Abava un tās pietekas.

Tā kā daudzi interesējās par copes vietām Abavā,tad dalīsimies pieredzē te.
Vēl jau ir tā, ka piemēram vieni un tiepaši roteri neizšauj dažādās ūdenstilpnēs. Tā ka ar vieniem pa upi ar otriem pa ezeru utt.
Kaut gan ir bijis, ka kaut kādu nesaprotamu iemeslu pēc esu mēģinājis (zinot ka nestrādās) mētāt vairākos dažādos ūdeņos - protams, ka rezultāts bija tikai dažreiz, moška tas saistīts ar laikaapstākļiem vai kaut ko tādu. Katrā ziņā man izskaidrojumu nav, jo es neveicu pierakstus par laikapstākļiem.
;) Ne asakas!!! ;)
13.maijs 2012, 20:31 | links
 
Baltais Long Nr.2. 1+ iet pa seklu, bet 3 - vispar nevievas copes. Kāpēc - nevaru saprast. Jau cik gadus mēģinu. Pontoon 21 rotiņi arī izrādījās negaidīti labi. Mēģināju daudzus, bet uz vairākiem pat copes nav redzētas, kaut šur tur slavē, piemēram, Rooster Tail.
13.maijs 2012, 19:49 | links
 
Paldies par ieteikumu!!! Ir jau arī man meps roteri, tikai nav long. Kāda NR mepus labāk lietot? Es pats lietoju 2NR, bija viens 4NR - aizgāja Ventas dzīlēs.
Paldies par infu!
12.maijs 2012, 22:32 | links
 
Sorry, bet vissi, kas nāk no Salmo - lētais ķīniešu sūds vien ir. Mepss ir un paliek franču. Tas ķer. Pārējie varbūt kādreiz kaut ko.
12.maijs 2012, 15:20 | links
 
Aglia LONG garā lapinja 12 grami no salmo vai no MEPPS ari laps
12.maijs 2012, 00:07 | links
 
Jā, un pēdējā laikā es pārsvarā voblerleju - cope labāka un zivis dazādākas. Ir reizes, kad rotiņi vispār netiek likti . Tas pa visu upes garumu.
10.maijs 2012, 15:42 | links
 
Pamēģini balto Mepps Long 2. numuru - būsi stipri pārsteigts par rezultātiem. Un no pēdējiem baigi labais Pontoone 21 krievu/japāņu. Es kādreiz (gadus 10-12 atpakaļ) arī mētāju Balzeru, bet kad pamēģināju Mepps - iemetu visus Balzer tālajā stūrī.
10.maijs 2012, 08:54 | links
 
par rotiņiem runājot es ar šo Balzer rotiņu velku gan līdakas gan asarus. Par tiem labākiem man info nav!
9.maijs 2012, 13:13 | links
 
Es jau neteicu, ka vieta vainīga. Ir ir tur mēra līdakas, bet ko var gribēt, ja aizskrien vnk galvu izvēdinat uz pusotru stundu. Jā, un upe jau sāk aizaugt, lēpes jau ceļas uz augšu.
Cope bija fantastiska!
9.maijs 2012, 13:11 | links
 
Balzers galīgi švaks rotiņš Abavai. Ir stipri labāks!
Vietai gan nav nekāda vaina - tur vienmēr līdakas bija, pārsvarā mēra.
9.maijs 2012, 12:35 | links
 
Švakar pēc Smukās uzvaras pār Itāliju nolēmu aizšaut līdz Abavai paspiningot. Sievu pie ruļļiem un aiziet!
Ap astoņiem sākam mēģināt, bijām upes augšpusē pie ciemata Vaski. Nogājām gar upi jau aptuveni 500m, kad sievai sekoja cope uz misiņa krasas rotiņu - he mazulis, līdacēns! Mans vēl uz 0, bet cerība vēl nav zudusi! He he he! Paejot vēl kādus 100m uz priekšu ieraugu potenciālo "plēsēju" slēptuvi, pirmais metiens pa tukšo, bet otrajā ašuks kā likts uz maza kapara krāsas rotiņa(lai labi viņam tajos biezajos zareļos karāties). Pēc neveiksmīgi aprautā nomainu uz veco labo Balzerīti, rotiņu protams. Kamēr sienu pavadu un kabinu rotiņu sieviņa jau velk nakamo līdacēnu - zemmērs 43cm. Nostaigājām aptuveni 1500m gar upi un nonākot līdz neparvaramam grāvim nolemjam mest mieru. Bet es jau nevaru nun vēl iemetu pāris reižu un jā ir kārtējais zemmērs līdacāns!
Rezumē: visas noķertās zivis atlaistas paaugties, vakars izdevies uz visiem 100%!

Ne asakas arī Jums!!!
8.maijs 2012, 23:36 | links
 
Šodien eju pa krastu lēnām pret straumei,vietām papeldinu dzīvo.Pāris simts metrus augstāk divi laivā kaut ko makerē!Baigi izskatās ka tīklu cilā,eju tuvāk,autiņš krastā.Pieeju metrus 30it jau klāt,skatos,makšķeres ir laivā.Bet ar ķeksi(lielu cemmeri) striķī,visu laiku vazā pa dibenu.Prasu;ko ķeksējiet!atbilde;vakar paņēma baigais monstrs un ierāva makšķeri!Spiningu?Nē ,peldināju uz dzīvo un pats biju mazliet atgājis vizuli pamētāt! Tā mana saruna ar viņiem beidzās,jo sīkumos negribēju iedziļināties.Vēl kādu pus stundu dažus kokus uzcēla,nokabināja pa kādam vecam māneklim un aizbrauca.
Pa copi;līdaku jomā vāji cik veču satikts.Citas zivis,kas zin un jēdz var saķert.
7.maijs 2012, 00:32 | links
 
Vakar bija tāda sajūta,ka būtu copes vietas sajaucis!Ir jau tas spiediens uz 1.05 liels ūdeņiem,bet izskatījās-ka jāsēž "Varkaļu kanāla" malā!Tas pasākums ar katru gadu paliek masveidīgāks.Medniekiem pīļu medības nobāl-šo līdaku gribētāju priekšā!Līdakas ar pārsvarā tikai noskatījās jauno sezonas piedāvājumu!Retais pa kādai piemānīja,un tās gribētāju rindas ar vien saruka uz pēcpusdienu.Un tas vējš pa gultni(pa straumei) pārsvarā pavājina copi!
2.maijs 2012, 09:09 | links
 
aakis,nu re,a šo ja govaril?
29.aprīlis 2012, 20:59 | links
 
Ūdens līmenis atkāpjas ~pa 30cm diennaktī.Uz 1.05.jau būs vēl virs ierastā.Raudas vēl nārstos ar pārtraukumiem,asari jau būs tuvākajās dienās beiguši nārstot,nēģi ar lien augšā.Šodien ziemelis pūta neganti pa straumei,īsti aizvēju nebija kur atrast.Cope vāja..pāris vimbas,asarēni(>150gr.) un citi sīči.Rīt jābrauc karūsas sasmelt,uz vietas dzīvos noķert būs problēmas!Tad jau manīs,kas būs ar līdakām!
29.aprīlis 2012, 20:53 | links
 
Sodien laiks superiigs un sanaaca laba atpuuta pie upes!!Rezultaataa 4 skaistas vimbas kuras sodien bija iecieniijusas tikai balto bet garneles ignoreeja kaa arii skaista liidaka uz balto pieteicaas kura protams jau peld taalaak :)
Tas viss zem rumbas.
21.aprīlis 2012, 22:52 | links
 
sodien uz trijiem 2vas vimbas,bet raudas gan labi nema!
un vēl neaizmirstams skats lidaku nārsts viena bij uz 3 kg
21.aprīlis 2012, 17:26 | links
 
Laikam augštecē baigi uzlija no 19.04 uz 20.04 naktī!Vakar ūdens līmenis tikai kādus centimetrus bija pacēlies.Šodien jau kādi 40it klāt.Zivis visas izplūdumos salīdušas sildīties spožajā saulē.Raudas jau asas paliek,tūlīt nārstos.Straume daudz lielāka,draza ar nāk.Ja vēl uzlīs,tad maija sākumā var būt liels ūdens līmenis.Labi ir,aplauzīsies atklāšanā uz līdakām-lai dzīvo un aug lielākas!
21.aprīlis 2012, 15:35 | links
 
Šodien pēc 16itiem biju noskrējis uz pāris stundiņām.Ūdens līmenis vēl mazliet pienācis klāt.Bet dzīvība sāk parādīties,raudas bija visiem kurus satiku.Iepriekš,stundā pa kādai tikai varēja noķert.
13.aprīlis 2012, 18:32 | links
 
Šorīt 2 smukas vimbas abavā Kandavas apkārtnē!
13.aprīlis 2012, 14:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager