Abava un tās pietekas.

Tā kā daudzi interesējās par copes vietām Abavā,tad dalīsimies pieredzē te.
Nav man laika ar viņiem cīnīties!Un pilsētiņa ir maza,ziņas skrien ātri.Policijas darbinieku vidū arī ir makšķernieki,drīz viņu paņems ar visiem cemeriem!!
Vienīgais ka ledus sezona atkal uz upes ir zem jautājuma zīmes!Iepriekšējā naktī ūdens līmenis bija ~20cm augšā.Bija jāmeklē vieta ,lai uz ledus ar īsajiem zābakiem varētu uzbrist.Tagad ir vēl sliktāk,pārsalusi plāna kārtiņa tam ūdenim,un sniegs pa virsu.Neko neredzi-cik dziļš ūdens līdz vecajam ledum,..vai vispār tur ir apakšā vecais.Vakar meklējot,kur strīpaiņi salīduši,pietiekoši labi savilku.Šodien asariem brīvdienu dodu,rīt gan -kurš kuru apčakarēs!!D
2.februāris 2013, 09:15 | links
 
aakki, to čigāntautības elementu jādzen prom no ledus, ja nodarbojas ar riebeklībām
31.janvāris 2013, 10:11 | links
 
Runājot par balansieristiem. Biju atradis vietu kur breksis bija,tad nu vakarā kārtīgi sataisos un nākamajā rīta eju uz pārbaudīto vietu. Bet priekšā 4 cilvēki ar balansieriem,pēc stundas eju atpakaļ skatīties vai vēl ir,nav. Nu tad priecīgs eju,bet pēc viņiem nevienas copes. . Agrāk Abavā nebiju manījis šitos darboņus. .
30.janvāris 2013, 22:03 | links
 
Tā tauta runā,ka iepriekšēja nedēļa čigāns esot lielos brekšus vilcis.To čigānu pirmo reizi mūžā te redzēju uz ledus iepriekš,pirms brekšiem un vimbām.Īsāk ,...čigāns izurbj divus caurumus blakus,tad izņem no kastes fuksi(zāģis) un izzāģē starpu.Tad ņem lielo balansieri,un tā vicina!Tajā rajonā visu laiku veči ar barības kulēm sēž uz raudām,un bez šaubām brekši ar grozās.Kā man acu liecinieki teica,...aiz astes,vēdera aizcērt!!
Nezinu kur,kurā upes posmā brīvdienās bija laba asaru cope,un ko sauc pa labu copi!man tādas vēl 2013g. nav bijušas.Šodien vispār bija necope-a var būt man zināmajās vietās vairs zivju nav!DD
29.janvāris 2013, 23:43 | links
 
pagasas brivdienas labi neema asari
29.janvāris 2013, 17:25 | links
 
Kas Abavā notiek? Ir kādam sanācis nesen pamakšķerēt?
29.janvāris 2013, 13:14 | links
 
:)
15.janvāris 2013, 17:39 | links
 
Vecāmāte neko par apsēklošanu nestāstīja?
:)

avtt, 15.janvāris 2013, 17:19

tā tēma vairāk intresēja vecamtēvam:)
15.janvāris 2013, 17:37 | links
 
asari vienkarsi negrib namaat manis nokertajiem kungi pilniigi tuksi kaa islauciiti,bet ikri loti lieli!
15.janvāris 2013, 17:21 | links
 
Vecāmāte neko par apsēklošanu nestāstīja?
:)
15.janvāris 2013, 17:19 | links
 
aakkis
ja jau viņi bija Tev pļavās ganīties tad pa priekšu viņus izslauc un tad viņi sāks atkan baroties-tā teica mana vecāmāte....
15.janvāris 2013, 17:05 | links
 
Tā bija "lopu" mocīšana šodien! No rīta ap 9.30 sniegs sāka birt ne pa jokam,tad lēnām arvien mazāk palika.Asaris muti vaļā never,ne straumē,ne vecupēs.Reti tā ir ,ka pat mazie nepiesakās.Varbūt ūdens līmenim vēl jānokrīt atpakaļ pa kādi 30++cm.
Vai vēl no ganībām pa pļavām nav atgriezušies-vai piesituši kuņģus un neēd!!DD
15.janvāris 2013, 16:21 | links
 
Nebiju uz vecupēm,jo izlikās ka ūdens līmenis vēl pa augstu.Un nebija pārliecība cik bieza tā sniegainā putra,lai tiktu uz vecā ledus!!!
13.janvāris 2013, 16:50 | links
 
vecupēs ledus ir staigājams bet cope gan pašvaka!
ja pieturesies sals tad nakosnedeel uz brivdienaam jau varees pa abavu staigaat.
13.janvāris 2013, 16:44 | links
 
Sveiki vīri!
Kas notiek ar līmeni Abavā? Kā ar ledu?
13.janvāris 2013, 11:36 | links
 
Es ar gaidu, kad beidzot varēs no ledus kādu sapalu izmānīt Abavā. Jāgaida tas sals, kura pirmās ieskaņas sola ar jaunnedēļu
2.janvāris 2013, 23:37 | links
 
Neviens neraksta,bet pēdējie ledus gabali caur tiltiem izies un pavasaris var sākties!!DD Pa pļavām vēl kādu ledus gabalu straume pastumdīs-kamēr sadrups un izkusīs.Jauns gads,un jāsāk jauna ledus sega gaidīt!Februārī vajadzētu vēlreiz tikt uz upes ledu!Stāvošajos apkārtējos ūdeņos jau ar vairs no ledus nekā prātīga nav.Un kas tā pa copi,ja Tev jālaipo un jādomā vai sausā tiksi krastā!
2.janvāris 2013, 22:15 | links
 
Šodien norma izpildīta ar uzviju,ar labiem cepamiem asariem.Laikam bildi nelikšu,nevajag man tos apurbējus!Tā jau nevari atiet no asaru vietas(kantes) piecus metrus sāņis.Ja kāds ieraudzīja ka izvilku,tas jau gatavībā gaida-lai tik viņš paiet prom.Vai tad neies uz citu vietu!Bet paši neurbj,pāris izurbj un vēro.Aizej uz citu bedri,nāc atpakaļ,tieši tas rajoniņš pa arumlauku uztaisīts!!DD
23.decembris 2012, 16:57 | links
 
Tuvāko 10km rādiusā no tilta,tur ir viss stabilākais ledus.Esmu bijis daudz vietās, visur ir bijis plānāks.Šodien pie laipām ar vīri pa upi staigāja.
22.decembris 2012, 16:28 | links
 
Nu tad laikam ar steigu ir jāizmanto tā iespēja pasēdēt uz upes, jo ar to laiku neko nevar zināt!
22.decembris 2012, 16:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager