Nanofila auklas

Es ar nopirku un 6d izmeginaju,nepatīk tas ka pie 3gr dziggalvas tā isti taisni vina nenostiepjas,bet tā bija arī zacepi ,tā izturiba priekš mata diametra auklinas gan mani pārsteidza pozitivi.Aukla laba,bet LV bik par dargu :( Pirku ebay tad pa 11ls var dabūt.
19.jūnijs 2012, 19:05 | links
 
Iepirkām ar čomu uz diviem vienu rulli Nanofil.
Ļoti pārsteidza ar tāllidošanas īpašību un gludumu. :)
Bet pēc copes radās pāris rezumējumi -
1) plūksnojas (jau pēc pirmās copes reizes bija redzamas sīkas bārkstiņas uz auklas; tas laikam nav labi)
2) copes kolēģis lidinot savu mānekli aizmeta to ar labu gabalu auklas (nu protams, gadās visādi, varēja jau kkur aizplēst, bet ne jau 20. auklas metrā)
Pamēģināts ir un patiesībā ļoti kaifīga cope sanāk, bet vai es Nanofilu iegādatos par šo ciparu vēlreiz - spēcīgi domātu; draugs uzreiz teica, ka nē! :D
19.jūnijs 2012, 13:13 | links
 
Cik tu ir neaudzināts&rupš. :D
25.maijs 2012, 11:19 | links
 
Urmaas...
Tu tak mātīte neesi...D...
25.maijs 2012, 11:11 | links
 
volvo
Prosjba ņeoskorpļac!
:)
25.maijs 2012, 10:21 | links
 
šāda aukla man ir pirmo reiz.... gluži ne pēc 20 met spurgalas vai pūkosies bet bet ap 100 toč būs!!! kad paņem mēra ap 1 kg zaļā tad liekās ka ir paņemusi 5 kg ... kāts ir jauns spole arī ... pie slodzes sāk dziedāt jeb vibrācija rodās... nevaru saprast... mānekļus visādu valkāju gan mētāju......... pa ezeru .......nēsu sajūsmā par viņu....
25.maijs 2012, 06:52 | links
 
zaraza -istinu glagoļiš...
Kāds ir ko uzražojis ,kādam tas ir jānotirgo ,kādam tas ir jānopērk...D
25.maijs 2012, 00:04 | links
 
volvo...

urmaasam točno var ticēt, par to šaubu nav...
bet ir viens bet, kas jebkurā gadījumā jāņem vērā - cilvēkam bez urmaasa pieredzes un uzsistās rokas, visdrīzāk būs maz sajūtama atšķirība starp Nanofilu un ko citu, drīzāk pat nanofils būs "nesaprotamāks" ... Es iesācējam nanofilu neieteiktu, ne jau tāpēc ka tas ir sdūs, bet gan tāpēc ka tā ir aukla ar izteiktu raksturu, pieeju un niansēm... Ja jāizvēlas no PureFishing brendiem tad sākumam labāk būtu Spiderwire, kā univesālāks/saprotamāks...

P.S. Veči, neticiet pasakām un super-turbo-patentētām-tehnoloģijām. Nav tehnoloģiju, kam nav analogu - čaklās ķīniešu rociņas visu nokopēs... Lasiet forumus - LV, US, krievu un testējiet paši...
24.maijs 2012, 23:56 | links
 
chipsitis...-ko nozīmē " varbūt nopirki citādāku vai citas firmas auklu '"..?
...kam ta bez Barkley vēl ir nanofils ,?
...un vispār ,-nelaužat galvu ...-Urmass šito šņagu jau sen pārbaudījis un nokomentējis ,un tam tēviņam gan var ticēt...
24.maijs 2012, 23:38 | links
 
zaraza, pirku mikrodzigam, ar iepatikusies taa lietinna :)
24.maijs 2012, 23:35 | links
 
Zaraza nu ti i zaraznijs :)
24.maijs 2012, 23:28 | links
 
sienaazis...

A Tev priekš kam nanofils? Tu tacū ķer normālu zivi ar normāliem rīkiem , nevis nodarbojies ar ihtiopedofīliju :)
24.maijs 2012, 23:26 | links
 
a kura aikla tad nespurojas? nekas nav muuzhiigs! :) vispaar jau gruuti salikt vienaa plauktaa cenu un kvalitaati..
24.maijs 2012, 23:02 | links
 
Man tai auklai 0.08 drīz jau būs gads apkārt.
Visumā apmierina, jo kalpo labi. Sākumā daudz trūka nost, kamēr sēju ierastos mezglus, tagad visām auklām sienu pamācībā norādīto. Protams ar laiku spurojās utt, bet plusu tomēr vairāk. Neesmu pārliecināts, bet iespējams, ka auklas ilgspēlēšana atkarīga arī no pārēja inventāra kvalitātes.
24.maijs 2012, 23:00 | links
 
zaraza, es ar taadu diametru panneemu, staav kastiitee, tiesa atnaaca no ebay un taa rezultaataa man tas 0.08 ieraugot šķita nu bik resnaaks, kaa rakstiits, taa nu pagaidaam gull kastee.
24.maijs 2012, 22:40 | links
 
Šodien Fishbon'ā pačamdīju ... un noliku atpakaļ... stīvs tas nanofīls... paliksim pie 8braid...
24.maijs 2012, 22:23 | links
 
piekrītu zaraza visos punktos.
24.maijs 2012, 21:56 | links
 
Man arī pagaidām par Nanofilu divējādas jūtas... Uzliku 0,08 uz mikro-midi džigošanas vajadzībām...
No vienas puses lido zvērā... No otras puses tiešām izteikti griež pats sevi mezglā un nākas siet kaut kādus supergudros dubultos mezglus... Varu jau uzsiet, bet kā cilvēku, kurš paradis pilnīgi visu no mormiškas līdz enkuram siet ar vienu standarta pārbaudīto slīdošo mezglu mani tas biku tracina...
Otra lieta ko esmu novērojis ir tas, ka aukla, neskatoties uz savu smalkumu ir nejūtīga (ne uz zivs copi - tur viss ok, bet uz mānekļa kontroli) tā iemesla dēļ, ka ar savu pacieto meteriāli viedo spirāli... Mazs svariņš šo spirāli nespēj iztaisnot un rodas tāda sajūta ka aukla stiepjas kā monofīls... Nu varbūt ne gluži tik traki kā tīrs monofīls, bet nu apmēram kā ja džigo ar fluorkarbonu, kam tomēr minimāls stiepšanās koeficients ir...
24.maijs 2012, 21:14 | links
 
Ta aukla ir baigi viltiga! :) Man 0.08 diametrs uz fidera strada jau kops janvara,bet kompanjonam ta aukla saspurojas un plisa ka papirs.Nevaru saprast kur ta starpiba,it ka copejam vienas vietas,bet noturiba dazada.
Nu vel vinam copes skaita zina ir nedaudz vairak,bet vai tas ir iemesls?
Pasam patik,ja sezonu nokalpos nakamaja nemsu vel. :)
24.maijs 2012, 20:31 | links
 
vlDream
ar nazīti kā skābeni nogrieziež to auklu !!! pēc 20 metieniem sāk parādīties spurgalas!!! pūkoties!
23.maijs 2012, 21:09 | links

Varbūt nopirki citādāku vai citas firmas auklu. Pats pirku Barkley firmas un esmu izmetis vismaz 200 reižu un nekas nespurojas, nav arī nekādu citu bojājumu un kad ņēmu nost pavadiņu (neuzskatu ka šai auklai tā ir vajadzīga) nevarēju ar nazi pārgriezt, tapēc izmantoju nagu knaiblītes. Manuprāt ideāla aukla.
24.maijs 2012, 20:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager