Zandartu cope

svens76 [10.jūl]: Andis.B123 [19:50]: Vakar lielupē trāpijās 69 cm
Uz fīderi paņēma uz mazo plici kas sēdēja jau uz āķa 0.12 pavadiņš bija , nezinu kā nenokoda , cīņa bija apmēram 7 minūteszandarts reti nokodīs, nav līdakas zobi šim
Šodien atkal biju copē vainu līdaka vainu zandarts atkal paņēma , bet pavadiņš bija 0.25 biki paraustijās un nokoda..
10.jūlijs 2023, 21:04 | links
 
Andis.B123 [10.jūl]: Vakar lielupē trāpijās 69 cm
Uz fīderi paņēma uz mazo plici kas sēdēja jau uz āķa 0.12 pavadiņš bija , nezinu kā nenokoda , cīņa bija apmēram 7 minūtes
zandarts reti nokodīs, nav līdakas zobi šim
10.jūlijs 2023, 20:29 | links
 

Vakar lielupē trāpijās 69 cm
Uz fīderi paņēma uz mazo plici kas sēdēja jau uz āķa 0.12 pavadiņš bija , nezinu kā nenokoda , cīņa bija apmēram 7 minūtes
10.jūlijs 2023, 19:50 | links
 
Vakar Daugavas lejtecē uz džigu, DS ne kā. Tik pārs aiz astes pabakstīja. Toties uz velci, pusūdenī (4-8m) uz diviem 11 žaņi, no kuriem 6 mērā.
9.jūlijs 2023, 08:17 | links
 
xoct [43m]: gincchs [25.jūn]: P.S. Kāds var padalīties ar koordinātēm, kur tuvāk pie Pļaviņu HES var nolaist laivu?Gundegās ielaišanās laba arī pie zema ūdens līmeņa. tik uzmanīgi uz likteņdārza pusi pāri nemauc, čaļi dzenskrūvi aplauza

svens76, 27.jūnijs 2023, 10:53

Tas bija samērā traģiski, bet smieklīgi. Visās kartēs taču ir iezīmēts tas sēklis. Kā arī - pēdējos gados nolaižot līmeni ir skaidri redzami tur esošie akmeņi, celmi. Vienkārši džeki sporta azartā mauca un uzbliezās. Labi, ka tikai dzenskrūve.mači jau vēl nebija sākušies. brauca uz reģistrāciju. pēc dziļumenes tajā vietā kur uzsita bij 3m, bet skaidrs ka ūdens lejā, īsti uz to sēkli tas nebija

svens76, 27.jūnijs 2023, 11:39


Tad uzpisa celmam, vai kādam svaigam kokam, kuri kopš paliem, tagad Koknesē sapeldējuši bariem. Uz jaunu karjagu nārstu. :))
Ja maijā daudz koku bija pusnogrimuši, tad tagad viņi iet lejā. Paši gan jau treniņos ievērtējāt daudz izmaiņu ;)
Jebkurā gadījumā - viss mainās un pie zemāka līmeņa arī 3m es vairs nebliežu hodā.
Tagad līmeni mazliet piecēla, bet, faktiski tas ir vēl bīstamāk, ņemot vērā, ka sacenēs vismaz celmu, koku gali bija redzami, tagad nē.
Jāsāk būs marķēt viss, kad metīs atkal brutal -2.5-3m.
Pļaviņu HES - No 14.augusta līdz 29.septembrim (ieskaitot).
Rīgas HES - No 3. līdz 9.jūlijam (ieskaitot)
Info:
https://latvenergo.lv/lv/jaunumi/preses-relizes/relize/planotas-udens-limenu-pazeminasanas-daugavas-hidroelektrostaciju-udenskratuves
27.jūnijs 2023, 12:14 | links
 
xoct [27.jūn]: gincchs [25.jūn]: P.S. Kāds var padalīties ar koordinātēm, kur tuvāk pie Pļaviņu HES var nolaist laivu?Gundegās ielaišanās laba arī pie zema ūdens līmeņa. tik uzmanīgi uz likteņdārza pusi pāri nemauc, čaļi dzenskrūvi aplauza

svens76, 27.jūnijs 2023, 10:53

Tas bija samērā traģiski, bet smieklīgi. Visās kartēs taču ir iezīmēts tas sēklis. Kā arī - pēdējos gados nolaižot līmeni ir skaidri redzami tur esošie akmeņi, celmi. Vienkārši džeki sporta azartā mauca un uzbliezās. Labi, ka tikai dzenskrūve.
mači jau vēl nebija sākušies. brauca uz reģistrāciju. pēc dziļumenes tajā vietā kur uzsita bij 3m, bet skaidrs ka ūdens lejā, īsti uz to sēkli tas nebija
27.jūnijs 2023, 11:39 | links
 
gincchs [25.jūn]: P.S. Kāds var padalīties ar koordinātēm, kur tuvāk pie Pļaviņu HES var nolaist laivu?Gundegās ielaišanās laba arī pie zema ūdens līmeņa. tik uzmanīgi uz likteņdārza pusi pāri nemauc, čaļi dzenskrūvi aplauza

svens76, 27.jūnijs 2023, 10:53


Tas bija samērā traģiski, bet smieklīgi. Visās kartēs taču ir iezīmēts tas sēklis. Kā arī - pēdējos gados nolaižot līmeni ir skaidri redzami tur esošie akmeņi, celmi. Vienkārši džeki sporta azartā mauca un uzbliezās. Labi, ka tikai dzenskrūve.
27.jūnijs 2023, 11:25 | links
 
Sveiki.

Pats neesmu laidis, bet pie Aizkraukles Kultūras nama ir ierīkota nolaišanas vieta.
Attiecīgi - tas arī ir pati ūdenskrātuve ;)

Street View:
https://www.google.com/maps/@56.5965085,25.2459896,3a,75y,157.84h,77.03t/data=!3m7!1e1!3m5!1sSDGW5_nJst8gPEM_x-Tb3g!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fpanoid%3DSDGW5_nJst8gPEM_x-Tb3g%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D266.5601%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i16384!8i8192?entry=ttu
27.jūnijs 2023, 11:04 | links
 
gincchs [25.jūn]: P.S. Kāds var padalīties ar koordinātēm, kur tuvāk pie Pļaviņu HES var nolaist laivu?
Gundegās ielaišanās laba arī pie zema ūdens līmeņa. tik uzmanīgi uz likteņdārza pusi pāri nemauc, čaļi dzenskrūvi aplauza
27.jūnijs 2023, 10:53 | links
 
Cik ir "tuvāk"? Baigi tuvāk par Kokneses publisko slipu, vairumam labi zināmo, es nezinu.To es arī zinu, biju domājis, ka kāds vēl tuvāk eksistē, bet nu paldies par info:)

gincchs, 27.jūnijs 2023, 06:55

Kādreiz sen esmu laidies tuvāk Aizkrauklei, kur tipa tāda vieta, kur vecais ceļš izbeidzas pa taisno Daugavā, precīzi neatceros, jāpapēta karti. BET... nu tas nav slips... un, pat ja tehniski ielaisties tur var, tad to varbūt desmit iegūto minūšu dēļ ņemties un vēl pēc tam atstāt mašīnu/piekabi tomēr mazāk publiskā vietā laikam vairs negribētos.

zaraza, 27.jūnijs 2023, 10:27


Ja domāji šo vietu, tad man šķiet ir ļoti atkarīgs no ūdens līmeņa:
56.621303905657776, 25.356233808672545
27.jūnijs 2023, 10:31 | links
 
Cik ir "tuvāk"? Baigi tuvāk par Kokneses publisko slipu, vairumam labi zināmo, es nezinu.To es arī zinu, biju domājis, ka kāds vēl tuvāk eksistē, bet nu paldies par info:)

gincchs, 27.jūnijs 2023, 06:55


Kādreiz sen esmu laidies tuvāk Aizkrauklei, kur tipa tāda vieta, kur vecais ceļš izbeidzas pa taisno Daugavā, precīzi neatceros, jāpapēta karti. BET... nu tas nav slips... un, pat ja tehniski ielaisties tur var, tad to varbūt desmit iegūto minūšu dēļ ņemties un vēl pēc tam atstāt mašīnu/piekabi tomēr mazāk publiskā vietā laikam vairs negribētos.
27.jūnijs 2023, 10:27 | links
 
zaraza [26.jūn]: P.S. Kāds var padalīties ar koordinātēm, kur tuvāk pie Pļaviņu HES var nolaist laivu?

gincchs, 25.jūnijs 2023, 14:51

Cik ir "tuvāk"? Baigi tuvāk par Kokneses publisko slipu, vairumam labi zināmo, es nezinu.
To es arī zinu, biju domājis, ka kāds vēl tuvāk eksistē, bet nu paldies par info:)
27.jūnijs 2023, 06:55 | links
 
P.S. Kāds var padalīties ar koordinātēm, kur tuvāk pie Pļaviņu HES var nolaist laivu?

gincchs, 25.jūnijs 2023, 14:51


Cik ir "tuvāk"? Baigi tuvāk par Kokneses publisko slipu, vairumam labi zināmo, es nezinu.
26.jūnijs 2023, 22:05 | links
 
P.S. Kāds var padalīties ar koordinātēm, kur tuvāk pie Pļaviņu HES var nolaist laivu?
25.jūnijs 2023, 14:51 | links
 
gincchs [23.jūn]: Pļaviņās pavadīts vakars, rezultātā viens žanis 48cm , 2x atlaisti, 1mazs samiņš atlaists + dažas copes
Šodien atkārtoti Pļaviņas - no 3:30 līdz 12:00. Pašķidri - 2 pieskārieni un 1 siļķe.
25.jūnijs 2023, 14:13 | links
 
Sveiki, vīri! Vai zunda kanālā ir kāda laba vieta mailīšu sasmelšanai ar tīkliņu vai tomēr labāk Zunda kanālā ķert ar pludiņmakšķeri? Nekad neesmu mēģinājis tur noķert dzīvo ēsmu. Paldies.
24.jūnijs 2023, 13:09 | links
 
Jon-Hill [12.jūn]: traitor > .. gruntene, tāda pati, kā uz vimbu, vai breksi !
Bet, kā teiktu visiem zināms čiekurs,, visa atšķirība ātri noņemama (maināma) pavada attiecīga izmēra āķi, un speciāla adata ar ko ēsmas maili no mutes līdz astej caurdur un izvelk cauri pavadu. Attiecīgi āķis ir mutā (ar asumu uz aizmuguri).
Un tiek piekabināts pie gruntenes.
Es lieku uz pavadas 2-3 putuplasta bumbiņas (kas arī tiek ievilktas ēsmas zivtiņā un piedod papildus peldamību !!
Ne asakas !
Ak,,, tak vēl adata ! Ø2-2,5 mm, 150 gara atsperīga tērauda drāts, viens gals nospicināts, otrs saplacināts un ietaisīts tamborāķis, kur uzmet pavadas cilpas galu un izvelk cauri ēsmas zivtelei.
Nu tā, kkā !!
Un vēl, moš kādam noder Ø zīme rakstās : Alt+0168


Neredzot dzive,neuztaisisu. Nemot vera kad nesmu uz zandarta sedejis. Grunts makskeresana,gan nav svesa.
Neredzot dzive,neuztaisisu. Nemot vera kad nesmu uz zandarta sedejis. Grunts makskeresana,gan nav svesa.
23.jūnijs 2023, 13:48 | links
 
Pļaviņās pavadīts vakars, rezultātā viens žanis 48cm , 2x atlaisti, 1mazs samiņš atlaists + dažas copes
23.jūnijs 2023, 02:00 | links
 
Principā der in line fīdera sistēma,tikai barotavas vietā slīdoša svina piramīda. Vismaz 70cm flurokarbona pavada 0.35mm, paliels vienžubura āķis. Pamataukla labāk pītā ,lai var piecirst to kaulģīmi.
12.jūnijs 2023, 20:23 | links
 
traitor > .. gruntene, tāda pati, kā uz vimbu, vai breksi !
Bet, kā teiktu visiem zināms čiekurs,, visa atšķirība ātri noņemama (maināma) pavada attiecīga izmēra āķi, un speciāla adata ar ko ēsmas maili no mutes līdz astej caurdur un izvelk cauri pavadu. Attiecīgi āķis ir mutā (ar asumu uz aizmuguri).
Un tiek piekabināts pie gruntenes.
Es lieku uz pavadas 2-3 putuplasta bumbiņas (kas arī tiek ievilktas ēsmas zivtiņā un piedod papildus peldamību !!
Ne asakas !
Ak,,, tak vēl adata ! Ø2-2,5 mm, 150 gara atsperīga tērauda drāts, viens gals nospicināts, otrs saplacināts un ietaisīts tamborāķis, kur uzmet pavadas cilpas galu un izvelk cauri ēsmas zivtelei.
Nu tā, kkā !!
Un vēl, moš kādam noder Ø zīme rakstās : Alt+0168
12.jūnijs 2023, 20:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager