Tosmares kanāls.

Louis [05.01.23]: Un "mana cope" bilde. :D
Mana cope apzīmējumus nezinu, bet bildē redzamajā Karostas kanāla ne sarkanajā zonā, bezledus periodā vienmēr sēž diezgan daudz makšķernieki.
5.janvāris 2023, 20:47 | links
 

Un "mana cope" bilde. :D
5.janvāris 2023, 20:37 | links
 

Liepājas ostas karte copmaņiem
5.janvāris 2023, 20:35 | links
 

Uz zīmes sarakstīti likuma panti. Sanāk konkrēts uzmetiens copmaņiem. Diez vai "mana cope" atļautā zona mistiski nav ostas teritorija.
Pants: 168.5
https://likumi.lv/ta/id/303609-liepajas-ostas-noteikumi
5.janvāris 2023, 20:17 | links
 
Nekas prātīgs šoruden tur nebija.Apmēram tad,kad skiperis testēja kanālu ar eholoti,es testēju ar fideri.Ar lielu mānīšanu izvilināti asari.Kāda vimba.kāds plicis.Arī pāris iepriekšējās reizes kaut kas līdzīgs.Par copes rezultivitāti liecina coperu skaits.Ja zivs ķerās tad parasti spieto vairāki desmiti.Varbūt vairāk.Kad biju pēdējo reizi,tad pilsētas pusē biju viens,karaostas pusē trīs.Mani izlūki katru dienu braukā pāri tiltam.Pēdējā mēneša laikā cilvēki nav redzēti.Tā kā šodien biju tajā pusē,nenoslinkoju un aizgāju līdz kanālam.Lai cik dīvaini nebūtu,viens māžojās karaostas pusē.Kaut kā tā.
5.janvāris 2023, 20:10 | links
 
Ostu ierobežo žogs. Kanālā copmaņi ir visu laiku. Esmu redzējis, ka no slīpā moliņa pie ''Cemexa'' arī reizēm vīri mētā , bet , vai noķer, nezinu. Novembrī izgājām līkumiņu no angāra līdz karaostai, bet eholote nevienu zivi nerādīja.
5.janvāris 2023, 17:47 | links
 
Kas ir ar Karostas kanālu? Drīkst copēt tur,kur "mana cope" rāda vai nē?
Pie kanāla ir zīme "ostas zonā copēt aizliegts".

Louis, 5.janvāris 2023, 15:33


Atšķirībā no mums Itāļi, Franči un varbūt citas tautas ostās copē uz nebēdu, pat starp jahtām kur 1 m plata sprauga, velk lielas jūraskarūsas (Sparus aurata) kā arī citas zivis un priecājas. Mums visu tik aizliedz.
Un baigā osta uz šodienu - kanālā viens kuģītis, nu labi, divi, ha.
5.janvāris 2023, 16:45 | links
 
Kas ir ar Karostas kanālu? Drīkst copēt tur,kur "mana cope" rāda vai nē?
Pie kanāla ir zīme "ostas zonā copēt aizliegts".
5.janvāris 2023, 15:33 | links
 
Ledlauzis lauž līdz angāram. Jau trešo gadu caurums žogā stāv kā dzīvs Cemeksa iebrauktuves vidū.
8.februāris 2021, 20:59 | links
 
Sveiki, kas notiek Liepājas Karostas kanālā ar ledu?

Markuss, 8.februāris 2021, 18:29


Nezinu kā ar ledu,bet tur ieeja pār sliedēm ir aizžogota.Šoruden savām acīm redzēju un šķiet jau pāris gadus tur cope vispār ir liegta.
8.februāris 2021, 20:09 | links
 
Sveiki, kas notiek Liepājas Karostas kanālā ar ledu?
8.februāris 2021, 18:29 | links
 
Šodien nogāju pastaigā gar kanāla malu.Vīriem smuki brekši,laiks gan auksts pēc velna.Izskatijās ka motilis ir galvenā ēsma.
27.decembris 2020, 20:51 | links
 
copings [22.12.20]: Ko šobrīd vīri velk karostas kanāla? Skatos daudzi sēž.
Pličus dzenājot
22.decembris 2020, 10:09 | links
 
Ko šobrīd vīri velk karostas kanāla? Skatos daudzi sēž.
22.decembris 2020, 09:04 | links
 
Sveiki,vai ir kas šoruden kanalā ienācis,asars,rauda,breksis?Varbūt kāds ir bijis?
15.oktobris 2019, 21:15 | links
 
[quote=551713]Neraksta gan neviens par tosmares kanalu neko.. No vienas puses labi, no otras slikti, jo man neko īpaši nezinot tur grūti kko noķert, piemēram gribējās mūža pirmo Zandartu noķert, neesmu tur bijis un nezinaju ka un ko tur ķer un kuras vietas, tāpēc pirmo reizi biju var teikt tukša, sēdēju skatījos ka veči darbojas ar feederiem vnk šokā biju velk vienu pēc otras asari breksi raudu. Līdz man nebija feederi tāpēc braucu pakaļ mājas un braucu atpakaļ domāju nu tik arī vilkšu nu tik būs, bet vefel nebij man nekas viens asaritis ar mokam bija manu šiķiku ierijis, pāris copites uz mēslu sliekas bija vēl. Pārējie kas vilka tie vilka uz šiķiku un motili un man motili nebija tāpēc nekā, pasēdēju nosala kājas un brauc mājās domadams nakos reizi ņemšu motili arī līdz nezinu būs nebūs bet brekši asari smuki ir.

Ja ir vēlme apgūt Karostas kanāla copes specifikas, tad ir jau pietiekoši daudz video par tēmu no tā paša Normunda Grabovska, kur viņš ķer gan ar fīderi, gan dropšota pamatus apgūst. Video ir pieejami gan latviešu valodā, gan krievu. Tā kā saliekot kopā praktiskās zināšanas ar teoretiskajām, rezultāts nekur nepazudīs.
23.decembris 2018, 05:09 | links
 
Neraksta gan neviens par tosmares kanalu neko.. No vienas puses labi, no otras slikti, jo man neko īpaši nezinot tur grūti kko noķert, piemēram gribējās mūža pirmo Zandartu noķert, neesmu tur bijis un nezinaju ka un ko tur ķer un kuras vietas, tāpēc pirmo reizi biju var teikt tukša, sēdēju skatījos ka veči darbojas ar feederiem vnk šokā biju velk vienu pēc otras asari breksi raudu. Līdz man nebija feederi tāpēc braucu pakaļ mājas un braucu atpakaļ domāju nu tik arī vilkšu nu tik būs, bet vefel nebij man nekas viens asaritis ar mokam bija manu šiķiku ierijis, pāris copites uz mēslu sliekas bija vēl. Pārējie kas vilka tie vilka uz šiķiku un motili un man motili nebija tāpēc nekā, pasēdēju nosala kājas un brauc mājās domadams nakos reizi ņemšu motili arī līdz nezinu būs nebūs bet brekši asari smuki ir.
23.decembris 2018, 02:54 | links
 
Teorētiski vēlējos tikai noskaidrot, vai Liepājā ir kāda neaizsalusi ūdenstilpne. Vai braucot uz Liepāju, pie sievas radiem, vērts ņemt līdzi spini?

Aglims, 22.decembris 2018, 13:48


Ja nebiedē, ka pārkāpsi ostas likuma punktu, tad Karostas kanāls spinongošanai no krasta ir laba alternatīva. :D
22.decembris 2018, 14:15 | links
 
Teorētiski vēlējos tikai noskaidrot, vai Liepājā ir kāda neaizsalusi ūdenstilpne. Vai braucot uz Liepāju, pie sievas radiem, vērts ņemt līdzi spini?
22.decembris 2018, 13:48 | links
 
NG regulāri feisbukā liek atskaites no turienes, arī viņš makškerē nelegāli???? Makškerēšanas noteikumos nav rakstīts, ka tur makšķerēt nedrīkst, tur nav lieguma.

Copmanis, 21.decembris 2018, 19:14

MK Makšķerēšanas noteikumos aizliegums nav, tas ir SEZ ostas noteikumos (precīzi gan šo dokumentu nenosaukšu). Ja nemaldos, tad aizligums ir no 1.decembra, bet idejiskā puse tam slēpjas tur, ka tas vairāk attiecas uz ledus apstākļiem (kas rada potenciāli bīstamu siutāciju, ja uz ledus atrodas makšķernieki gan Karostas kanālā, gan arī pie angāra vai Cemex). NG savos videomateriālos kā reiz minēja to, ka makšķerniekam ir jāiepazīstas ar informāciju par to vietu, kurā makšķernieks plāno makšķerēt. Uz doto brīdi, kad nav izveidojušies stabila ledus apstākļi, neviens makšķerniekus prom nedzen, tātad attieksme no kontrolējošo iestāžu puses ir visai lojāla.

Flakais, 21.decembris 2018, 20:51
Ostas noteikumi??? Kas tie tādi? Makšķerēšanu var ierobežot tikai 2 veidos, ar MN vai ar licencēto makšķerēšanu. Privātīpašums tur nav.

Copmanis, 21.decembris 2018, 20:59

Juridiski es to nepaskaidrošu, bet kaut kādas pretrunas veidojas, kas arī rada nelielu neskaidrību. :)

Flakais, 21.decembris 2018, 21:22
Neeesmu tur nekad makškerējis, bet Tev neliekas, ka šo pretrunu dēļ inspektori nevienu netramda?

Copmanis, 21.decembris 2018, 21:28


Es domāju, ka inspektoriem tā teritorija ir pie kājas, īpaši, ja copē no krasta. Kontrolē iesaistās ostas drošības dienesti vai pašvaldības policija. P.S. Ir pāris reizes Karostas kanālā pārbudīti dokumenti no VVD inspektoru puses.
21.decembris 2018, 21:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager