Sapali un to makšķerēšana!

Piekritīšu, ar šīm zivīm nav garlaicīgi :)
28.jūlijs 2015, 13:52 | links
 
Mežene var arī nekampt, skrien līdzi un brīnās pamanot laivu nogriežas :)

Katrā ziņā šo zivju spiningošana (kad līdakas klusē) ir pavisam aizraujoša un azartiska, kā arī bieži var iepazīt savu necenzēto vārdu arsenālu nekontrolētos izsaucienos :D
28.jūlijs 2015, 13:49 | links
 
Pupu mizas džeki es jums teikšu, jebkurā gada laikā veiksmīgi piemests māneklis sapalam uzsit agresiju un viņš kampj, ja nekampj pēc manas pieredzes viņš jūs a) Ir pamanījis
b) Ir sadzirdējis
c) Ir sapratis ka māneklis nav ēdams un to viņš ātri izdara, jo ir strauja zivs..



Īstajā vietā un laikā (zivs medī) iemestu mānekli ķer jebkura zivs, bieži vien māneklim pat lāga neatsitoties pret ūdens virsmu...:) Īpašs prieks par sapalu un meženi.
28.jūlijs 2015, 13:45 | links
 
svl > meiģini piedāvāt sapalam to ,ko katru barošanās periodu šis ēd . Nevienmēr viņš ņems maili ,vaboļu sezonā un otrādi. Krāsu un voblera formu piedzen tam kustonim ,ar ko attiecīgajā laikā šis barojās .Ar šo zivi nav garlaicīgi, pateicoties viņas plašajai ēdienkartei:) Iebrienot ūdenī būsi mazāk pamanāms nekā vicināsi no krasta.

skutans, 28.jūlijs 2015, 12:56

Pupu mizas džeki es jums teikšu, jebkurā gada laikā veiksmīgi piemests māneklis sapalam uzsit agresiju un viņš kampj, ja nekampj pēc manas pieredzes viņš jūs a) Ir pamanījis
b) Ir sadzirdējis
c) Ir sapratis ka māneklis nav ēdams un to viņš ātri izdara, jo ir strauja zivs..

Varbūt maldos, bet labākais ierocis ko izmantot pret sapaliem ir klusums.. Starp citu ja nemaldos vecās copes gada grāmatās arī bija minēts, ka sapalu nav grūti noķert bet grūti ir pielavīties viņam :)
28.jūlijs 2015, 13:37 | links
 
svl > meiģini piedāvāt sapalam to ,ko katru barošanās periodu šis ēd . Nevienmēr viņš ņems maili ,vaboļu sezonā un otrādi. Krāsu un voblera formu piedzen tam kustonim ,ar ko attiecīgajā laikā šis barojās .Ar šo zivi nav garlaicīgi, pateicoties viņas plašajai ēdienkartei:) Iebrienot ūdenī būsi mazāk pamanāms nekā vicināsi no krasta.
28.jūlijs 2015, 12:56 | links
 
To SVL.
Par auklu: lietoju pīto auklu 0.15, galā flur pavada 0.4 diametrā pusmetru gara. Spins ar testu 2-12.
Par vizuliem tev ir tikai puse no taisnības. Ja, katrai kratuvei savs, bet mājvaboles piem. ir vienā krasā vai zaļa vai melna vai brūna un ja tev ir vobleri šis krasas viņi stradās visur. Ja nopirksi Jackal Chubby 38f viņam visas krasas stradā. Vobleris ker visu un sapals vinu mīl. Parbaudiju pats. Man ir pilnas kastes ar sapalu vobleriem, bet strada tiešam tikai daži, favorits ir Chubby. Ja gribi pateikšu krasu un kur nopirkt leti.

salmotrutta, 28.jūlijs 2015, 08:19

Tad padalies ar krāsu un linku :)
28.jūlijs 2015, 11:54 | links
 
To SVL.
Par auklu: lietoju pīto auklu 0.15, galā flur pavada 0.4 diametrā pusmetru gara. Spins ar testu 2-12.
Par vizuliem tev ir tikai puse no taisnības. Ja, katrai kratuvei savs, bet mājvaboles piem. ir vienā krasā vai zaļa vai melna vai brūna un ja tev ir vobleri šis krasas viņi stradās visur. Ja nopirksi Jackal Chubby 38f viņam visas krasas stradā. Vobleris ker visu un sapals vinu mīl. Parbaudiju pats. Man ir pilnas kastes ar sapalu vobleriem, bet strada tiešam tikai daži, favorits ir Chubby. Ja gribi pateikšu krasu un kur nopirkt leti.

salmotrutta, 28.jūlijs 2015, 08:19

Labs rakstiņš, būs jāizmēģina tas Chubby 38f..
28.jūlijs 2015, 11:51 | links
 
To SVL.
Par auklu: lietoju pīto auklu 0.15, galā flur pavada 0.4 diametrā pusmetru gara. Spins ar testu 2-12.
Par vizuliem tev ir tikai puse no taisnības. Ja, katrai kratuvei savs, bet mājvaboles piem. ir vienā krasā vai zaļa vai melna vai brūna un ja tev ir vobleri šis krasas viņi stradās visur. Ja nopirksi Jackal Chubby 38f viņam visas krasas stradā. Vobleris ker visu un sapals vinu mīl. Parbaudiju pats. Man ir pilnas kastes ar sapalu vobleriem, bet strada tiešam tikai daži, favorits ir Chubby. Ja gribi pateikšu krasu un kur nopirkt leti.
28.jūlijs 2015, 08:19 | links
 
to salmotrutta .Sanācis ir tā ,ka sapalu copei nāksies pievērsties tikai augustā.Mērķupe joprojām Abava .Interesē auklas , kā ar pavadām ,jo jūnijā Abavā pieteicās līdakas un augustā viņas nekur nebūs pazudušas.Auklu laikam lietot mono.Ejošākie mānekļi ,kaut gan tas laikam katrā vietā ir specifiski,jo to esmu jau pa šiem 2 gadiem ko atsāku spiningot ļoti labi sapratis .Kas der upei neder ezeram un otrādi.Abavā asars un līdaka ņem zilo mapps2,ezeros uz to tik pat kā nekas.
27.jūlijs 2015, 22:18 | links
 
To SVL.
Kas tev tieši interesē sapalu spiningošanā? Varu šo to pastāstīt. Nodarbojos ar sapalu ķeršanu Gaujā.
26.jūlijs 2015, 17:21 | links
 
Vakar Gauja 2 nelielus sapalus dabuju uz kukuruzu, bija vairakas copes,bet ne tadas kadas bija pirms narsta.
26.jūlijs 2015, 09:55 | links
 
Šajā sadaļā skatos, ka iestājies klusums, jācer, ka pirms vētras. Kāds ir tagad mēģinājis copēt sapalus?
24.jūlijs 2015, 07:29 | links
 
Noķēru pēdējo mēra sapalu šodien uz maijvaboles pēdējās, kuras biju saglabājis pagrabā. Tagad jāmet miers uz kādu laiciņu, līmenis arī nereāli zems šogad :(
22.jūnijs 2015, 22:50 | links
 
Patreiz paldies, atradu caur māti gogli daudz maz jēdzīgu skaidrojumu tieši par sapalu spiningošanu.Visiem ne asakas ,tiksimies pie upes bula laikā !
20.jūnijs 2015, 20:13 | links
 
Belij. Pie mušotājiem vari tikt pie peldošās auklas. Tikai tad tev būs jāliek ari lideris.
20.jūnijs 2015, 17:55 | links
 
Es iesaku paskaties youtube, tur ir daudzi video tieši par spiningošanu. Ieraksti meklētājā sapali, golavl, chub, diezgan daudz var atrast. Es piemēram meklēju auklu pludināšanai, kas peld pa augšu, bet izrādās, ka tādas nav, visas agri vai vēlu slīkst. Kad pludina, tas daudz no svara, aukla sapīties mēdz nogrimstot zālēs un akmeņos, tādējādi traucējot ēsmai ar burbuli nokļūt līdz vietai, kur sapali medī.
20.jūnijs 2015, 17:52 | links
 
belijs23 pēc Tava ieteikuma izlasīju visu forumu, īstenībā stipri gudrāks netiku.Tieši par spiningošanu ļoti maz ko var izlobīt .Vienā vietā ja nemaldos minēta pītā aukla 0,1.Zinot kāta un mānekļa īpašības , mazos gramus ,nevajag ko smalkāku.Vai savukārt tikai mono?
20.jūnijs 2015, 16:58 | links
 
Es pats pārsvarā pludinu ar burbuli vai pludiņu maijvaboles, maizi, spāres, naktstārpus u.c. Vispār arī gribētu pamēģināt paspiningot sapalus, varbūt šogad pamēģināšu.
20.jūnijs 2015, 12:37 | links
 
Man tas ir tuvāks paņēmiens .Mušiņa liekas cita galaktika.Ar spinu varu noiet daudz un tālu.Pārsvarā laikam saprotu topā ir rotiņi un vobrleri līdz 4 cm.Tālāk seko patumša bilde .
19.jūnijs 2015, 21:42 | links
 
Te ir daudz kas rakstīts šajās lapās, skatoties ar kādu metodi vēlies ķert, cik noprotu ar vobleriem un spiningu
19.jūnijs 2015, 21:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager