Vējenes!!

maijs
Vakar biju Akmensraga. Jura bija mieriga ,laiks bija labs, ar vejenem bija ta ka bija. Laivas bija kadas 20, kuras vakar tika parbauditas. Neinu ko parbaudija ta ka es makskereju brienot un lid manim bija talu un es ap 12 jau braucu majas nebija kas vareja dot atbildi u so jautajumu. Par ivim ,sorei jau bija svakak neka pagais rei -10gb.
Tatjana redot manu lomu nokomenteja-ko jus gribat kert 3 nedelas tas jau turpinas. Kas grib nokert savu ivi vel var braukt. Mans viedoklis ka palika pavisam ma laika saja seona. Diena idevas.
29.maijs 2021, 08:10 | links
 
Domaataajs [25.05.21]: runa, ka sadaļa slēgta, bet
Bija slēgta, bet forši, ka atkal dzīva!
25.maijs 2021, 17:49 | links
 
runa, ka sadaļa slēgta, bet
25.maijs 2021, 16:57 | links
 
Birokraats [23.05.21]: Tomas [20:38]: BAigars respekts! Malacis, tava taisniba. Es ari vejenes copeju tikai ar spinu brienot. Mums vajag izjust copes garsu. Galiniekiem galu. Tas kurs nevar kert ta-ker citadi. U tas ir vis.Tu to pašu garšu vari izjust arī no laivas. Pie kam 10x baudāmāku. Un tā zivs pati laivā nelec! Bet ko man tev stādtīt. Saprotu, ka neesi to mēģinājis.
Kad tin spoli, redzi savu mānekli un kā tam nāk līdzi kādas 5-10 zivis, bet neņem! No krasta tu to ne kad neizbaudīsi!
Man šodien tieši tādi skati arī bija. Un no visām reizēm, tikai vienu nav bijuši šie bari, jo auksts ūdens bija sapūsts. Kādus 7 8 gadus pa 1-3x gadā braucu. No laivas neesmu ķēris un nekad vēlme arī nav bijusi.
23.maijs 2021, 21:57 | links
 
Tomas [23.05.21]: BAigars respekts! Malacis, tava taisniba. Es ari vejenes copeju tikai ar spinu brienot. Mums vajag izjust copes garsu. Galiniekiem galu. Tas kurs nevar kert ta-ker citadi. U tas ir vis.
Tu to pašu garšu vari izjust arī no laivas. Pie kam 10x baudāmāku. Un tā zivs pati laivā nelec! Bet ko man tev stādtīt. Saprotu, ka neesi to mēģinājis.
Kad tin spoli, redzi savu mānekli un kā tam nāk līdzi kādas 5-10 zivis, bet neņem! No krasta tu to ne kad neizbaudīsi!
23.maijs 2021, 21:51 | links
 
BAigars [23.05.21]: Birokraats [20:24]: BAigars [47m]: Ahaha, pie tam vēl šodien piereģistrējies, lai speciāli kādu sūdu ierakstītu.
Večuk, mazvērtības komplekss nav laba lieta, uz vecumu paliek arvien grūtāk, vai ne?Mazverības kompleksi ir tev, puišel! Bet tu nebēdā. Skaties, mācies un izdari secinājumus. Un arī tu kādreiz, iespējams, varēsi izbaudīt izcilu copi!
..idiotiņš aigariņš jau pat vējenes sāks skaitīt. Ko tālāk? Jūras grundulīšus skaitīsi? :)))Iedzer sirdsdropes, lai nesanàk skumji. Gan jau būs labi, brauc savus 450km un slaktē.
Es braucu regulāri pa 300-500km uz vienu galu un copi un nevienu zivi nepaturu. Katram savs.

Bet nu viens ir skaidrs, tikai kompleksainie sāk kaut kādas finansiālās diskusijas. Man ar to nav problēmas, tāpēc nav žēl. Nesaprotu, kàds prieks ar laivu iebraukt zivju barà un pa stundu 30+ vējenes ķeselēt, bet lai notiek. Man lielāks kaifs pašam iebrist un ar spiningu atrast.
Veiksmi dzīvē!
Tā ir tava izvēle un tavas problēmas. Bet tu centies tās uzspiest citiem, noniecinot! Tapēc esi lohs un ne kas vairāk!
Bet tā, vispar jau smīeklīgi. Tu te dirs par to, ka zivis jālaiž vaļā un, ka deļ vienas zivs vari braukt da jeb kur, bet tai pat laikā vienīgā tava aktivitāte ir tā, ka tu esi sekotājs tikai vienam, izbanotam džekam, kas lielījās ar paša ķertiem nēģiem, stiepa mājās visu ko noķēra utt. Īpatnītis tu esi, puisīt vārdā Aigariņš!:)
23.maijs 2021, 21:43 | links
 
Tomas [23.05.21]: BAigars respekts! Malacis, tava taisniba. Es ari vejenes copeju tikai ar spinu brienot. Mums vajag izjust copes garsu. Galiniekiem galu. Tas kurs nevar kert ta-ker citadi. U tas ir vis.
Tieši tā. Tie kas par tupu vai slinku, ķer no laivas ar pludiņu. Tā zivs ir pāràk paredzama un viegli noķerama, lai no tā kādu kaifu gūtu. Tāpēc īstais azarts ir no krasta ar spini.
23.maijs 2021, 20:44 | links
 
Birokraats [23.05.21]: BAigars [47m]: Ahaha, pie tam vēl šodien piereģistrējies, lai speciāli kādu sūdu ierakstītu.
Večuk, mazvērtības komplekss nav laba lieta, uz vecumu paliek arvien grūtāk, vai ne?Mazverības kompleksi ir tev, puišel! Bet tu nebēdā. Skaties, mācies un izdari secinājumus. Un arī tu kādreiz, iespējams, varēsi izbaudīt izcilu copi!
..idiotiņš aigariņš jau pat vējenes sāks skaitīt. Ko tālāk? Jūras grundulīšus skaitīsi? :)))
Iedzer sirdsdropes, lai nesanàk skumji. Gan jau būs labi, brauc savus 450km un slaktē.
Es braucu regulāri pa 300-500km uz vienu galu un copi un nevienu zivi nepaturu. Katram savs.

Bet nu viens ir skaidrs, tikai kompleksainie sāk kaut kādas finansiālās diskusijas. Man ar to nav problēmas, tāpēc nav žēl. Nesaprotu, kàds prieks ar laivu iebraukt zivju barà un pa stundu 30+ vējenes ķeselēt, bet lai notiek. Man lielāks kaifs pašam iebrist un ar spiningu atrast.
Veiksmi dzīvē!
23.maijs 2021, 20:42 | links
 
BAigars respekts! Malacis, tava taisniba. Es ari vejenes copeju tikai ar spinu brienot. Mums vajag izjust copes garsu. Galiniekiem galu. Tas kurs nevar kert ta-ker citadi. U tas ir vis.
23.maijs 2021, 20:38 | links
 
BAigars [23.05.21]: Birokraats [21m]: abrakadabra [36m]: Bet tiešām, priekš kam makšķerēt vējenes no laivas, ja var iebrist? Visas tās mocības ar laivas nešanu, šūpošanos, sliktu dūšu? A tā - iebrien un ir!Priekš kam vispār jabrauc ķert zivis!? Bet tiešām! Aizbrauc uz tirgu un ir!:)
Varu tev pačukstēt....tas "iebrien un ir" rezultativitātes ziņā ir 1:20 par labu copei no laivas. Ja ne vēl vairāk!
Brien pārsvarā tikai tie, kuri nevar atļauties sev atbilstošu laivu lai iebrauktu jūrā un piečuku par laivas ielaišanu ūdenī un mašīnas novietošanu. Vai arī kapeik...isēji, kā BAigariņš.Eu, atsaldeni, prātīgāk ar izteicieniem, ok? Tā lai kādreiz nesanāk nepatikšanas.
Man problēma ar ko? Laivu nopirkt? Apskaties FB vai Instagramā ar kādu copes veidu es nodarbojos un tad padomā, vai tava sūda laivele ir kaut desmitā daļa no tà vērtības. Varu saderēt, ka pat ar visu mašīnu kopà, tu nestāvi ne tuvu
Bļin, izrādās ar smaidiņiem te nogriež teikumus.
Nu labi vien ir, citàdàk šitie pensionāri ar sirdi aizietu.

Brauciet tik ar savu garneli, piesitiet saldētavu, neko labāku jau neprotat.

Ir 21.gs, veči, nav jāaprij viss kas kustas, jāsagrūž pilnas saldētavas. Normāli makšķernieki zin, ka varēs atbraukt rīt un noķert atkal. Šitā jūsu psrs loģika “neapēdīšu es, pañems kāds cits”, ir vēsture. Sāciet pielāgoties dzīvei, lai viss nerādās tik pelēks.
23.maijs 2021, 19:52 | links
 
abrakadabra [23.05.21]: Bet tiešām, priekš kam makšķerēt vējenes no laivas, ja var iebrist? Visas tās mocības ar laivas nešanu, šūpošanos, sliktu dūšu? A tā - iebrien un ir!
Priekš kam vispār jabrauc ķert zivis!? Bet tiešām! Aizbrauc uz tirgu un ir!:)
Varu tev pačukstēt....tas "iebrien un ir" rezultativitātes ziņā ir 1:20 par labu copei no laivas. Ja ne vēl vairāk!
Brien pārsvarā tikai tie, kuri nevar atļauties sev atbilstošu laivu lai iebrauktu jūrā un piečuku par laivas ielaišanu ūdenī un mašīnas novietošanu. Vai arī kapeik...isēji, kā BAigariņš.
23.maijs 2021, 19:28 | links
 
Bet tiešām, priekš kam makšķerēt vējenes no laivas, ja var iebrist? Visas tās mocības ar laivas nešanu, šūpošanos, sliktu dūšu? A tā - iebrien un ir!
23.maijs 2021, 19:04 | links
 
chesterss [16:31]: pateiktu gudriniek to krastā onkuļiem , kas laivas staipa pāri kāpām no vējenēm, tev pedāļus pakaļā saliktuKo aizsvīlies? Tavu resno dvēseli aizskāru? Tak brauc ar savu laivu, mērcē garneli un velc pa pārsimts vējenēm dienā, kas tev liedz.
Es uz tàdàm vietām nebraucu, kur sliņķi tusē, bet ja vajag, varu arī pateikt, tā nu nav problēma :DDD

BAigars, 23.maijs 2021, 17:06


Nesaprotu kā agrāk neienāca prātā tāda doma, tagad tikai no krasta un tikai brienot - tā taču vienīgā pareizā copes metode. Paldies, sensej, ka nesi šo apgaismību visiem nelaimīgajiem copmaņiem no laivas
23.maijs 2021, 18:11 | links
 
chesterss [23.05.21]: pateiktu gudriniek to krastā onkuļiem , kas laivas staipa pāri kāpām no vējenēm, tev pedāļus pakaļā saliktu
Ko aizsvīlies? Tavu resno dvēseli aizskāru? Tak brauc ar savu laivu, mērcē garneli un velc pa pārsimts vējenēm dienā, kas tev liedz.
Es uz tàdàm vietām nebraucu, kur sliņķi tusē, bet ja vajag, varu arī pateikt, tā nu nav problēma :DDD
23.maijs 2021, 17:06 | links
 
pateiktu gudriniek to krastā onkuļiem , kas laivas staipa pāri kāpām no vējenēm, tev pedāļus pakaļā saliktu
23.maijs 2021, 16:31 | links
 
Tradīcijas turpinot, kārtējo pavasari gaidīju pareizo t* un daudz maz pieņemamu vēju, un biju no krasta brienot paspiningot. Šis arī ir man vienīgais pieņemamais un saprotamais vējeņu ķeršanas veids. Nezinu, cik izsalkušam vai vienkārši savu resno D kustināt nespējīgam ir jābūt, lai brauktu jūrā ar laivu un vēl ķertu ar pludiņu. Noteikti foreļu dīķos tad lielāks azarts :D
Lai nu kà, nepilnu pusotru stundu pabridu, savu kaifu ieguvu, dažas savilku, bērnam vējeni parādīju, visiem labi.
Interesanti, ka, lai arī kàdus bleķus mēģināju, ķērās tikai uz vienu.
Cope jūrā vienmēr ir forša!
Ne asakas!
23.maijs 2021, 16:20 | links
 
Šodien visu dienu pa Pāvilostu. Kopā uz diviem 46 vējenes. Uz bleķi tik trīs. Visas pārējās uz pludu. Izšūpojāmts arī tīri ok. Bet rezultatā super pavadīta diena un apmierināti!
22.maijs 2021, 20:02 | links
 
Vakar Akmeņragā zivis daudz, bet skarbi apstākļi. Man kā sauszemes žurkai tāda šūpošanās ar periodisku aukstu jūras dušu nelikās omulīga. Tomēr pa abiem pāris stundās pāri 20 gb. laivā un ne mazāk pa ceļam nodila.
p.s. Laivu jāstibij līdz ūdenim vismaz 300m, tuvāk nelaiž.
21.maijs 2021, 08:55 | links
 
Laika prognoze pilnīgi precīza! Jau pie laivas ielaišanas ūdenī viena laiva brauca laukā, jo viļņi veļot ūdeni laivā. Garneles mums protams palikušas mājās - tātad bullīšu zveja atkrīt. Netrakojot ar lieliem ātrumiem tomēr ierullējām, bet ko tur vilkties - laižam uz velci! Kad pirmā pieteicās, tā sēdāmies uz enkuru un sākām mētāt. Gāja zili raibi. Bija gan zives, gan norauti āķi, gan dabūju pūst pāri bortam.... Par abiem rezultātā nepilns spainis ( vējeņu). Zivtiņas tiešām patīkami lielas un niknas. Pirms pusdienlaika metām mieru jo sāka noenkurotu laivu šūpot niknāk .
20.maijs 2021, 21:22 | links
 
Akmeņragā caur bāku nevar iebraukt, slēgts. Covids. Žēl, tur bij laba piekļuve jūrai.
19.maijs 2021, 16:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager