Sapali un to makšķerēšana!

es parasti vinus keru uz maizes vai taarpa, rudenii vareeja 30min laikaa savilkt atlauto normu! kaa pirmais sapals paneema taads uz 0,5kg taa es ar viniem saslimu, es esmu meeginaajis pludinaat sienaazi, bet vienu mazu tik esmu dabuujis...
28.marts 2008, 18:05 | links
 
zivs gabaliņš ir laba doma....es parasti uz aaķa gala mailes gabaliņu spraužu,lai tie mazie piraati nelaupa sapalam domaato eesmu...iipaši maizes garozu!!!
28.marts 2008, 18:03 | links
 
Es parasti uz kukainiem, pludinot keru.....bet kors lielaakos ir dabujis apriilii uz pludu un garneli....
28.marts 2008, 18:02 | links
 
nu abulaa jau ar ir, bet lielie vienaa posmaa ir maz, kur vini ir vairaak, tur vinus ir praktiski neiespeejami dabuut rokaa jo citas zivis maisaas pa starpu
mana vis veiksmigaakaa bariiba ir bijusi taada kurai pievienots zivju gabalini (kkads atraktors ja nemaldos) izvilku sapalu ar to bariibu veel mutee
28.marts 2008, 17:58 | links
 
jaa,bet ar taam naarsta vietaam ir taa,ka taa zivs var aiziet no turienes kaut arii ir attiiriita jo viņas jau tomeer pielaagojas arii aizaugumiem,unto izpleešana var aizbiedeet!!!
28.marts 2008, 17:56 | links
 
Jaaa, baartaaa un vaartaajaa gan nevar suudzeeties par sapaliem tie tur ir pietiekoshi tik, taas vietas ir jaaatrod....
28.marts 2008, 17:56 | links
 
sapali arii ir mana miilaakaa zivs :) es doaaju ka buutu jau daudz dariits vinu labaa ka atiiriitu naarsta vietas
28.marts 2008, 17:51 | links
 
dveesele plosaas ko taadu dzirdot,bet ko padariisi!?
28.marts 2008, 17:48 | links
 
jaa taas indes bija probleema! redz kaa pa Burtnieku vaaca parakstus, bet beigaas tim sarakstiem vienkaarshi uzplaava...
nezinu jau kur griesties, kam preciizi...
28.marts 2008, 17:48 | links
 
Man ari pie majam tek neliela upe,kautkad vina bij loti bagata ar zivim tagad labi ka kada mailite vel palikusi upee.pateicoties Labajiem krievu laikiem,kad indeja visus laukus,un nedomaja par sekam!bedigi bet fakts.
28.marts 2008, 17:45 | links
 
nu mees copmaņi jau neesam visi nepilngadiigi!!!!!ne jau es un tu tikai divi esam kam ruup zivju liktenis!!!un sapali man iipaši tuvi,manas miiļaakaas zivis!!saprotu jau ka netiik ķeepaaties ar visaam taam h-ņām,bet ja nee tad tie maitas nagļejut veel trakaak!!
28.marts 2008, 17:43 | links
 
nu nezinu, man 17g ko es varu dariit? vaakt parakstus?
28.marts 2008, 17:35 | links
 
nu vienkaarši vairaak un biežaak jaatramda!!!!jaapabiedee ar lieliem tiesu darbiem un tad jau sarosiisies!!!
28.marts 2008, 17:34 | links
 
bija jau raidiijums ar makshkeri pa to, a taa pat neko nepanaaca....
28.marts 2008, 17:30 | links
 
jaapirž iekšaa tiesaa.....jaaceļ kaajaas ZAĻIE!!!!
28.marts 2008, 17:23 | links
 
tur tev taisniiba, man vispaar bija doma atiiriit sapalu naarsta vietas no udenszaaleem, tik jaaskataas kaa ar to laiku, trikaatas pienotava laiz pa taisno abulaa iekshaa pienapstraades atkritumus, kaadu upes gabalu aiz taas iepluudes vispaar nav zivju! kur sheit taisniiba?
28.marts 2008, 17:18 | links
 
nu bet neskatoties uz visu sapalu populaacija ir atkal stipri atjaunojusies,ir pat taadaas upiitees kur agraak bija liela probleema noķert labu meera sapalu tagat bez zivis nekad neesmu palicis....taa daba jau tomeer ciinaas ar tiem piegaaniitaajiem un atjauno tos savus skaistumus!!!!diemžeel leenaak nekaa piegaana!!!!!!!!!!
28.marts 2008, 17:10 | links
 
es domaaju ka taadu probleemu vairs nav...
tie mineraalmeesli upees nonaak shkidraa veidaa un veicina to aizaugshanu un tas atkal visu paareejo...
28.marts 2008, 16:53 | links
 
nu mineraaļi taa ir katastrofa!!!iipaši ja traapa pašaa upiitee...pats kad siiks biju esmu redzeejis kaa mazie sapaliņi ķer taas kraasainaas bumbiņas,peec tam kad lidmašiina paariet paari,un pašam arii pilna apkakle!!!!peec paaris dienaam liiķiiši pilnas zaales......toreiz mees puikas pat ap 6-7kg liidaku beigtu izķekseejaam!!!kad peec tam teicaam agronomam ,ka viņa pilots piesaarņo upi,tas muus pasuutija,bet mums skolaa bija JAUNO NATURAALISTU PULCIŅŠ un caur to mees tomeer panaacaam ka ejot paari upei pilots izsleedz kaisiitaaju!
28.marts 2008, 16:39 | links
 
kkas jau nonaak, bet mineraalmeesli dara lielaako launumu upiiteem...
28.marts 2008, 16:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager