Vējenes!!

maijs
Tiklos kopa ar rengem pins. Ka pie krasta vajag pasam pameiginat. Pats biju projam, tagat nesanakt braukt.
12.jūnijs 2023, 08:37 | links
 
Sveiciens! Vai kādam ir informācija par to kas šobrīd ir ar vējenēm pie Akmeņraga? Beigušās vai vēl ķer?
9.jūnijs 2023, 12:52 | links
 
Visi ķer !
30.maijs 2023, 08:07 | links
 
Vai tiešām neviens nemakšķerē pie jūras?
30.maijs 2023, 03:53 | links
 
Sveiki! Vai Liepājā vēl kaut kas ķerās no Z mola? Negribās dzīties cauri pus Latvijai, ja nu izrādās pa tukšo :(

Fish_killer, 27.maijs 2023, 19:19


Jā ķerās! Mols ir pilns, pludi samesti krustām šķērsām. Rīt 100% būs pilnīgs gateris, pat negribu uz to pusi kustēties.
27.maijs 2023, 23:28 | links
 
Sveiki! Vai Liepājā vēl kaut kas ķerās no Z mola? Negribās dzīties cauri pus Latvijai, ja nu izrādās pa tukšo :(
27.maijs 2023, 19:19 | links
 
Vakar Akmenraga ar spinu pa 20 dabujam. Bonusa vienu retu zivtinu un viena aizgaja. Bildi ieliku albuma. Vakar paniemu lidz vienu makskernieku kurs vejenes navbijis vel. Braucot majas jau plano kad vel brauksim. Cilveks staro. Un es ari. Sodin kupinasu. Visiem labu dienu.
23.maijs 2023, 07:16 | links
 
Šodien A-ragā tas pats, vēl sliktāk - 2 tukšās copes uz pludu. Uz spini vispār nekā. Piezvejā 1 bullis, tas pats pirkstā iekoda, tāpēc neamnestēju...
22.maijs 2023, 18:47 | links
 
Vakar Akmensragā un Pāvilostā līdz 15:00 divatā 16 vējenes salasijām. Zivju daudz, bet ņem dikti negribīgi! Mēģinājām gan velcēt, gan mētāt, gan arī uz plūdu. Nāk līdzi māneklim līdz pašai laivai, bet neņem.
Pa starpai uz pāris st ieskrējām dziļāk jūrā pamēģināt kādu menčuku piemānīt... Trīs piemānīju, bet izmērs kriminālais.
22.maijs 2023, 17:53 | links
 
Sestdien Akmeņragā necope. Ir aizdomas, ka vēl nav visa partija atnākusi. Pa kādai šur tur var atrast, bet kopumā švaki un cope ļoti uzmanīga.
22.maijs 2023, 11:28 | links
 
brivkalns [22.mai]: Doma pirmo reizi pamēģināt, tāpēc daži jautājumi- pašlaik tikai no moliem iespējams kādu noķert? Tuvāk pie krasta vēl nav? Vai ir kāds noteikts laiks- rīts, pusdienlaiks, vakarpuse, kad aktivitāte ir? Vai ir vietas (protams, apmēram), kur no krasta ir bijuši vislabākie rezultāti? Uz dullo 170km rullēt arī kautkā nevelk, gaļa spaiņiem arī nevajag, bet nu vismaz kādu prieku gribētos no procesa...
Vietai īsti nozīmes nebūs. Vēlams lai ir bezvējš vai minimāls vējš uz krastu un pēc iespējas siltāks. Ja vēl ūdenī peld visādi jūras mēsli (zāļu paklāji), tad vējene garantēta. Laiks - līdz ko diena iesilst, no 9, 10 līdz vakaram.
22.maijs 2023, 09:50 | links
 
brivkalns

Akmeņraga bāka! Brien iekšā no rīta un copē uz nebēdu!
22.maijs 2023, 09:30 | links
 
Doma pirmo reizi pamēģināt, tāpēc daži jautājumi- pašlaik tikai no moliem iespējams kādu noķert? Tuvāk pie krasta vēl nav? Vai ir kāds noteikts laiks- rīts, pusdienlaiks, vakarpuse, kad aktivitāte ir? Vai ir vietas (protams, apmēram), kur no krasta ir bijuši vislabākie rezultāti? Uz dullo 170km rullēt arī kautkā nevelk, gaļa spaiņiem arī nevajag, bet nu vismaz kādu prieku gribētos no procesa...
22.maijs 2023, 09:02 | links
 

Uz Liepājas mola ķeras !
Bet nu kolhozs nereāls..
21.maijs 2023, 07:51 | links
 
Vakar manejie bija Akmensraga vejenes. Bonusa viens lasis. Interesanti tie kas ker ar pludu ir nokerusi lasus
21.maijs 2023, 07:17 | links
 
Bebrs kur pazudi? Kerru gatavo? Tava profili var redzet kas tu esi. Istais galinieks.

Tomas, 19.maijs 2023, 09:00

Galinieki ir un bus. Katrs ker tik cik vinam vajag. Es keru cik man vajag ar baudu un ijutam. Un nekad nevienam neparmetu.

Tomas, 18.maijs 2023, 08:54


Nu toč purkšķītis...
19.maijs 2023, 11:14 | links
 
Bebrs kur pazudi? Kerru gatavo? Tava profili var redzet kas tu esi. Istais galinieks.
19.maijs 2023, 09:00 | links
 
Šodien pēc 17:00 biju aizbraucis uz Ziemeļu mola,izlūkos kas ar vējenēm.
Teikšu tā,laiks auksts,cilvēki uz pludu diezgan daudz,kāds arī spini uzmētā.Redzēt uz to brīdi man neizdevās,ka kāds izvilktu.Mēģināju jūrā saskatīt vējzivi,un tas man atpakaļceļā no mola izdevās,veseli 3 nārstojoši bariņi.Mola pašā sākumā.Skaisti,tātad vējenes ir tiešām klāt!
18.maijs 2023, 22:10 | links
 
Ar plūdu vējenes ķert ir riktīgs kaifs! Sevišķi kad jūra mierīga! Redzēt kā tas palīdz noguļās, tad pieceļās, tad paiet zem ūdens tad atkal uzpeld un noguļās.... Uhhhh!
Bet ar špini arī labs! Tin spoli un skaties kā tavam māneklim nāk līdzi kādas desmit vējenes, bet neņem!
18.maijs 2023, 21:27 | links
 
Es tikaj ar supiniem brienot. Galinieki ar pludu un bambardu.

Tomas, 18.maijs 2023, 08:29
18.maijs 2023, 17:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager