Tosmares kanāls.

tagad pie zaļā mola ņem lielie asari,biju piegājis paskatīt,nu ļooti ekstrēms pasākums,viens ledusgabals stūrī iespiests uz tā ap 30 vīreļi,tagad tik biki vējam vai straumei pamainīties un glābējiem šepte :)
27.janvāris 2013, 12:27 | links
 
ja tu nezini tad kurš lai zin
25.janvāris 2013, 10:00 | links
 
kas te notiek ?
25.janvāris 2013, 09:49 | links
 
es.. tik nezinu kāpēc sajaucu un uzrakstīju atskaiti "Liepājas ezers" topikā
7.janvāris 2013, 16:29 | links
 
biju Tosmares kanala,meginaju nokert sigu,bet nebija neviena cope(uz sliekam) Biju talaja gala(farvatera)
Kads vel bija?
7.janvāris 2013, 16:11 | links
 
Paldies vīri par ziņu, līdz Liepājai braukšu tikai tādā gadījumā ja būs kāds līdzbaucējs un protams pieņemama vēja prognoze
4.janvāris 2013, 19:01 | links
 
Shimano,es sēdēju pa labi no tilta,pie kam ļoti tālu no tilta,gandrīz pretī tam"apendicītam",kur copēšana notikās no ledus.Kā jau rakstīju,vakar arī bija tukšais un vēl vienam vīrelim tas pats.
Šodien pāris stundas pasēdēju uz Sarkanā mola.Neredzēju ne copes,bet pie tilta laivu var laist iekšā droši.
4.janvāris 2013, 17:46 | links
 
es labprāt! tik vajag laivu .

ja brīvdienas nebūs vējš, vajadzēs aiziet padžigot kaut no krasta.

pagajušnedeļ biju mēginājis , no zaļa mola tukšums, baigais vējš un straume bija, paša karostas kanalā no krasta pa lielam nav ne vainas. aizmest līdz dzīļumam var. protams nesalīdzinoši ka no laivas
4.janvāris 2013, 14:20 | links
 
Ja ledus ir tikai atmiņās, bet zivis tak tur palika, tad no laivas būtu kā reiz iespējas provēt, vai ne?
4.janvāris 2013, 13:45 | links
 
no ledus tur palika tikai atmiņas
4.janvāris 2013, 13:13 | links
 
krakskis, shimano-

saprotu ka jūs pa kanālu ņematies no krasta, vai ledus paliekas netraucē pie tilta nolaist laivu?
4.janvāris 2013, 12:21 | links
 
vai talu no tilta? palabi vai pakreisi? ari biju vakar bet nekas nebija - dazhas copites un vis
4.janvāris 2013, 11:02 | links
 
Sīgas ķeras uz tārpiem un sēdēju pilsētas(dienvidu)krastā.Vakar arī dabuju 40cm,bet šodien pa tukšo,ja neskaita 7 ļooti mazas butītes un ķīsi.
3.janvāris 2013, 18:39 | links
 
krakskis
kura puse Tosmares kanala dabuja sigu?Uz tarpiem?
3.janvāris 2013, 14:09 | links
 
Par šo vietu jau īpašas atskaites nevajag - ja zivs ir aktīva, tad puslīdz garantēts, ka normu pārsniegsi ar uzviju (2-3 pilni Maximas vai Rimi maisi, laikam būs pārsniegta norma!?) un par to parasti publiski nelielas. Ja ir diena, kad zivs ir kūtra, arī var kaut ko salasīt, bet tad atkal ir tik sūdīgs garīgais, ka netīk likt atskaiti par neizdevušos copes dienu...:D. Arī es piederu pie tiem, kas var uz šo vietu aizbraukt reizi, divas un ja paveicas, atvilkties "pēc pilnas programmas" (ievērojot mums visiem zināmos noteikumus). Kas šai vietai ir pozitīvais - zivju daudzveidība - asaris, breksis, vimba, zandarts, līdaka, sīga un sazin vēl kas un ķert to visu var ar dažādiem rīkiem - mormene, balansieris, bļitka, "balda", ziemas gruntene u.c. Kas ir negatīvais - vēstures mantojums (gultne ir totāli "piedirsta" ar visu, kas šai pasaulē ir pieejams, domāju, ka nebūs melots, ja teikšu, ka arī radioaktīvos elementus tur var atrast). Cilvēku neiedomājamā mantrausība (vai kā to vēl var saukt) gan redzot tos pilnos maisus, gan rīkus ar kādiem tiek ķerts (daļu no zivīm apzināti ķer ar "cemmerēšanas" metodi). Kopumā ņemot, vieta ir interesanta un ceru, ka iespējas uz ledus uzkāpt būs vēl ne tikai 2013. gada sākuma sezonā (ja atgriezīsies ziema), bet arī turpmāk, jo klīst runas par teritorijas pilnīgu norobežošanu makšķerniekiem (daļēji jau tas tika izdarīts) un tad jau atliks tikai laivas, kas, protams, sniedz plašākas iespējas.Ne asakas apzinīgiem copmaņiem un tiekamies pie ūdeņiem 2013. gadā. P.S. Uz Tosmares kanāla ledus gan uzmanīgi, jo nu pat nu pat tas kļūst šaubīgs, bet pateicoties labvēlīgam vējam, tas vēl turas kopā. ;)
31.decembris 2012, 09:32 | links
 
;))) es arī tā domāju...
30.decembris 2012, 21:59 | links
 
Skiper toreiz apēdu visus asarus ko tur saķēru . Gan jūras gan vietējos .Laikam nedaudz tāds jocīgs esmu palicis pa šo laiku ... tagad saprotu - Toosmare pie vainas :))
30.decembris 2012, 21:55 | links
 
Brālīt, es arī saķēru asarus: pagājušo svētdien Sakā labi, bet šodien Lielaucē veselus 4gb. kaķim.
30.decembris 2012, 21:47 | links
 
Bralitis,ja tavs dīvāns mācētu runāt,bet pa laimi viņš nerunā,jo atsperes ir mīkstas,un kuram katram nav jāzin par tavu p----go gultu:))
30.decembris 2012, 21:44 | links
 
Šķiet, jau rakstīju, man patika cope no laivas augustā ostas akvatorijā. Esmu bijis arī kanālā ziemā, bet ar bēdīgiem rezultātiem. No čomu teiktā varu tikai teikt, ka jūras asariem neesot ne vainas, bet ja trāpās vietējais (zeltainais), labāk uzreiz atlaist un nemēģināt cept, nebūs ēdams...
30.decembris 2012, 21:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager