai gan neesmu no Piepja skrējējiem un personīgi man tas nav aktuāli, bet doma šķiet ļoti laba. Var iznākt ļoti vērtīgs resurss.
Vispār neredzu lielu vajadzību ko no nulles cept pašam, ja ir pieejami bezmaksas CMS. Domājams, ka Joomla būs akurāt tas, ko vajag. Ja būs vēlme varēs lapu paplašināt cik uziet (piemēram, izkonkurējot CL :)))))))))))))))
Veiksmi šo domu realizējot!

Kā teica zvaigžņu karos:
"Da pribudet s vami sila!" :)))
27.janvāris 2012, 14:29 | links
 
Plus, ar laiku var paplašināt mājas lapu, ne, tikai par peipusu, par LV ezeriem, norvēģu, zviedru u.t.t! Kur var labi, lēti aizlaist atpūsties! :)))
27.janvāris 2012, 14:15 | links
 
Manas idejas:

Man liekas, ka nevajadzētu aizmirst arī vasaru. Naktsmītnes tās pašas, laivu noma, vai vieta kur nolaist laivas.

Par to, kas kur labāk ķeras, var nevis punktus likt kartē (jo žuves jau tak migrē), bet radīt iespēju to apspriest forumā.

Vel var pievienot iespēju sarakstam ar tiem, kuri organizē braucienus uz ezeru (autobusi, mikriņi.)

Pagājušā gadā Seedoo? izveidoto interesanto vietu koordinātu sarakstu.

tehniska info: GPS kartes, robiņu tel. numuri, drošiba utml
27.janvāris 2012, 14:15 | links
 
Uz kartes varētu arī atzīmēt vietas kur var skaisti ar mašinu uzbraukt uz ezera.
27.janvāris 2012, 13:58 | links
 
MrDaniiC, par programmēšanu... domāju, ka jāņem gatavs risinājums, piemēram, JOOMLA. Tas man vairāk pazīstams.
27.janvāris 2012, 13:47 | links
 
MrDaniic, Nazis, OK. Mēģināsim...
27.janvāris 2012, 13:45 | links
 
Obligati, kur var noīrēt namiņus, cenas par viņiem u.t.t...
Kādas cenas sniega močiem, gidiem u.t.t... Lai cilvēks zin uzreiz cik tas viss izmaksās, un aizbraucot uz peipusu nav pārsteigums ka kautkas ir dārgāks! :)))

P.s ja vajag palīdzēt programmēt, dod ziņu! :)
27.janvāris 2012, 13:38 | links
 
Kravcevics11.Ar tevi kā.Atradis kur rakstīt.:(
27.janvāris 2012, 13:35 | links
 
Peipusnieks.Ok.
27.janvāris 2012, 13:34 | links
 
Sadaļa naktsmītnes kur noteikti vajag viesnīcas un privātos.
Labi būtu ja būtu karte kur var ielikt punktiņus kur labi ķerās. vai atzīmēt zivju vietas, asaris punkts zaļš, vēdzeles- punkts sarkans.
nodaļu ar noteikumiem.
kā veikt maksājumus.

tā kautkā!
27.janvāris 2012, 13:31 | links
 
Martins, ļoti izsmeļoss komentārs. :-)
27.janvāris 2012, 13:30 | links
 
;-) Vai Tu neesi pārpratis to kopā strādāšanu?
27.janvāris 2012, 13:29 | links
 
:)))))
27.janvāris 2012, 13:27 | links
 
Nu vienreiz laba doma par kopā strādāšanu, - 1 kg - 2-3 EUR, kur var pieteikties uz braukšanu uz 2 mēnešiem. Pagājšgad viens mans čoms no Rankas atbrauca ar 1000 EUR kabatā no Peipsi.
27.janvāris 2012, 13:24 | links
 
Situācija ir " nobriedusi". Ievadīju sarunas ar vienu kolēģi par servera vietu, šķiet, ka rezultāts būs pozitīvs.
Ar nākošo nedēļu lēnām sākšu vākt kopā informāciju un kraut pa gabaliņam kopā. Pirmos rezultātus varētu solīt uz februāra vidu.

Tomēr man ir liels lūgums visiem Jums. Lūdzu visus, kurus tas interesē, rakstīt šeit savus viedokļus un idejas par to, kam būtu jābūt šajā lapā. materiālus (teksti, foto u.tml.) sūtiet uz manu e-pastu artis.bekeris@gmail.com

Strādāsim kopā! Lai mums visiem izdodas!
27.janvāris 2012, 13:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager