Tosmares kanāls.

protams ka passi vainigi. ari esmu redzejis pie tilta sezz gandriz pa vidu un tad pedeja mirkli laizzas prom kuga prieksgala. un ari jura bliezz ar tadam laivelem ja uznak vejss knapi tiek atpakall.ja pasiem nav galva uz pleciem tad var sedet ar bambuseni krasta kert mailites uz miiklu.
28.janvāris 2015, 13:21 | links
 
visi uzreiz tādi sabozušies. :) nejēdzāt pavākties malā no kuģu ceļa, tagad cietēji būs visi. cik reizes esmu bijis, reti kāds pabrauc malā. lepni stāv gandrīz kuģu ceļa vidū un blisinās uz garām braucošo kuģi.
kuģu ceļā enkuroties pēc noklusējuma nedrīkst, tā jau Osta cik gadus pievēra acis. ja makšķernieki nejēdz, tad iznākums ir tikai loģisks.
28.janvāris 2015, 12:27 | links
 
Potams, ka var nogādāt ūdenī vieglu laivu. Es savu piepūšamo esmu laidis iekšā arī pie ziemeļnieka jūras pusē. Bet mums ir arī nopietna laiva, kuru ''uz pupiem'' nepaņemsi. Atliek tikai ezera slips.
28.janvāris 2015, 10:44 | links
 
Gribēšu redzēt kā tu Rietumkrastā ielaidīsi peldlīdzekli, tur ir ļoti sekls un kaut cik dziļums parādas pēc kādiem padsmit metriem!
28.janvāris 2015, 08:26 | links
 
Es tā īsti nesaprotu par ko te cepties,ir tak arī citas vietas kur laivu ielaist....pabrauc 300m tālāk pāri karostas tiltam un aiz Jūrasspēku daļas pa kreisi-tas ir pa Katedrāles ielu līdz galam(tur ir betonēts laukums)....ja kādam nav skaidrs tad šeit var paskatīt no satelīta kur tas ir....
http://latvijas-karte.zl.lv/
28.janvāris 2015, 06:11 | links
 
Jautājums jau ir par varēšanu un labo gribu. Visu var sakārtot. Visp izklausās, ka Liepājas galvas izlēmuši konkrēti ieriebt makšķerniekiem un īstenībā savam pilsētas makam arī. Regulāri braucam rudeņos uz Liepāju gan ezeru, gan Akvatoriju, par šo laiku nekādās "šaušalīgas pārgalvības" neesmu manījis. Jā tā vienīgā problēma, ka makšķernieki var nostāties kuģu ceļos un traucēt satiksmi, to esmu redzējis. Bet tas ir atrisināms ātri un efektīgi... Kontroli neesmu tur manijis nekad! Savukārt sezonā Viesnīcas/hosteļi pilnas ar tautu. Tās masas tak arī guļ, ēd, dzer galugalā. Katrā ziņā pēdējā laika tendences arī valstī kopumā "drošības" vardā kas vērstas pret maksķerniekiem galīgi nav iepriecinošas.

Protams,kur nav tautas, tur nav problēmu. Case solved!
27.janvāris 2015, 23:45 | links
 
Vēl jau tas nav viss! Kad ostas drošības dienests saskaitīs cik tagad laivas kursēs pa kanālu cauri ostai gan mencās, gan uz Tosmāri, tad tikai sāksies. Ostā kuģu kustība ir daudzkārt intensīvāka, nekā Tosmārniekā. Dabūsim arī tur aizliegumus un viss tikai mūsu drošībai...
27.janvāris 2015, 22:18 | links
 
Rupji sakot - "slaviki davipendrivaļis". Skumji, bet var izprast ostu un pašvaldību.

Rīgas ostā nonāksim turpat, ja turpināsim kuģu ceļos enkuroties, vasaras rītos "slaviku" pilns, kamēr kontroles dienesti snauž. Atcerieties, ka sods ir 250LVL + tiesības uz 2 gadi. Brīvostas noteikumi.

V.S.O.P., 27.janvāris 2015, 21:15

bet te jau neiet runa par enkurošanos kuģu ceļos ko pie mums Liepājā nesmu novērojis bet gan par laivu nolaišanas vietu jo ja es tagad vēlos tikt jūrā uz mencu copi tas principā nav iespējams kamēr ezerā ir ledus
27.janvāris 2015, 22:00 | links
 
Rupji sakot - "slaviki davipendrivaļis". Skumji, bet var izprast ostu un pašvaldību.

Rīgas ostā nonāksim turpat, ja turpināsim kuģu ceļos enkuroties, vasaras rītos "slaviku" pilns, kamēr kontroles dienesti snauž. Atcerieties, ka sods ir 250LVL + tiesības uz 2 gadi. Brīvostas noteikumi.
27.janvāris 2015, 21:15 | links
 
Bļāviens trūkst vārdi par to atvainojiet bet debīliķu pieņemtiem likumiem drīz manuprāt būs kā PSRS laikā dzeloņdrātes gar visu jūrmalu lai nedo dievs kāds aizies uz copi. STULBEŅI

bastiks, 27.janvāris 2015, 20:39


Debīliķi nereti pieņem likumus tāpēc, ka ir debīliķi, kuri ignorē vispār pieņemtās normas.
27.janvāris 2015, 20:42 | links
 
Bļāviens trūkst vārdi par to atvainojiet bet debīliķu pieņemtiem likumiem drīz manuprāt būs kā PSRS laikā dzeloņdrātes gar visu jūrmalu lai nedo dievs kāds aizies uz copi. STULBEŅI
27.janvāris 2015, 20:39 | links
 
Mans būs domāt,ka nākošais būs Z-mols.
27.janvāris 2015, 18:37 | links
 
 
ciet ir!http://www.irliepaja.lv/lv/raksti/vide/uzstada-barjeru-un-sledz-nobrauktuvi-pie-karostas-kanala/

Juurasbullis, 27.janvāris 2015, 13:51

Skumji, lai neteiktu vairāk. :(
27.janvāris 2015, 13:57 | links
 
 
Biju tur sodien praatiigi:),asari,+lidaka un menca pa1,5 kg katra.ta uz diviem.
21.decembris 2014, 20:10 | links
 
 
bija iestajusies ziema,vasaras lorinji nolikti talajaa plauktaa... ,sobriid velku tos atkal aaraa,svetdien dodos liepajas virzienaa,vejelis jau laikam iepuutiis labi,bet gan jau kur pasleepties atradiisim,kaadu iipasi slinko liepajnieku asari ar ceru uzkabinaat.

p.s.ieprieksejo divu gadu pieredze:)pec vasaras lorinju izvilksanas ziemaa,peec nedeeljas uzsalst ledus.....:)
19.decembris 2014, 21:46 | links
 
joprojām meklēju pārinieku uz 18. varbūt arī 19. laiva utt ir
15.novembris 2014, 20:53 | links
 
Buks,
vēdzeli tāāst nevajadzētu...:)
Kādos tur steikos...,galva,asaka un aste...:)Tā maigi, kā meičai zeķi ,novelc ādu pār acīm:), izķidā,sagriez gabalos,apcep, un beigās uzliec vāciņu...:)
15.novembris 2014, 20:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager