Cope Ālandos pie Heiki

jap, man ar tā daba patīk..Zviedrija arī patīk....bet alandi - tas ir savādāk :)
16.marts 2012, 20:21 | links
 
Brando,Korso,Torsholmas arhipelāgos esmu bijis reizes 25,tas gan 1997-2007 gados.Pie Heikes reizes septiņas.Sākumā jau leijputrija bija konkrēta,-zivju daudz,copmaņu maz...Bet ar katru gadu tā proporcija mainījās uz pretējo pusi ,zivju kļuva arvien mazāk,noteikumi arvien stingrāki un es nolēmu pārvākties uz Zviedriju...Kaut gan zināma nostaļģija dažreiz pārņem ari mani,vietas tur skaistas...Sevišķi interesants ir augusts ,kad asari sapulcējušies baros ganās pie tiltiem un starp salām...
16.marts 2012, 20:11 | links
 
Man pašam rudens coep labāk tīk - pavasarī līdakas jāmeklē nārsta vietu rajonā, seklumā - rudenī uz kantīm, pie akmeņeim, klintīm, kantīm. Velce der arī rudenī.
16.marts 2012, 18:58 | links
 
bijām . Jaunajās viņa mājelēs. Hoķis kā reiz bija -somi iemeta ru to glauno banku - Heikem patika :) . Viesu bija maz. kaut ko jau dabūjām. Zivis bija jāmeklē - arī ārpus jamā teritorijas. 50/50 iznārstojušas/neiznārstojušas. Bija arī viena forele (resna liela) + viens lašveidīgais pamatīgs izpurināja vobleri. Lašveidīgie līdaku vietā s- laikam uz ikriem cierē. Brauksim arī šogad pirmajā maija nedēļā - tradīcija tikai, kaut pašam jau biku zb pie Heikes. Bet aizbrauks atpūsties. zivis nav galvenais.
Heike vairs licences nepārdod - jābrauc pašiem uz veikalu pēc tām. Brando licenci neņēmām. ūdens līmenis bija zems, tāpēc parastajās vietās zivju nebija....maza tā viņa teritorij - ir risks ar vietējiem pakarot - jo īpaši nedēlas nogalēs.
16.marts 2012, 18:56 | links
 
Vai ir kāds bijis 2011 gada pavasarī vai rudenī pie Heiki Corso, Brando? Vai bija ko ķert? Kā gāja?
16.marts 2012, 18:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager