Sapali un to makšķerēšana!

es ieķēru DAM mač....nu veciit!!!!tas ir kaifs,pat ar spiningu tas nav tas.....mačenieks 420 garš tests-25gr...MANTA!!!!
1.aprīlis 2008, 20:25 | links
 
es izmantoju 5m kaatu vinu copei, bet vajadzeetu mazaaku un kaa vini loka to kaatu...
1.aprīlis 2008, 20:23 | links
 
tieši taa!!!!tas ir kaifs...iipaši ar smalkiem štrumiem....!!!
1.aprīlis 2008, 20:21 | links
 
tapeec sapali ir mana iemiilotaakaa zivs :)
1.aprīlis 2008, 20:19 | links
 
lielaakais vareetu buut uz 1,2-1,3kg....tas tas labaakais baigi spariigi ciinijaas
1.aprīlis 2008, 20:18 | links
 
cik ta lielaakais?
1.aprīlis 2008, 20:16 | links
 
to taims
tu biji domaajis Abulu?
pats to upi kaa savus piecus pirkstus paziistu un tur ir smuki sapali iekshaa!
1.aprīlis 2008, 20:06 | links
 
Užavaa divas copes un.....kopā 2,4kg SAPAĻU PAPU!!!!!
1.aprīlis 2008, 17:36 | links
 
UZ MOMENTU VEL NEŅEM!!!!!!!!!PĀRBAUDĪJU!
1.aprīlis 2008, 17:28 | links
 
ES KĀ KORZEMNIEKS ZIN TEIKT KA ESMU SAPĀLUS ĶĒRIS VENTĀ ABAVĀ UN RIEŽUPĒ,VELDZĒ!MĀKA NAV VAJADZĪGA SEVIŠ'\KĀ BET UZMANĪGAM GAN JĀBŪT!ES LIETO PAVISAM MAZO TĪSŽUBURA ĀĶĪTI JO:SAPALS KAD PAŅEM VISI TRĪS ŽUBURĪŠI IECĒRTAS UN PRAKTISKI NEKAD NENORAUJAS! P.S.-KĀDREIZ UZ LECINĀŠANU GĀJU UN TAD BIJ IZVĒLE:LIELIEM DOD LAI KAMPJ BET MAZIEM NEĻAUJ!TRAKI JAUTRI!
1.aprīlis 2008, 17:26 | links
 
par pieciršnu!!! parasti sapals eesmu sagraabj uz reiz mutee un pietiekoši dziļi lai piecirstu uz reiz,jo tas aatri var sajust ko nelaagu un izpļaut aaķi!!!!Īpaši ja pludini mākslīgo mušu!
1.aprīlis 2008, 17:23 | links
 
es gan gaujaa tos neesmu ķeeris,bet cik zinu tad tie ir visaa gaujaa!!!!
1.aprīlis 2008, 17:00 | links
 
pludinaašanas taalums ir atkariigs no upes.....cik taa aizaugusi un liikumaina!!! ATKLĀJAS sapals ļoti vienkaarši....kad sapals medii tas ir ļoti aktiivs un negausiigs...tas strauji uzbruuk jeb kam kas iekriit uudenii un uztaisa mazu plunkšķi....pat koka gabaliņu var pamest un ja sapals tur ir viņš momentaa to sagraabj,bet tik pat zibeniigi izspļauj jo ir sagaršojis ko needamu!!!plunkšķus sapals taisa ļoti reti,parasti ir redzami viļņu riņķiiši kur sapals paķēris kaadu kukaini.jo lai cik liels riima viņš nebuutu,tomeer ir ļoti uzmaniigs!!!!!
1.aprīlis 2008, 16:59 | links
 
Par sapaliem maz ko zinu, bet varat pateikt? Vai Cēsu pusē Gaujā ir sapali? Es tik parasti koncetrējos uz līdakām kad sanāk aizšaut uz copīti ar laivu.
1.aprīlis 2008, 14:44 | links
 
ko tu domāji ar vārdu - atklāsies - ir kautkādi plunkšķi?
1.aprīlis 2008, 14:38 | links
 
jurchic!
Paldies! Kā ir cik tālu aizpludini un kā ir ar pieciršanu - jāgaida vai uzreiz kad redz?
1.aprīlis 2008, 14:36 | links
 
kaatu....var izmantot spininga ar ne paaraak lielu testu!!!garumaa 180-300cm...es izmantoju DAM mač kaatu 420cm garu,bet ja eju uz siikajaam upiiteem tad gan spiningu DAM 300cm tests 5-25gr.
1.aprīlis 2008, 14:09 | links
 
sapals vairaak vai mazaak ir visur....bet vis labaak tam patiik seedeet zem iekritušiem kokiem,pie sanesumiem,atvarosun atstraumees!paarsvaraa sapals labi ņem uudens virseejos slaaņos ,bet tik pat labi var paņemt arii uz grunts.ja eji mediit sapalus tad vienkaarši kaadu laiku paveero uudens virsmu un ja sapals tur buus un buusi veeriigs tad viņš atklaasies!!!copenes sisteema nav sarežģiita.....korķa vai caurspiidiigais burbulis,pamat aukla0,2mm pavadiņa 0,16-0,18mm garums 50-70cm āķis vareetu buut viduveejs,bet var arii izmantot palielu jo sapalam ir liela mute!!!
1.aprīlis 2008, 14:06 | links
 
Čau vīri! Izstāstat kā atrast upē vietu kur uzturas sapali? un kāda sistēma jums ir uz makšeres - kāds āķis, aukla, pluds utt.
Vai Abul'arī ir sapali?
1.aprīlis 2008, 13:56 | links
 
sauliite smuki silda 22 graadi saulee, driiz jaasaakas sapalu naarstam un liidz ar to arii copei :)
31.marts 2008, 14:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager