Gauja

Nu tas ir tikai tavs subjektīvais viedoklis. :)

Ja noteikumus lasa no otra gala un nespēj saprast, ka noķerot asari ar spiningu nebūs pārkāpuma sastāva, tad ko man te vēl teikt. :)
17.aprīlis 2023, 12:35 | links
 
Jegerzs,

Kāpec tāda neadekvāta lamāšanās un neargumentēta bļaustīšanās no tavas puses.

Ja tev ir pierādījumi ka man nav taisnība, tad ludzu uz galda.

Es varēšu pretargumentēt jo man ir oficiala atbilde no iestādes!

L200, 17.aprīlis 2023, 10:52


Ne pirmo reizi tu mēģini pierādīt, ka juridiskos jautājumos esi analfabēts un mēģini veikt demagoģiju ar dezinformāciju.
Nezinu no kā tev ir tā atbilde, lai gan šaubos par to, bet viņa visdrīzākais netiks uzskatīta juridiski saistoša, jo arī tavs apgalvojums: "GIAB tur vairs nav nekāda sakara, jo tie ir pašvaldību saistošie noteikumi." ir nekorekts, jo pat nevari izlasīt saistošos noteikumus ar visu pielikumu!

Kā jau rakstīju, ej džigo un pierādi inspektoram un tiesā pretējo!
17.aprīlis 2023, 11:23 | links
 
Jegerzs,

Kāpec tāda neadekvāta lamāšanās un neargumentēta bļaustīšanās no tavas puses.

Ja tev ir pierādījumi ka man nav taisnība, tad ludzu uz galda.

Es varēšu pretargumentēt jo man ir oficiala atbilde no iestādes!

L200, 17.aprīlis 2023, 10:52


Neviens jau bez Tevis nezin, kas tā par iestādi, kā arī nezin atbildes saturu. Liec kārtis galdā!
17.aprīlis 2023, 11:19 | links
 
Te ir skaidrojums no mūsu kontrolētājiem - arī bija cilvēki, kas centās pierādīt pretējo kamēr nesanāca lamāšanās pie upes. Ja nešaubos šī atbilde nāca no VVD.

Laika periodā no 1. janvāra līdz 30. aprīlim aprakstītajos makšķerēšanas posmos makšķerēšana ar mākslīgo ēsmu (spiningošana, mušiņmakšķerēšana) atļauta tikai iegādājoties “Dienas licenci”.

Tātad bez licences drīkst makšķerēt ar dabīgo ēsmu. Jā, tas nozīmē, ka arguments: ”Nācu uz Gauju ķert līdakas un asari, nevis lasi!” licencētajos posmos nedarbojas. Ja vēlies spiningot vai makšķerēt ar mušiņmakšķeri, jāiegādājas “Dienas licence lašveidīgo zivju – laša, taimiņa makšķerēšanai Gaujā”, kas izmaksā 10 eiro.
17.aprīlis 2023, 11:10 | links
 
Jegerzs,

Kāpec tāda neadekvāta lamāšanās un neargumentēta bļaustīšanās no tavas puses.

Ja tev ir pierādījumi ka man nav taisnība, tad ludzu uz galda.

Es varēšu pretargumentēt jo man ir oficiala atbilde no iestādes!
17.aprīlis 2023, 10:52 | links
 
He, sanāk, ka punkts 8.5 ir pretrunā punktam 8.3 :)
Jo spiningot nedrīkst paļubasu, tikai makšķerēt !!
Nu ja piekasamies vārdiem !!
17.aprīlis 2023, 10:51 | links
 
Kadu 6to punktu? Novada domes saistošie sastāv tikai no 3 punktiem.

Ar to pielikunu vari pakaļu noslaucīt, jo viss ir pateikts jau 1. punktā. :)

L200, 17.aprīlis 2023, 10:37


Tu esi stulbs vai izliecies? Šie noteikumi aizliedz spiningošanu bez licences no 1. janvāra līdz 30. aprīlim!

Pārējais ir tavi meli ar demagoģiju!
17.aprīlis 2023, 10:45 | links
 
jegersz [17.apr]: Un te tev Ādažu domes, apskaties 6. punktu!

https://likumi.lv/ta/id/338516-par-lasveidigo-zivju-licenceto-makskeresanu-gauja-un-brasla
Kadu 6to punktu? Novada domes saistošie sastāv tikai no 3 punktiem.

Ar to pielikunu vari pakaļu noslaucīt, jo viss ir pateikts jau 1. punktā. :)
17.aprīlis 2023, 10:37 | links
 
Un te tev Ādažu domes, apskaties 6. punktu!

https://likumi.lv/ta/id/338516-par-lasveidigo-zivju-licenceto-makskeresanu-gauja-un-brasla
17.aprīlis 2023, 10:22 | links
 
jegersz [12m]: Gaujas ilgtspējīgas attīstības biedrība veic licencētas zonas uzraudzību, atsevišķi, kopā ar VVD vai policiju.

Uzraksti:
ainars.steins@ligatne.lv

Un pārliecinies par savas teorijas nepareizību!Sasmīdināji. :) eu nē nu toč, moška nerakasti tomēr.

GIAB tur vairs nav nekāda sakara, jo tie ir pašvaldību saistošie noteikumi. :)

GIAB ir pašpasludināts šaraškina kantora un mazāk vajag skatīties viņu feikos sižetus pa tv :)

Tāpēc ari saku, ka man ir oficiāla atvilde par to ka uz asariem, sapaliem, mežavimbām utt šī te licence un noteikumi neattiecas.

Ja netici, pats uzraksti piemeram uz Ādsžiem un tu redzēsi ka man ir taianība.

L200, 17.aprīlis 2023, 10:11



Kārtējo reizi melo! Vismaz likumu izlasi, jeb ar lasīšanu ir problēmas?

https://likumi.lv/ta/id/338543-par-lasveidigo-zivju-licenceto-makskeresanu-gauja

Licencēto makšķerēšanu Gaujas un Braslas upju posmos, saskaņā ar šī nolikuma 1. punktā norādīto pašvaldību pilnvarojumu, organizē biedrība "Gaujas ilgtspējīgas attīstības biedrība" (turpmāk – "GIAB"), kas izveidota Gaujas un tās baseina upju apsaimniekošanai.
17.aprīlis 2023, 10:20 | links
 
Es ar 1. reizi sapratu- ja nav smalka aukla, tad pēc katra spīdīgā vajag uzmanīgi izmest un uztīt mānekli
17.aprīlis 2023, 10:13 | links
 
jegersz [17.apr]: Gaujas ilgtspējīgas attīstības biedrība veic licencētas zonas uzraudzību, atsevišķi, kopā ar VVD vai policiju.

Uzraksti:
ainars.steins@ligatne.lv

Un pārliecinies par savas teorijas nepareizību!
Sasmīdināji. :) eu nē nu toč, moška nerakasti tomēr.

GIAB tur vairs nav nekāda sakara, jo tie ir pašvaldību saistošie noteikumi. :)

GIAB ir pašpasludināts šaraškina kantora un mazāk vajag skatīties viņu feikos sižetus pa tv :)

Tāpēc ari saku, ka man ir oficiāla atvilde par to ka uz asariem, sapaliem, mežavimbām utt šī te licence un noteikumi neattiecas.

Ja netici, pats uzraksti piemeram uz Ādsžiem un tu redzēsi ka man ir taianība.
17.aprīlis 2023, 10:11 | links
 

Vakar paspēju paķer mazliet virs stundas. 2 krastā, divi pie krasta nodila, 2 copes. Tad pinķerīgs metiens un pus spice aizlidoja kopā ar mānekli. Kārtējais veiksmes stāsts, pirmajā sezonas uzplaukumā uzkritu virsū certataim, tagad kad sezona tuvojas beigām, sadalu reizinātājos kātu. :D
17.aprīlis 2023, 10:10 | links
 
Gaujas ilgtspējīgas attīstības biedrība veic licencētas zonas uzraudzību, atsevišķi, kopā ar VVD vai policiju.

Uzraksti:
ainars.steins@ligatne.lv

Un pārliecinies par savas teorijas nepareizību!
17.aprīlis 2023, 10:05 | links
 
jegersz [8:23]: L200

Tak brauc ķer asarus uz Gauju licenzētājā zonā ar spiningu un vēl pārbaudi savu teoriju, papildus pārbaudi ka policija nedrīkst veikt apskati tavai mašīnai.

Judikatūrā demagoģija un emocijas nestrādā, sods tev būs garantēts, ja sastapsi inspektoru!Varbūt vari sarunāt kādu inspektoru, kurš mani adminstratīvi sodīs, jo pagaidām cik ir satikti, tiklīdz saņem atbildi, ka asari šodien neķerās, tā pat licenci nepajautā. :)

Laikam nedara savu darbu cilvēki, vai kas tieši nav kārtībā? Laikam tomēr nav pamatojuma sodīt, jo vēl arī neviens nav sodīts, jo izrādās, ka sodīt kādu ir gatavi tikai šī foruma dīvāna eksperti un nolikuma autors Kaupo. :)

L200, 17.aprīlis 2023, 08:40


Ne tikai stulbs, bet arī melis esi!
17.aprīlis 2023, 09:59 | links
 
jegersz [17.apr]: L200

Tak brauc ķer asarus uz Gauju licenzētājā zonā ar spiningu un vēl pārbaudi savu teoriju, papildus pārbaudi ka policija nedrīkst veikt apskati tavai mašīnai.

Judikatūrā demagoģija un emocijas nestrādā, sods tev būs garantēts, ja sastapsi inspektoru!
Varbūt vari sarunāt kādu inspektoru, kurš mani adminstratīvi sodīs, jo pagaidām cik ir satikti, tiklīdz saņem atbildi, ka asari šodien neķerās, tā pat licenci nepajautā. :)

Laikam nedara savu darbu cilvēki, vai kas tieši nav kārtībā? Laikam tomēr nav pamatojuma sodīt, jo vēl arī neviens nav sodīts, jo izrādās, ka sodīt kādu ir gatavi tikai šī foruma dīvāna eksperti un nolikuma autors Kaupo. :)
17.aprīlis 2023, 08:40 | links
 
L200

Tak brauc ķer asarus uz Gauju licenzētājā zonā ar spiningu un vēl pārbaudi savu teoriju, papildus pārbaudi ka policija nedrīkst veikt apskati tavai mašīnai.

Judikatūrā demagoģija un emocijas nestrādā, sods tev būs garantēts, ja sastapsi inspektoru!
17.aprīlis 2023, 08:23 | links
 
Labāk pastāstiet kādēļ Gaujā vimbas neķeras. Biju divas reizes uz Gauju Līgatnē, bet pat copi neredzēju.
16.aprīlis 2023, 23:44 | links
 
Un neapnīk ļautiņiem izklaidēt trolli :)
16.aprīlis 2023, 23:27 | links
 
kaupo [16.apr]: jurciks66 [10m]: L200: tu vispār kaut kādu smadzeņu piepūli veic vai tikai kaut kādu murgus spēj atkārtotTu lasīt arī māki?
Nu izlasi skaļi nolikuma nosaukumu. Nu kas tur ir rakstīts?

L200, 16.aprīlis 2023, 22:00

Visi ZM, VVD, VARAM un pašvaldību juristi var iet atpūsties, jo ieradies "patiesības paudējs".
Beidz tak murgot. Nolikumu tak sagatavoji tu personīgi un iesniedzi ZM. :)

Būtu Tev kaut kāda sajēga, kā taisīt nolikumus, lai nebūtu kepļep sasteigts aubprodukts un konflikts jau pašos nolikuma pamatos, tad viss būtu kārtībā.

Un pričom tur ZM un VARAM juristi, Latvijā gala spriedumus taisa tiesas, nevis GIAB, ZM, vai Ainārs no Līgatnes :)
16.aprīlis 2023, 22:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager