Nanofila auklas

Brālītis.

Tātad tu man te saki, ka, ja, piemēram, es pašlaik ar savu pīto metu vizuli 35 m, tad uzlikšu nanofil un metīšu 70 m? :D Nu nepārspīlēsim lūdzu. Ja uzliksi labu pīto 8 dzīslu, apaļu, kas atbilst diametram starpība būs mērāma maksimums 5m (Maximums)!
24.augusts 2012, 14:35 | links
 
ja bralit pec pirmas copes vis bij labi bet piektaja vairs nevareju piesiet pavadinu nunekadi.izmeginaju vismaz10 veidu mezglus netur neviens ari epox ieteiktais vairs netur.kad aukla bij pilnigi jauna tad tureja!
24.augusts 2012, 14:11 | links
 
Braaliiits bik nepareizi izteicās :D par mešanu tik nedaudz tālāk var aizmest nekā ar parasto pīto. Un nerunā muļķības kad pārtrūkst mezglu vietā. Cik spiningoju, no zālēm vilku ārā, nevienu reizi nebija norāvusies! :P
23.augusts 2012, 08:23 | links
 
Brālītis...
...tiešām vari aizmest 2x tālāk kā ar pīto...?
Un par to baigo izturību arī māc šaubas ...
...bet nu katram savs...
...ne asakas...
23.augusts 2012, 00:08 | links
 
Nu plaldies, Brālīt, vismaz zināšu uz kuro pusi domāt...
A ta kādu pusgadu atpakaļ bodē šo biju ātri paņēmis rokā apskatīt un tikpat ātri nometu, lai neapķēzītos - vizuāli nu pēc baigās šaizes izskatījās.

Un datora man arī nav, kaut kādu dēli ar apgrauztu ābolu bakstu - točna būšu atpalicis... ;-)
22.augusts 2012, 23:59 | links
 
uz delikāto copi ja stipendija atļauj - nano ir nr1, ja grib vilkt megazivi, jaliek pīto
22.augusts 2012, 23:52 | links
 
Džoni esi palaidis garām gan. Tagad pārsvarā visi copē ar kompozītmateriāla kātiem un izmanto spoles ar gultņiem . Lazdas ,bambusi ,alumīnija kāti - ir vēsture. Ja vēl nesaprati - cilvēks tiecas pēc kaut kā jauna -tas saucas progress . Kāpēc tad tu izmanto datoru nevis pasta balodi ? :) Nano ir jauna tipa aukla - ļoti tieva ar lielu izturību . + tāds ka aizmest vari vismaz 2 x tālāk kā ar pīto , - tāds ... neizturīga mezglā .
22.augusts 2012, 21:39 | links
 
Ir monoaukla, ir pītā aukla un vēl florkarbons. Tas skaidrs...
Kolēģ - copmaņi paskaidrojiet, man idiotam, kāda velna pēc daļa copmaņu tagad sāk čakarēties ar to Nanofil auklu - kur ir tā sula???... 8-(
Palasot šo forma sadaļu, sāk likties, ka tā tāda izvirtuļu būšana vien ir - sak' visas pozas izmēģināju, bet no skapja vēl neesu lecis - tagad jāpamēģina...
Varbūt es kaut ko savā dzīvē esu palaidis garām...
22.augusts 2012, 20:41 | links
 
Copi tavi vārdi :
sodien notesteju 0,15 viss okej lido ideali nokeru 2 merinus trapijas ari diezgan niknas zales nevienu manekli nepazaudeju epox ieteiktais mezgls turlabi pec vairak ka pusdienas metasanas spurgalas nevienas(jaunu saputu ar silikonu)vispar esmu ar auklu apmierinats redzes kas bus pec copem 10-15.
11.augusts 2012, 19:36 | links


Nanofilai auklai mezgls.
20.jūnijs 2012, 06:02 | links

Man kā analītiķim nav skaidrs kāds sakars ar līdakas pārkosto kevlāru un nanofīla auklu ko tu sauc par mēslu ( šodienas komentārs) :))))Tātad vainu tu pat nezini kas ir nanofīls vai tiešām viņu jauc ar kādu citu auklu .
Tagad kad esmu uzsējis īstomezglu - viss ok. Tur tas nanofīls.Vienu gan zinu- izņemot maigo copi viņu nekur citur neizmantošu. Izmantoju tikai dēļ tā ka labi lido . Varētu vēl uz buti pamēģināt - tur tālu jāpidžina.
22.augusts 2012, 19:13 | links
 
Iemācieties pareizi un kārtīgi uzsiet mezglus.Tad ari mātesvārdi uc izpaliks.
:))
22.augusts 2012, 18:52 | links
 
vakar no rita spiningojot ar poperi zala nokoda pusi (izslavetas)kevlara pavadas nacas parsiet citu bet paliku gribot pec pusstundas citigas siesanas un berkleey mesla lamasanas nonemu kaseti ar nano un uzliku rezerves ar mono pec copes majas vel partinu uz otru pusi bet ta ari neviens mezgls netureja ielidinaju krasni aizbraucu uz veikalu un nopirku pito neiesaku to meslu nevienam!!!
22.augusts 2012, 17:41 | links
 
Vēl spoles kaseti var aplūkot, gadās, ka alumīnijā kāda skramba iesitusies, pats ar 00 smilšpapīru tādas nolīdzināju, bet tas vairāk uz smalkām auklam, pats ar lietoju PP, esmu dikti apmierināts un atvestas viņas no ASV.
22.augusts 2012, 15:18 | links
 
Kkeda, visticamāk tiešām tā būs riņķu vaina. Pārbaudi rūpīgāk, jo citādi var sanākt atvadīties vai nu no vizuļa vai arī smukas zives.
22.augusts 2012, 12:48 | links
 
nu jā, vienam kātam tā jau mums bija, vakarā būs kārtīgāk jāpalūr, bet galvenais tā aukla plīsa kādu metru no kāta.
22.augusts 2012, 10:56 | links
 
kkeda,Pārbaudi kārtīgi visus rinķus.Tas,ka tie ir vietā nenozīmē to,ka viss ir labi.Var būt ir maza daļa nošķēlusies un šķeluma vieta asa kā žilete.Ir pieredza šajā sakarā.
22.augusts 2012, 10:49 | links
 
copis! Mezgls saucas PALOMAR!!!
22.augusts 2012, 10:35 | links
 
Vakar dīvaina situācija sanāca ar PP auklu. Sezonas sākumā nopirku šo auklu, laikam skaitās līdz 13kg. Tad vakar copējot pārtrūka aukla - tik daudz cik var aizmest ar spini, nodomāju kad tajā vietā bija vnk kaut kas nodilis un viss. Tad turpinājumā pārsēju pavadiņu uz atlikušo, un tad velcējot pie kaut kā vizulis aizķērās un atkal aukla pārāvās pušu. Labi kad aukla ir peldošā un vizulis palika kastē. Bet tgd nesaprotu, vai tā aukla ir tik maz lietojama? Spinim visi riņķīši vietā. Būs laikam jāmeklē citas firmas aukla.
22.augusts 2012, 08:17 | links
 
dubultais polamors ari svaki tur,epox ieteiktais tur daudz labak(skatit 20 junijs)
12.augusts 2012, 15:34 | links
 
Sienot pītenes, kas ir tievākas par 0.2 mm, vienmēr aukla jāņem dubultā. Mezgli turas daudz labāk.
12.augusts 2012, 14:18 | links
 
RedBull ,vispār dubultais polamors ir šis mezgls... :)) .


Bralitis . Iepriekš ieliktais mezgls , lai arī kā viņu sauc , galvenais aukla netrūkst mezgla vietā ... :) !
12.augusts 2012, 07:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager