Gauja

Atradīsiet skaistu līkumu ar bedri un tik vilksiet! Varbūt reizi dzīvē tāda cūcene nospīdēs.
Mani paziņas šādas potenciālas un ar auto neaizsniedzamas vietas piebaro no pavasara pēc paliem un visas vasaras garumā. Lomi ekselenti ar 3+ kg eksemplāriem. Comrāds ar šo copi Gaujā nodarbojas vismaz 50gadus.
Vesela traģēdija, ja kāds atklājis kādu no viņu iebarotajām vietām.
24.jūlijs 2023, 11:24 | links
 
Bedres, līkumus vajag meklēt, turklāt katru gadu mainās, pat pa sezonu var mainīties. 90% Carnikavā un vispār Gaujā ir vienkārši gluds smilšu klajums. Tur iemet un brīnās.
24.jūlijs 2023, 10:20 | links
 
zverkavis [23.jūl]: Es šogad esmu copējis 7 vietās no tallinas šosejas Carnikavas pusē un 3 vietās Ādažu pusē. Arī turpat populārajā dzelzceļa tilta apvidū. Ja neskaida sportisku plicīšu skaldīšanu līkumā pie laivu būdas, Gauju es neizprotu necik, kur ko kad meklēt. Pa 10 copes reizēm man ir 3gab tādi ap kg plaudēni. Divas reizes esmu palicis pa nakti, cerībā uz kādu bonusu. Ir dīperis, esmu skatījies, kur varētu būt interesantākais spots kur barot, vismaz manuprāt. Runā jau ka augusts ir plaužu mēnesis, gan jau ka braukšu atkal, ko tu slimam padarīsi... Tas nekas ka pat tos 400 gramīgos nesanāk pavilkt, nu piekritīsiet, 9gab pa 12h ir diezgan nožēlojami.
P.S kad pirku pirmo fīderi (pēc veiksmīgas copes ciemos), domāju, kas tur sarežģīts, vajag tikai slānīt. Aha, te tev nu bija.
Vajag trāpīt uz lielo kāpienu.

https://www.instagram.com/p/CCvI6H6Ji4O/

Un nav jāgaida kkāds augusts-septembris. Video redzams, ka cope jūlijā (JULY 17, 2020).

Ir bijis, ka laba cope ir pie z-vēja (nereāli) vai arī daugavā, kad nav straumes (nereāli) arī viss notiek https://youtu.be/H51ktMWWQWw
24.jūlijs 2023, 09:22 | links
 
RaimisD [23.jūl]: zverkavis [Vakar]: Es šogad esmu copējis 7 vietās no tallinas šosejas Carnikavas pusē un 3 vietās Ādažu pusē. Arī turpat populārajā dzelzceļa tilta apvidū. Ja neskaida sportisku plicīšu skaldīšanu līkumā pie laivu būdas, Gauju es neizprotu necik, kur ko kad meklēt. Pa 10 copes reizēm man ir 3gab tādi ap kg plaudēni. Divas reizes esmu palicis pa nakti, cerībā uz kādu bonusu. Ir dīperis, esmu skatījies, kur varētu būt interesantākais spots kur barot, vismaz manuprāt. Runā jau ka augusts ir plaužu mēnesis, gan jau ka braukšu atkal, ko tu slimam padarīsi... Tas nekas ka pat tos 400 gramīgos nesanāk pavilkt, nu piekritīsiet, 9gab pa 12h ir diezgan nožēlojami.
P.S kad pirku pirmo fīderi (pēc veiksmīgas copes ciemos), domāju, kas tur sarežģīts, vajag tikai slānīt. Aha, te tev nu bija.Tā ir reāla sakarīga copes atskaite.
Forumā vai citur soc tīklos palasot var šķist ,ka tik met un velc vajag tik .....
Īstenībā lielākai daļai bildīšu un veiksmes stāstu ir liels darbs apakšā un izcili lomi galīgi nav ikdiena arī profiņiem.

Ja pajautātu mūsu matadoriem Svenam, Dāvim, Willy, Oskaram cik laika un naudas viņi patērējuši, lai tagad lepoties ar super lomiem. Iegādājoties stafu, izkožot ezeru grunts, dziļumu un veģetācijas ziņā. Atlasot mānekļus, kas strādās tieši šeit un tagad .
Un cik reizes vīri nākuši krastā tukšā.

Sociālie tīkli kapitāli uzfrišina realitāti, rada pilnīgi neobjektīvu realitātes ilustrāciju.

Tava atskaite ir tāda, kāda arī ir reālajā dzīvē.

Domā es rakstīju, ka vakar ezerā pavadīju 4h bez pat mazākās copes, ne taču :)
no malas vienmēr viss vienkārši izskatās:)
24.jūlijs 2023, 09:08 | links
 
Gauja ir viltīga. Tur ir straumes un atstraumes, sēkļi un bedres, kuras katru gadu mainās. Gaujā nevar kā Daugavā, Lielupē vai Buļlupē - atspēries iežvidzini 40m, un, ja paveiksies - zivis būs! :)

Gaujā ap Carnikavu ir bijis, ka vidū ūdens līdz ceļiem un nevienas zivs, bet visas zivis sēž bedrē 3m no krasta. Un vislabākie lomi savulaik bija nevis ar fīderi/grunteni, bet 6m kātu un palielu mormišku.
24.jūlijs 2023, 08:55 | links
 
Galvenais ka man tajās Gaujas copēs parasti ir līdzi copes kolēģis, tad nu manu atskaiti var rupji pareizināt ar divi. Bieži copējam ar dažādām barībām, gan jau mitrinam arī katrs pa savam,ēsmas arī dažādas. Spotu, kur mest, arī izvēlamies saprāta robežās katrs savu, bet pietiekami tuvu lai var pabazarēt, nah mums neķeras :D
Kā jau teicu, ko tu slimam padarīsi. Nupat pa salmo akciju kāts+spole iepirku sesto fīderi. Gan jau kautkad sanāks arī tikt pie zivtiņas. Re kur nupat taču teica ka virs tilta brekši kožās:D
23.jūlijs 2023, 17:43 | links
 
RaimisD [23.jūl]: zverkavis [14:19]: Es šogad esmu copējis 7 vietās no tallinas šosejas Carnikavas pusē un 3 vietās Ādažu pusē. Arī turpat populārajā dzelzceļa tilta apvidū. Ja neskaida sportisku plicīšu skaldīšanu līkumā pie laivu būdas, Gauju es neizprotu necik, kur ko kad meklēt. Pa 10 copes reizēm man ir 3gab tādi ap kg plaudēni. Divas reizes esmu palicis pa nakti, cerībā uz kādu bonusu. Ir dīperis, esmu skatījies, kur varētu būt interesantākais spots kur barot, vismaz manuprāt. Runā jau ka augusts ir plaužu mēnesis, gan jau ka braukšu atkal, ko tu slimam padarīsi... Tas nekas ka pat tos 400 gramīgos nesanāk pavilkt, nu piekritīsiet, 9gab pa 12h ir diezgan nožēlojami.
P.S kad pirku pirmo fīderi (pēc veiksmīgas copes ciemos), domāju, kas tur sarežģīts, vajag tikai slānīt. Aha, te tev nu bija.Tā ir reāla sakarīga copes atskaite.
Forumā vai citur soc tīklos palasot var šķist ,ka tik met un velc vajag tik .....
Īstenībā lielākai daļai bildīšu un veiksmes stāstu ir liels darbs apakšā un izcili lomi galīgi nav ikdiena arī profiņiem.

Ja pajautātu mūsu matadoriem Svenam, Dāvim, Willy, Oskaram cik laika un naudas viņi patērējuši, lai tagad lepoties ar super lomiem. Iegādājoties stafu, izkožot ezeru grunts, dziļumu un veģetācijas ziņā. Atlasot mānekļus, kas strādās tieši šeit un tagad .
Un cik reizes vīri nākuši krastā tukšā.

Sociālie tīkli kapitāli uzfrišina realitāti, rada pilnīgi neobjektīvu realitātes ilustrāciju.

Tava atskaite ir tāda, kāda arī ir reālajā dzīvē.

Domā es rakstīju, ka vakar ezerā pavadīju 4h bez pat mazākās copes, ne taču :)

Viss ir vienkārši!:)...vak.3:20 iekāpu laivā!!momaucu 7h no kurām 5 ar bb..trìs copes! no kurām 2x stabili bij lielais!...un priecīgs saņemot sitienu no metra aizbraucu mājās!:)))
23.jūlijs 2023, 17:11 | links
 
zverkavis [23.jūl]: Es šogad esmu copējis 7 vietās no tallinas šosejas Carnikavas pusē un 3 vietās Ādažu pusē. Arī turpat populārajā dzelzceļa tilta apvidū. Ja neskaida sportisku plicīšu skaldīšanu līkumā pie laivu būdas, Gauju es neizprotu necik, kur ko kad meklēt. Pa 10 copes reizēm man ir 3gab tādi ap kg plaudēni. Divas reizes esmu palicis pa nakti, cerībā uz kādu bonusu. Ir dīperis, esmu skatījies, kur varētu būt interesantākais spots kur barot, vismaz manuprāt. Runā jau ka augusts ir plaužu mēnesis, gan jau ka braukšu atkal, ko tu slimam padarīsi... Tas nekas ka pat tos 400 gramīgos nesanāk pavilkt, nu piekritīsiet, 9gab pa 12h ir diezgan nožēlojami.
P.S kad pirku pirmo fīderi (pēc veiksmīgas copes ciemos), domāju, kas tur sarežģīts, vajag tikai slānīt. Aha, te tev nu bija.
Tā ir reāla sakarīga copes atskaite.
Forumā vai citur soc tīklos palasot var šķist ,ka tik met un velc vajag tik .....
Īstenībā lielākai daļai bildīšu un veiksmes stāstu ir liels darbs apakšā un izcili lomi galīgi nav ikdiena arī profiņiem.

Ja pajautātu mūsu matadoriem Svenam, Dāvim, Willy, Oskaram cik laika un naudas viņi patērējuši, lai tagad lepoties ar super lomiem. Iegādājoties stafu, izkožot ezeru grunts, dziļumu un veģetācijas ziņā. Atlasot mānekļus, kas strādās tieši šeit un tagad .
Un cik reizes vīri nākuši krastā tukšā.

Sociālie tīkli kapitāli uzfrišina realitāti, rada pilnīgi neobjektīvu realitātes ilustrāciju.

Tava atskaite ir tāda, kāda arī ir reālajā dzīvē.

Domā es rakstīju, ka vakar ezerā pavadīju 4h bez pat mazākās copes, ne taču :)
23.jūlijs 2023, 16:02 | links
 
Tieši tā. Augustā- septembrī.
23.jūlijs 2023, 14:23 | links
 
Es šogad esmu copējis 7 vietās no tallinas šosejas Carnikavas pusē un 3 vietās Ādažu pusē. Arī turpat populārajā dzelzceļa tilta apvidū. Ja neskaida sportisku plicīšu skaldīšanu līkumā pie laivu būdas, Gauju es neizprotu necik, kur ko kad meklēt. Pa 10 copes reizēm man ir 3gab tādi ap kg plaudēni. Divas reizes esmu palicis pa nakti, cerībā uz kādu bonusu. Ir dīperis, esmu skatījies, kur varētu būt interesantākais spots kur barot, vismaz manuprāt. Runā jau ka augusts ir plaužu mēnesis, gan jau ka braukšu atkal, ko tu slimam padarīsi... Tas nekas ka pat tos 400 gramīgos nesanāk pavilkt, nu piekritīsiet, 9gab pa 12h ir diezgan nožēlojami.
P.S kad pirku pirmo fīderi (pēc veiksmīgas copes ciemos), domāju, kas tur sarežģīts, vajag tikai slānīt. Aha, te tev nu bija.
23.jūlijs 2023, 14:19 | links
 
zverkavis [23.jūl]: Virs šosejas tilta Ādažos uz grunteni brekši kožās!

ginca71, 19.jūlijs 2023, 12:11

Aizvakar nosēdēju no 19.00 līdz 8.30 rītā, dabūju 9gab svarā 400-700, + sīkzivis.
Gan jau ka ar vietu netrāpīju, ja jau citiem brekši kožās. Kur tagad jāmeklē? Dziļākā vai seklākā posmā? Točkas neprasu, gribu tik principu izprast, savādāk jau otro gadu (kopš sāku fīderēt) Gaujā jūtos kā lohs...
Piem. Carnikavā zem dz.tilta vienā pusē kā dambretē - citam ņem, citam neņem. Starp gājēju un dz.tiltu arī var sameklēt šitos 500-800. 20m augstāk arī. Viss atkarīgs cik paveiksies un kā iebarot. Vislabāk ņem 1-2 baltie + odu kāpuri. Gaujā it kā pirms 3 nedēļām bija kkāds resno kāpiens. Esot 3kg trāpījies. Kad vēl būs, ej nu sazin, bet ilgi viņi tur nesēž + copētāju arī netrūkst.
23.jūlijs 2023, 13:28 | links
 
Virs šosejas tilta Ādažos uz grunteni brekši kožās!

ginca71, 19.jūlijs 2023, 12:11


Aizvakar nosēdēju no 19.00 līdz 8.30 rītā, dabūju 9gab svarā 400-700, + sīkzivis.
Gan jau ka ar vietu netrāpīju, ja jau citiem brekši kožās. Kur tagad jāmeklē? Dziļākā vai seklākā posmā? Točkas neprasu, gribu tik principu izprast, savādāk jau otro gadu (kopš sāku fīderēt) Gaujā jūtos kā lohs...
23.jūlijs 2023, 10:48 | links
 
Vai Gaujā ,starp Valmieru un Cēsīm plauži mēdz būt ?
22.jūlijs 2023, 15:59 | links
 
Virs šosejas tilta Ādažos uz grunteni brekši kožās!
19.jūlijs 2023, 12:11 | links
 
Tvisters [18.jūl]: Sveiki kungi!
Kā Carnikavā ar fīderi?
Biju pagājušo nedēļ. Nevar atkauties no auslejām, tas arī viss.
19.jūlijs 2023, 00:22 | links
 
Sveiki kungi!
Kā Carnikavā ar fīderi?
18.jūlijs 2023, 21:47 | links
 

Gaujas bālā.
9.jūlijs 2023, 09:15 | links
 

Piektdien, sestdien bišķi paplostojām pa Gauju .
Strartējām ap Jāņrāmi, laidāmies līdz Jeņču bāzei.

Līmenis normāls, straume bija švaka, pretvējš. Nācās plostu gan ar stūrēm airēt, gan vilkt. Kāds arī spini pamētāja.

Asarīšus pa dziļākām vietām atstraumē varēja salasīt, izmērs nu tā, lielāka par 300g nebija.

Pohu rītā aizgāju pamētāt voblerīšus. 30 minūtēm pietika iedvesmas.
Pāris asaru copes un līdaciņa.
9.jūlijs 2023, 09:15 | links
 
RaimisD [26.jūn]: uupis [8:23]: ..Paldies par izsmeļošu informāciju ! Makšķerēsim citās ūdenskrātuvēs ...Nav pamata dusmoties Uupis ;)
Kāds jautājums tāda atbilde.

Nu protams, ka zivis ir un var noķert.
Šo posmu katru gadu laižamies ar plostu vai ar laivām.

Kas ķer tas arī kaut ko dabūn.
Pamatā līdaka asaris, jo darbojamies ar spiņiem.
Pluds ,fideris no laivas mūsu gadījumā būtu nepiemērots.

Ja gribi copēt tieši šajā tehnikā. Nu mēģini mest kādās bedrēs, atstraumēs, karināt to pludu siekstu, kritušu koku tuvumā, pludināt.

Tik rēķinies, ka daudz ķērāju, pārsiešanās būs regulāra. Izvēlies labāk spini, gumijas ar ofsetnieku vai šūpiņu pretzāļnieku gemars būs mazāks.
Supper ! Paldies !!! Vienkārši , gar krastu staigādams ,tikai sapalus redzēju ...Pametot barību , no bedrēm cita baltā zivs nenāca ...
26.jūnijs 2023, 12:33 | links
 
uupis [26.jūn]: ..Paldies par izsmeļošu informāciju ! Makšķerēsim citās ūdenskrātuvēs ...
Nav pamata dusmoties Uupis ;)
Kāds jautājums tāda atbilde.

Nu protams, ka zivis ir un var noķert.
Šo posmu katru gadu laižamies ar plostu vai ar laivām.

Kas ķer tas arī kaut ko dabūn.
Pamatā līdaka asaris, jo darbojamies ar spiņiem.
Pluds ,fideris no laivas mūsu gadījumā būtu nepiemērots.

Ja gribi copēt tieši šajā tehnikā. Nu mēģini mest kādās bedrēs, atstraumēs, karināt to pludu siekstu, kritušu koku tuvumā, pludināt.

Tik rēķinies, ka daudz ķērāju, pārsiešanās būs regulāra. Izvēlies labāk spini, gumijas ar ofsetnieku vai šūpiņu pretzāļnieku gemars būs mazāks.
26.jūnijs 2023, 09:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager