Zandartu cope

Es jau mājās:) Trīs copes - trīs zandarti (6.00, 7.40 un 8.30). Pirmie divi 48 cm, trešais zemmērs (pirmais zemmērs šosezon). Tas, kas paņema sešos (pilnīga tumsa), iekāroja saldētu raudu, kas ķerta trīs dienas atpakaļ. Liekas, ka vēlā rudenī Daugavā šamie vairs nav kaprīzi un izlepuši :)
9.oktobris 2010, 10:25 | links
 
Jāiet krāmēties, rīt agri jābūt pie upes :)
8.oktobris 2010, 20:44 | links
 
Bet es tev saku,tas te jau ir izmegjinaats,kaadu meenesi jau eju regulaari,nedela kaadas 3-4 reizes un kad ir mierigs laiks,ta nenem,kaut izstiepies vai saraujies :D

un kad puush pashu nolaipas nost,ta vinji njem :)

neesmu gan,itkaa kkad agraak no veciem veciem dzirdeju ka itka esot ieksaa,bet taa konkreeti ne redzejis ne dzirdeejis neesmu un pats ari neesmu megjinaajis :) pa nakti jau kkad sedeshu,tad jau varbut kaada uzkodisies,bet shaubos! vinas ja ir,tad droshi ka dzivo kkaadas noteiktas vietas,kur akmenainaka grunts,ir viena tada vieta,bet tur tikai no laivas var :)
8.oktobris 2010, 20:38 | links
 
Cure, pie Tevis dzīvo kaut kādi vēdzeļzandarti, ja šamiem vajag tikai sliktu laiku :))))
Jā, par vēdzelēm runājot... tās tavā ezerā arī ir. Neesi mēģinājis pasēdēt krēslā tā ilgāk?
8.oktobris 2010, 20:29 | links
 
es nezinu,atkariba cik liela :D

tur jau ta lieta,ka mums nekadas nav ezera,paris dienas atpakalj juglini paradijaas,kas bija visu vasaru kaa izmirushi,parasti no vinjiem valja netiek,ja grib kaadu raudinu nokjert!

nekas,vel jau bus,tikai jacope un jaiet :)

rit mosh aizlaidishu,ja nepanemshu pirtii sodien par daudz uz kruuts :D
8.oktobris 2010, 20:27 | links
 
cure, kaapeec 3 mailes, ar vienu nepietiek?
8.oktobris 2010, 20:20 | links
 
Kola! ir jau meginats,ka nem ta nem visu ka nee,tad,sodien ar bija i mugurina i astite un nekaa,iecope piecope un vis!

es domaju ka upee taas zivis ir savadakas un ari baribas baze viniem ir savadaka un grutaak kko nokjert,ne visur tas sikas ir,bet ezera tas vis ir savadak!

vnk jagaida trakaks laix,itka 7dien sola!

vel varetu uz mailem meginat,ka vinam nav ritiga cope,kadas 3 uz aka virsu,bet problema tada ka ezera sogad mailes nav :(
8.oktobris 2010, 20:19 | links
 
noteikti paproveessu, kaa nekaa saakas atv.
8.oktobris 2010, 19:55 | links
 
Sienāzi, tas būs tas pats kā lietojot gumiju tikai viss dabisks. Ja Tu lieto bombočku un cilā, tad jau kāda starpība – dzīvs vai gareniska, sulojoša, smaržīga strēmele. Es copēju ar grunteni no krasta un pats nedaudz esmu pārsteigts kā zanders vienmēr atrod manu pasīvi gulošo strēmeli. Es lietoju 5-6 cm garu un apm. 1,5 cm platu. Āķa spice nedaudz iegrimusi mīkstumā.
8.oktobris 2010, 19:53 | links
 
kola izstaasti recepti, pameegginaassu uz maillssotu.
8.oktobris 2010, 19:43 | links
 
Cure, pamēģini raudas, pliča vai resnas vīķes muguras daļās fileju ar ādu, bet bez asakām. Man Daugavā tukšu copju vispār nav. Asari, tie gan rausta pa tukšo, bet zandarti rij nost negaršojot. Pamēģini un pastāsti kā gāja.
8.oktobris 2010, 19:35 | links
 
Dzirdeju ka Daugavaa sakusi ritigi nemt!!
8.oktobris 2010, 19:19 | links
 
Sodien biju ezeru peecpusdien pus 4 vakara copenes bija iekshaa,kaadas padsmit copes,viens zemmeera,copes nu taadas,negribiigas,bet bija,kameer bija veejinsh,tikliidz ezers norimaas,neviena cope!! taa nu tas ir vajag veeju un tizlu laiku!! 7os metu mieru!
8.oktobris 2010, 19:18 | links
 
Izmantoju feeder copenes un baitrun spoles ar sistemu,jo mazak kkas uzmanibu piesaistosh jo labaak!
8.oktobris 2010, 10:13 | links
 
jaa,uz dziivo! tagad ezera paradijushies juglini vai vīķi,kaa kursh vinus sauc un taadi forshi izmeri,nav parak lieli,tas viniem patik!! bet es domaju ka uz gabalinu ari nemtu,bet dzivs ir dzivs!

copeeju Limbažu Lielezera! Bet vel tikai ista cope bus!
8.oktobris 2010, 10:08 | links
 
cure
tas uz dzīvo???
8.oktobris 2010, 09:22 | links
 
Sodien sava ezera! ap 30 copem, divi 50 cm,viens akis pa dirsu,varbut lidaka,bet bija laba/s,drusku dabuju pavilkt! un vel vienu piecelu,pievilku lidz laipai un vala gan,vismaz 2,5 kg! parejie visi zemmera un nochakaretas copes ar bija(pa atru piecert)

Bet ar copi apmierinats,vismaz nebija garlaicigi!

Vel bedres nav,pa seklakiem udeniem nemas,gar niedrem,ta lidz 4 metru dzilumam!

coms ar aivu sedeja dziluma-bedree! 2 copes un viss! :)
7.oktobris 2010, 20:56 | links
 
Sestdien Lielupē kkur ap 5metriem, vienu dabūju apm 800g, amnestija, bija vēl cirtieni, bet švaki, varbūt pat asars:)
7.oktobris 2010, 10:53 | links
 
nu tas par upi, par ezeriem nezinu.
6.oktobris 2010, 14:38 | links
 
nu nez, baros jau lasaas, tas tiesa, tik tur kur tie bija vasaraa, tagad vairs nav, trin uz juuru liela dalla atpakall. ja atrod pieturvietas, vai kaads aizkkeras arii uz ziemu tad jaa.
6.oktobris 2010, 14:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager