Augstrozes Lielezers

Gribēju pajautāt kā ir ar copi šajā ezerā?? Doma svētdien aizlaist tik viena problēma ir ar licences iegādi..varbūt kāds var pateikt kur var iegādāties braucot no Valmieras puses?
1.maijs 2015, 19:39 | links
 
Kāds var padalīties ar inspektoru kontaktiem Limbažu pusē?

Ronijs, 5.aprīlis 2015, 15:26

Ja interesē Augstrozes ezers tad vari Kārlim uzzvanīt 29240298.A kas tur???
5.aprīlis 2015, 17:00 | links
 
Kāds var padalīties ar inspektoru kontaktiem Limbažu pusē?
5.aprīlis 2015, 15:26 | links
 
Te kāds inspektors kādreiz parādās? Tīkli krustu- šķēršu salikti. Vietējie lielās, ka viņiem neko neviens nevarot izdarīt. Kam jāzvana, lai izlūgtos kādam inspektoram tur aizbraukt?
5.aprīlis 2015, 15:04 | links
 
Mes bijam 2 nedeljas atpakal. Izurbamies ap 150 alingu, dazhus uzreiz no rita agri sabarojam. Dabuts tikai ap 8 asarishiem. No baltas zivis ne manjas. Laikam tikam galiga bezcope??? Vai ari krasts nav tas? Bijam pirmo reizi.
6.februāris 2015, 13:44 | links
 
es biju Lielezera.
viss labaka cope ir norita no 8:00-10:00
trapas kads asarits bet parsvara pliči 450g-1kg
no11-14 raudas plaukstas lieluma

kirils95, 2.februāris 2015, 18:52


Kurā galā tad biji? Es kur vien tur urbjos, ir tikai asari un ķīši.
2.februāris 2015, 19:08 | links
 
es biju Lielezera.
viss labaka cope ir norita no 8:00-10:00
trapas kads asarits bet parsvara pliči 450g-1kg
no11-14 raudas plaukstas lieluma
2.februāris 2015, 18:52 | links
 
Sveiki! Ir kads bijis pedejas nedeljas laika?
23.janvāris 2015, 02:19 | links
 
Vai kāds zin kas notiek uz Augstrozes ezera? Kā ar ledu?
5.janvāris 2015, 16:18 | links
 
kads ir bijis tagad ezera?ka ar copi?
12.oktobris 2014, 16:58 | links
 
Šonedeļ pabūts 3x ezerā. Viena bija ļoti laba cope, divas viduvējas. Mazie zandarti ari ezerā ir! Bet ar lielakiem ta pašvakāk. Asari ari var saganīt un vienudien trapijās vairāki tadu uz puskilo un pec kartas, pareja laikā zirgzobu bari... kkas paliels ari no asaru spota uz micro aizgaja pec paris minutes ciņas, parsita fluriku virs karabinas.
Viena no copes reizēm bračkam paņēma breksis uz microjiga. Iedevu šim savu katu notestēt, lai saprot kas ir micro štelle un šis mazos ašukus certot izvelk makanu :)

holmz, 6.jūlijs 2014, 23:09
Es biju piektdien bet galīgi švaki gāja.No 19.00 - 06.00 uz dzīvo vispār ne copes, uz džiga tikai sīkie asarīši bet uz velci 2 zemmēra zandartiņi.Lielie vienkārši neēd un sprākst no bada .Kas tā par figņu tur ievazāta neviens nezin.
7.jūlijs 2014, 08:30 | links
 
Šonedeļ pabūts 3x ezerā. Viena bija ļoti laba cope, divas viduvējas. Mazie zandarti ari ezerā ir! Bet ar lielakiem ta pašvakāk. Asari ari var saganīt un vienudien trapijās vairāki tadu uz puskilo un pec kartas, pareja laikā zirgzobu bari... kkas paliels ari no asaru spota uz micro aizgaja pec paris minutes ciņas, parsita fluriku virs karabinas.
Viena no copes reizēm bračkam paņēma breksis uz microjiga. Iedevu šim savu katu notestēt, lai saprot kas ir micro štelle un šis mazos ašukus certot izvelk makanu :)
6.jūlijs 2014, 23:09 | links
 
Biju 28.06. Arī redzēju tādu ap 2kg zjani pa virsu peldamies, piebraucu atakaļgaitā ar motoru 1m atālumā, tad tik šis paņēma vīli. izskatijās tāds slimi raibs. Citā vietā tādu pus metru garu noķēru, smuks, veselīgs, tiru zvīņu.
29.jūnijs 2014, 18:05 | links
 
7dienas ritā bijam ar bračku ielaiduši šini ezerā otro reizi. Copi sakam jau 3:30 un maucam lidz 11tiem. Pirmas copes pradijas p 5-6šiem, kad pirmie pieteicas paris asari, pec briža viens stiklacis uz 25 cm :) Bet vismaz vinsh tur ir! Interesanti ka viena spota piebraucot, skatos ka žanis peld pie pašas laivas, ta ka ar sečuku var aizsniegt, šim vismaz 1,5 kg izskatijas. Tas papeld talak un es ņemu otru špini un šim gar degunu un šis uzsit ari, bet neusežas! Velak ar saimnieku runajam, ka ta nav normala padarišana un esot paris žaņi nospraguši atrasti jau ezerā. Domā ka varētu but ievazāts no Burtnieka, bet protams varbut ta ir vispariga problema šogad. Bet šādi ieraugot žani asinis tiek papildus uzsistas! Metajam metajam, ik pa laikam kads bakstijiens, kads ašuks. Lidz ap 8ņiem piesakas mums bračkam divi smuki asari, viens ap 600 grami. Es ņemu mikro un man ari gala bet shods! Ņemo smago džigu un uzlieku tur LJ ballistu, jo nav laika siet tos visus flurikus.. metu metu metu pec 10 min pusudeni ir tads asaks cirtiens! Certu un ir, jutu ka nak! Rezultatā žanis uz 50 cm, pirmais mērs šajā ezerā. Prieks liels! Majas izvedam paris asarus un žani. Citiem esot bijis galigs zero, velce vispar bez rezultātiem večiem. Līgi Līgo

holmz, 24.jūnijs 2014, 22:18
kas ir zjanis???

gahans, 29.jūnijs 2014, 16:48


zandarts
29.jūnijs 2014, 17:19 | links
 
7dienas ritā bijam ar bračku ielaiduši šini ezerā otro reizi. Copi sakam jau 3:30 un maucam lidz 11tiem. Pirmas copes pradijas p 5-6šiem, kad pirmie pieteicas paris asari, pec briža viens stiklacis uz 25 cm :) Bet vismaz vinsh tur ir! Interesanti ka viena spota piebraucot, skatos ka žanis peld pie pašas laivas, ta ka ar sečuku var aizsniegt, šim vismaz 1,5 kg izskatijas. Tas papeld talak un es ņemu otru špini un šim gar degunu un šis uzsit ari, bet neusežas! Velak ar saimnieku runajam, ka ta nav normala padarišana un esot paris žaņi nospraguši atrasti jau ezerā. Domā ka varētu but ievazāts no Burtnieka, bet protams varbut ta ir vispariga problema šogad. Bet šādi ieraugot žani asinis tiek papildus uzsistas! Metajam metajam, ik pa laikam kads bakstijiens, kads ašuks. Lidz ap 8ņiem piesakas mums bračkam divi smuki asari, viens ap 600 grami. Es ņemu mikro un man ari gala bet shods! Ņemo smago džigu un uzlieku tur LJ ballistu, jo nav laika siet tos visus flurikus.. metu metu metu pec 10 min pusudeni ir tads asaks cirtiens! Certu un ir, jutu ka nak! Rezultatā žanis uz 50 cm, pirmais mērs šajā ezerā. Prieks liels! Majas izvedam paris asarus un žani. Citiem esot bijis galigs zero, velce vispar bez rezultātiem večiem. Līgi Līgo

holmz, 24.jūnijs 2014, 22:18

kas ir zjanis???
29.jūnijs 2014, 16:48 | links
 
7dienas ritā bijam ar bračku ielaiduši šini ezerā otro reizi. Copi sakam jau 3:30 un maucam lidz 11tiem. Pirmas copes pradijas p 5-6šiem, kad pirmie pieteicas paris asari, pec briža viens stiklacis uz 25 cm :) Bet vismaz vinsh tur ir! Interesanti ka viena spota piebraucot, skatos ka žanis peld pie pašas laivas, ta ka ar sečuku var aizsniegt, šim vismaz 1,5 kg izskatijas. Tas papeld talak un es ņemu otru špini un šim gar degunu un šis uzsit ari, bet neusežas! Velak ar saimnieku runajam, ka ta nav normala padarišana un esot paris žaņi nospraguši atrasti jau ezerā. Domā ka varētu but ievazāts no Burtnieka, bet protams varbut ta ir vispariga problema šogad. Bet šādi ieraugot žani asinis tiek papildus uzsistas! Metajam metajam, ik pa laikam kads bakstijiens, kads ašuks. Lidz ap 8ņiem piesakas mums bračkam divi smuki asari, viens ap 600 grami. Es ņemu mikro un man ari gala bet shods! Ņemo smago džigu un uzlieku tur LJ ballistu, jo nav laika siet tos visus flurikus.. metu metu metu pec 10 min pusudeni ir tads asaks cirtiens! Certu un ir, jutu ka nak! Rezultatā žanis uz 50 cm, pirmais mērs šajā ezerā. Prieks liels! Majas izvedam paris asarus un žani. Citiem esot bijis galigs zero, velce vispar bez rezultātiem večiem. Līgi Līgo
24.jūnijs 2014, 22:18 | links
 
Šeit kāds brauc un ir kāda informācija ka šeit ķeras šobrīd?

holmz, 28.maijs 2014, 23:24

Līdakas ir bet pārsvarā zemmēri.Pagājušajās brīvdienās zandarts tika amnestēts 1.7 kg.
29.maijs 2014, 10:13 | links
 
Šeit kāds brauc un ir kāda informācija ka šeit ķeras šobrīd?
28.maijs 2014, 23:24 | links
 
Kas labs šājā ezerā? Vai kāds ir bijis un kā ir gājis?

Doma rīt ir braukt uz turieni. Tā kā sola vēju tad Burtnieks izpaliek, un tā kā ir brīvs jābrauc kaut kur tak ir!!!!
9.novembris 2013, 17:52 | links
 
Nav tagad kāds Augstrozē bijis???
2.oktobris 2013, 19:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager