Gauja

Komuņaga - nekurini EmkU, tas tak CL members no laika gala. Ja viņš izdzēsīs savu profilu, tas būs kārtējais CL portāla zaudējums! Žēl, ka aizgāja Zivnieks ar saviem izcilajiem copes aprakstiem u.c. oriģinālas personas. Mēs Latvieši esam kašķīgi un mums jāmācās sadzīvot ar saviem trūkumiem un pieņemt lēmumus ar vēsu galvu.
4.decembris 2011, 17:05 | links
 
Jā...un ir lietas, kuras ir arī dārgākas :))
4.decembris 2011, 13:28 | links
 
Līdz šim esmu iepircies Siguldas Copesnamā,nu nav gadijies ,ka mēģina kaut ko man iesmērēt.Ir ļoti daudz reizes ,kad Janka vai Māris tieši iesaka ko labāk nopirkt ,jo viņi taču ar ir makšķernieki un ar zin ko vajag.Vienīgais ,ka cenas gan varēja būt nedaudz zemākas ,jo dažas līdzīgas mantas ,kas piemēram ir Siguldā pie sociālajiem tajā veikalā ir nedaudz lētākas.
4.decembris 2011, 13:24 | links
 
Komunist, tavai zināšanai neviens speciāli, kā tu saki, sūdus nesmērē, protams, ir gadījumi, ka tiešām prece jau no ražotāja tiek saņemta ar kaut kāda veida defektiem, kurus konstatē tikai tad, kad konkrēto preci sāk lietot. Nevienam klientam NEKAD nav bijis tā, ka brāķi nesamaina pret tādu pašu veselu preci vai analogu preci. Tā kā, ja nezini tad nerunā. Nekā personīga. Ne asakas!
4.decembris 2011, 13:00 | links
 
Siguldas copes bodei, kas Nuķim pieder, daudzi copmaņi met līkumu un iet uz citām bodēm, jo bieži ir gadījumi, kad iesmērē sliktu preci, sakot, ka tā esot labu labā....un apčakarēto ir samērā daudz.... īpašniekam īstermiņa domāšana....
4.decembris 2011, 12:31 | links
 
eMKa, kāpēc tu gaidi, ka tevi izdzēsīs, bet pats nedzēsies, ja ir tik liela vēlme? un ja jau reiz esi to teicis, tad kā vīram vārds ir jātur!
ieej savā profilā un pats izdzēsies!
4.decembris 2011, 12:24 | links
 
Copesnams : Varbūt tomēr vari publicēt- par ko tiek vākti paraksti Siguldas veikalā saistībā ar Gauju?!
4.decembris 2011, 11:49 | links
 
Piegaujas
Paldies paskatījos, tikai 02.12 pēdējais datums.
tikko viens bija veikalā, kas vienu nelielu pie Siguldas bija vakar dabūjis.
4.decembris 2011, 11:14 | links
 
Par ūdens līmeni Gaujā;

http://www.udensturisms.lv/h2o/#Gauja
4.decembris 2011, 10:52 | links
 
Man jau liekas ,ka nekas daudz ar ūdeni nebija mainijies + - tāds pats limenis bija.Gan jau šodienas lietus to nedaudz ietekmēs.
4.decembris 2011, 10:50 | links
 
Kāds ūdens salīdzinot ar 01.12?
4.decembris 2011, 10:47 | links
 
Copesnams lv! vakar ar biju gaujā viens neliels līdacēns paņēma un tas ar viss pārējiem ar nekā.
4.decembris 2011, 10:12 | links
 
www.copesnams.lv Cik vakar sastapu copmaņus visi teica ,ka nekā nav.

Māri varbūt vari dot skaidrojumu par LM ieviešanu Gaujā.
4.decembris 2011, 09:59 | links
 
Kas notiek Gaujā, vakar kāds bija?
4.decembris 2011, 09:23 | links
 
Nē,nārsts nekad nav sācies pirms 15.10-NEKAD! Un domāju,ka ap 1.12 arī 90% ir "dipadudapadu" pabeiguši...Šur tur šis tas jau vēl notiek,bet tas jau vairs nav īpaši nozīmīgi cīņā par populācijas saglabāšanu/palielināšanu. Ja kāds vēl aiz astes kādu lasīti no berzes nocels,nekāds dramatiskais trieciens lašu demogrāfiskajam stāvoklim nebūs
1.decembris 2011, 19:24 | links
 
Jā tiks vākti paraksti pret LM , es parakstīšos pirmais .
1.decembris 2011, 19:17 | links
 
Piekrītu, bet viņš var beigties arī ātrāk, un sākties ātrāk. Tāpēc jau liegums ir visu gadu. Varbūt klapējam ciet augustā, varbūt uzreiz pēc jāņiem:-)
1.decembris 2011, 19:15 | links
 
p.s.
Mans koments 19:02 jālasa šādi:
Neaizmirstiet,ka LM posmā būs liegta jelkāda pieeja citiem makšķerniekiem.Savādāk nemaz LM nevarēs ieviest.
Sorry par kļūdu.
:))
1.decembris 2011, 19:13 | links
 
Kas tev ir nesaprotams? Par īsu,tas nozīmē-par īsu! Lašu ķeršanas lieguma laiks līdz 15.11 būtu par īsu,jo nārsts turpinās vismaz līdz 01.12 un pat ilgāk
1.decembris 2011, 19:12 | links
 
Raihs
Kāpēc par īsu...nosauc vienu iemeslu?
1.decembris 2011, 19:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager