Abava un tās pietekas.

Tā kā daudzi interesējās par copes vietām Abavā,tad dalīsimies pieredzē te.
nu tad jau skaidrs. copeet var. laikam jaatemee uz vimbu.
30.aprīlis 2013, 16:23 | links
 
Re; es jau teicu ka zivju nav!Labāk būtu laidis uz Mūsu vai Mēmeli!!DD
30.aprīlis 2013, 16:03 | links
 
Nu tad tā, tikko no Abavas...Ieradāmies ap pus9 pie upes...Skats iepriecinošs, līmenis itkā ok priekš šā laika, ūdens diezgan tīrs, un draza nav!Pirmais metiens un pēs pāris minutēm zvans zvana ka trax, vimba galā!Seko pārējie iemetieni, tēvam arī piesakās vimba...Domājam, nu tik ies, bet...klusums..kkas piegrabina ik pa laikam, laikam raudas...Pēc kāda laika piesakās vēl viena vimba, izmērs visām iepriecinošs...Aizgājām ar pludiem līdz sapalu vietām, tur bik vēl līmenis pa lielu, bedres īsti nav izveidojušās...Uz pludu viena rauda un grundulis=)Turpinājām ar gruntenēm, viena viba pusceļā nomuka un klusums...metām mieru!Nu tā apmēram, piebraucām mājupceļā pie Ventas zem Smilšu alām, jā, ūdenis labi pacēlies...Bet ja nelīs un būs silts, nedeļas beigās jau būs ok, un Abavā tāpat!Ne asakas=)
30.aprīlis 2013, 14:55 | links
 
varbut ir kads,kas varetu painformeet par staavokli Abavaa? kads udens, utt. sestdien braucu un nevaru izlemt uz ko teemet :( gribetos jau vairak rokas izlocit un oastradat ar MJ. otrs variants uz vimbaam. finanses neatlauj sapirkt visu gan MJ gan vimbai.. tapec negribas aizbraukt un aplauzties! paldies jau ieprieks!
29.aprīlis 2013, 16:14 | links
 
Rīt pārbaudīsim Abavu!
29.aprīlis 2013, 09:39 | links
 
sēžot uz vimbām pāris līdakas redzēju nārstojam tā kā šepte tagad notiek ;)
29.aprīlis 2013, 09:12 | links
 
Tā varētu būt! Viss atkarīgs kāds būs siltums.Ja lejā ūdens tempr. ir ~+7.5*C,tad augšā pa pāris grādiem mazāk.Raudas asas ,drīz jau nārstos.Līdakas redzējis nārstojam neesmu,ķēris ar.Bet droši varu apgalvot,ka lielākā daļa nav nārstojušas.
29.aprīlis 2013, 09:06 | links
 
aakkis
Es augstāk copēju,Sabile....tur jau platāka upe!Vimbas? Ķer kas zin vietas,un tur tie vietējie matadori te nekad neko neierakstīs!
29.aprīlis 2013, 08:58 | citēt | links

Man pietiek ar info (ĶER)!!!
29.aprīlis 2013, 09:05 | links
 
paldies ,pēc prognozēm izskatās ka nedeļas beigas varētu būt labas.
29.aprīlis 2013, 08:56 | links
 
Vakar ūdens līmenis pat bija pakāpies. Draza nav,duļķis ar nav nācis klāt,zemākos krastos ūdens vēl pļavās,krūmos!Uz leju jau vīri šo to velk.Vēl vajag vismaz 0.5m zemāku līmeni,lai normāli varētu pacopēt.Ar gruntenēm jau var sēdēt-bet ar pludu pat raudas mazkustīgas.Tik vāji,reti knibinina!
29.aprīlis 2013, 08:41 | links
 
aakkis,vai nepadalīsies kā upe izskatās,līmenis, draza un cope?
29.aprīlis 2013, 08:30 | links
 
+\- ap Sabili, bet, gan jau ka ir visur, ja jau kustās. Vismaz vakar :) Vilka jau citi ar'
24.aprīlis 2013, 17:18 | links
 
Ūdens līmenis diennakts laikā pazemināji es pa ~20cm.Tagad jau kubikmetri mazāk paliek,ātrāk pie krastiem tiks klāt!Lejpusē jau no stāvajiem var mierīgi!
24.aprīlis 2013, 17:06 | links
 
jussit
Kurā vietā tad biji?
24.aprīlis 2013, 11:44 | links
 
Vakar 2atā ap 30 vimbas !! Pat 3 dupleti ! Pirmo reizi mūžā izbaudījām, kā ir noķert un bez problēmām atlaist ! :) Normu saķērām kādā stundā, bet mājās ta nebrauksi :)
24.aprīlis 2013, 11:35 | links
 
Šodien sezona atklāta-2 vimbiņas mājā :) Ūdens, salīdzinot ar 3dienu, krietni nokrities. Pagājušo svētdien vēl ezerā borēju ledu ap 50cm. Īss pārejas posms šogad :)
21.aprīlis 2013, 23:59 | links
 
Nu vimbu es ar tikai pavilkt-labāk jau sīka rauda sacepta ar sīpoļiem marinādē,bet kūpināta liela vīķe vispār exkluzīvs produkts..Tad jau Abavā kā Ventā-visa vimba neiet atpakaļ....Varbūt gadiem ejot šī pārtaps saldūdeņu zivē...
21.aprīlis 2013, 14:27 | links
 
Vimbas? Iet jau viņas arī līdz Sātiem,un paliek arī upē dzīvot.Es neticu ka viņas ietu atpakaļ uz Ventu...Varbūt es kļūdos,bet tādi mani novērojumi-secinājumi.Upes augštecē parasti pavasarī uz lielākiem bariem neesmu uzskrējis.Jā,jūlijā upē ir daudz vimbu.Godīgi -vimba nav tā zivs uz kuru es mērķēju.Pavilkt jau ir interesanti,bet speciāli nekad neesmu sēdējis uz tām.Pagaidām vēl ūdens līmenis augsts,es pat netieku pie gultnes pagaidām.Zem Sabiles var mēģināt no stāvajiem krastiem.
20.aprīlis 2013, 21:41 | links
 
aakki-saki,cik augstu Abavā vimba iet.Kādreiz virs Rendas dzīvoja tāds Goldmaņu Artis,tur ohūnās līdakas dziļumos redzējam bet nakts copi nojauca ķīši-zvanīja vienā laidā-nu baigi labās vietas-dziļš un zive liela...
20.aprīlis 2013, 12:45 | links
 
Ūdens līmenis ir liels,bet no augstākā punkta pamazām krīt uz leju.No 320cm otrdien,tagad esot 291cm Rendā mērījumos!
20.aprīlis 2013, 00:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager