Sapali un to makšķerēšana!

šodien biju Ogres upē, ne copes pagaidām, vēl par agru.
5.februāris 2016, 20:00 | links
 
Upē ūdens vēl maķenīt par rudu...
3.februāris 2016, 15:15 | links
 
Tagad upe uz pedeja ledus brivdienas sapali ka traki bijusi tad bez ledus ar vajadzrtu nemt..
2.februāris 2016, 20:52 | links
 
centīšos atdzīvināt šo tēmu- tā kā ledus Ogres upē ir izgājis, ir doma mēģināt braukt copēt pamēģināt sapalus- jūsu pieredze? pa ziemu ir vērts uz naktstārpa mēģināt bedrēs ar atstraumi?

belijs23, 2.februāris 2016, 20:28


protams, kāpēc gan ne. Jo pa retam sapali ziemā trāpās arī lašu un taimiņu spiningotājiem Salacā, Gaujā neaizsalstošās vietās. Un kā nekā palos upe intensīvi skalo krastus un ūdenī nonāk visai daudz sliekas un citi tārpeļi, kāpuri. Sapali tos ēd pilnām mutēm.
2.februāris 2016, 20:45 | links
 
centīšos atdzīvināt šo tēmu- tā kā ledus Ogres upē ir izgājis, ir doma mēģināt braukt copēt pamēģināt sapalus- jūsu pieredze? pa ziemu ir vērts uz naktstārpa mēģināt bedrēs ar atstraumi?
2.februāris 2016, 20:28 | links
 
Baroju un ķeru sapalus tikai uz parasto rupjmaizi, saucamo, ķieģelīti!Rezultāti labi un sapalam patīk smarža un atbeld tīri ātri uz iebaroto vietu, kur iemet sauju ar samitrinātu maizīti...
29.augusts 2015, 13:52 | links
 
Esmu ieverojis, ka salinu tuvuma,kur sagazsti koki krustam, apaksa zem viniem sapali tadi 300-500gr loti daudz, varbut ir kada ideja ka vinus varetu piemanit no turienes lauka...

janis30, 29.augusts 2015, 10:15


Ja atlauj vieta balkus krumiem,kur nekas netrauce iebaro nedaudz. Ar tadu aprekinu ja piekeras lai vari izvilkt,baribu vismaz Es izmantoju sapals,alants upei,esma kukuruza! domaju ka ja vini gribes est 100% ka kads parakstisies....
29.augusts 2015, 12:05 | links
 
Esmu ieverojis, ka salinu tuvuma,kur sagazsti koki krustam, apaksa zem viniem sapali tadi 300-500gr loti daudz, varbut ir kada ideja ka vinus varetu piemanit no turienes lauka...
29.augusts 2015, 10:15 | links
 
Barot jau nebaro mērķtiecīgi sapalus ar iebarojamām ēsmām? Šeit es nedomāju maizi, maijvaboles uttt.
24.augusts 2015, 15:48 | links
 
Esmu mēģinājis 1-3 graudus likt, bet nekā. Septembrī pamēģināšu bedrēs vecajās vietās uz 3-5 graudiem uz āķa
24.augusts 2015, 15:46 | links
 
sapals loti labi nem ari 1 kukuruzas graudu,maksimums lieku 2....keru uz 8. numura - hoks shiro. Loti labi aki,uzsezas loti labi
20.augusts 2015, 23:13 | links
 
janis30..............nafiga tik liels akjis vajadzigs???akjim jabut,lai viens grauds nosedz vinju,pilnigi pietiek,uz majvabolem ja,vajag lielaku bishki
20.augusts 2015, 20:14 | links
 
Cik kukurūzas graudiņus liec uz āķa, ja nav noslēpums?

belijs23, 17.augusts 2015, 12:46


No trim lidz cetriem sanak, vienu pari akim pa auklu uzveru, un tad parejos uz aka
20.augusts 2015, 20:00 | links
 
Cik kukurūzas graudiņus liec uz āķa, ja nav noslēpums?
17.augusts 2015, 12:46 | links
 
Vai sagadisanas vai ne, bet vakar aizejot uz gauju uz kukuruzu ceriba nokert kadu sapalu,un rezultata tris 800gr sapali
16.augusts 2015, 10:04 | links
 
Par sapalu tramīgumu piekrītu sullam.Agri no rīta aiz krāces metrus 20 paņema zemmēra līdaciņa .Cīņa īsa bet mazu jampadraci šaurajā upes līkumā sataisīja.Paspēju atsvabināt un atlaist atpakaļ, kad pamanīju tanī pašā vietā virs ūdens kustību .Vienkārši stāvēju un priecājos ,kā sapals kaut ko lasa no ūdens virsmas .Man pie rokas bija tikai rotiņi ,kas sapalam interesi neizraisīja.Bet prom arī viņi īsti nemuka.Sapratis ka man vēl jāmācās devos pa upi uz leju tramdīt citas plēsoņas.
28.jūlijs 2015, 16:55 | links
 
Man pirms nedēļas uz sudraba krāsas Aglia 1+ 56cm sapals :) un daudzi mazāki ar
28.jūlijs 2015, 16:28 | links
 
Ja butu viegli pievienot bildes ieliktu..

salmotrutta, 28.jūlijs 2015, 16:13


Bildes (kā arī strādājošus linkus un YouTube logus) te pievienot nav grūti, jāapgūst tik pāris fiškas ;)
Foruma ziņojumu noformēšanas iespējas
28.jūlijs 2015, 16:20 | links
 
Tur ari ta problēma "vinš ed visu meklejiet". Bet cilvēki atnaca prasit konkreti uz ko tu ķer un uz ko tev izdevas noķert. Es apsoliju ka pateikšu ja prasis. Nr.1 Chubby krāsa AYU, Pallet yellow, Matt black. Tris krasas un vobleris kuras Gaujā tochno stradā. Ja butu viegli pievienot bildes ieliktu, pilns samsungs ar bildem no copes. Un nopirk var www.spinning.lv
28.jūlijs 2015, 16:13 | links
 
Sapalu spiningošana copmaņu nopresingotās lielās upēs kā Gauja, Daugava ļoti atšķiras no to mānīšanas nelielās ~10m platās upītēs ;) Ja ir pieredze tikai pa lielajām upēm, tad pamēģinot mazajās būs visai liels pārsteigums ka tajās sapali nemaz tik tramīgi nav, bieži ņem netālu no kājām un nav jātaisa ūbertāli metieni. Svarīgāk iemācīties metienu izdarīt no zemā punkta un bez plaša žviukt pāri galvai :) Otrs neiesaku koncentrēties tikai uz vobleriem. Nedēļu atpakaļ spiningoju Gaujā. Pirmo dienas pusi ar seklajiem vobleriem, bij pāris vārgi uzsitieni bet nekas neuzsēdās. Todien sapals pa ūdens virsu bija neaktīvs, nolēmu pāriet uz rotiem, pēc stundas piemeklēju īsto un ar 10 min pauzi noķēru divus sapalēnus ~ 35-40cm, pusūdenī un tuvāk gultnei gar stāvu krastu ar sakritušām siekstām. Vakarpusē paņēma lielais bet veiksmīgi atbrīvojās no bezatskabargu āķa. Tā lūk vēsā vasarā dažreiz sapals sāk uzvesties kā pavasarī vai rudenī. Gaujā lielākos esmu noķēris tieši rudeņos uz lielajiem taimiņu rotiem, L.J. savukārt man sapali galīgi neņem rotus. Tāpat ar gumijām, ja esat to cienītājs, tad noķert sapalu būs vēl vieglāk. Sapals ir liels gardēdis, tā ēdienkartē ir ņurņiki, tārpeļi visdažādākie, vardītes pat līdz pieaugušām, dēles u.t.t. Tā ka piemeklējiet tik īstās imitācijas un uz priekšu.
28.jūlijs 2015, 15:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager