Zandartu cope

Šitajā trakajā karstumā zandarts nav diezko aktuāls, ķerās jau labi, tikai tas izmērs nekādi neiepriecina, vakara gaitā var saķert pat gabalus 10, bet lielāks par 700 gr nebūs, tiesa pirms nedēļas viens 2.5 kg trāpijās un vēl 2 mēri. Manā posmā lielais zandarts ķeras līdz Jāņiem un tad atkal no novembra līdz tam brīdim kad aukla galīgi nesasalst. Tagad feini ķeras meženes (patīkams standarts 1.5kg) un trāpās pa kādam kurkulim (samēnam)
26.jūlijs 2010, 17:31 | links
 
Jonnyr, kaadi passlaik rezultaati tavaa pusee uz zanderiem?
26.jūlijs 2010, 17:00 | links
 
Nu zandartam pavadiņu toč nevajag, tad uzreiz copju par 90 % mazāk, esmu novērojis ka zanderam arī nepatīk pītā aukla, ar ko tas izskaidrojams nezinu, bet neņem un viss. Protams ka vizuļus apkož, bet ko tu padarīsi? Tā reiz stāvu pie Daugavas, spiningoju zandartus. Atbrauc rīdzinieki un sāk spiningot, tajā dienā ķērās labi un man jau bija kādi 3 skaisti zandarti, piegāju pie šiem un prasu kā ar copi, šie saka ka nav pat pieskāriena bijis! Es protams neticu un skatos viņu aprīkojumu, visiem kā vienam resnas metāla pavadas, he saku ka šajā posmā līdaku maz un lai tik ņem nost pavadas, bet šie saka ja nu nokož, labi vizuļi esot. Es jau kā jauns gurķis negribēju večus mācīt un gāju tālāk, rezultātā man tovakar bija 14 zandarti, bet viņiem uz 3jiem neviena :)
26.jūlijs 2010, 16:53 | links
 
ujjj kādi 80cm :D :DDDD 8cm bija domāts
26.jūlijs 2010, 13:19 | links
 
Gagarin , vai okeānā haizivis ķērāt ? Pēdējie neprašas , 80 cm lielam vizulim pavadiņu vajag viss maz 3 metrus garu .
26.jūlijs 2010, 13:00 | links
 
tad jau uz līņiem arī ar pavadu jāiet, kas var izskaitīt, cik ņakteņus līdakas nokodušas
26.jūlijs 2010, 11:38 | links
 
nu gadās visādi, esmu bijis liecinieks kā ~80cm garu vizuli ar 30cm pavadu nokož, iemet, velk, pēkšņi tā bišk kkas piebremzē vizuli, pavelk un tikš :)) bet nu nav jau tik traki, un ar kkādiem zaudējumiem vienmēr jārēķinās :))
26.jūlijs 2010, 11:38 | links
 
aigaigars> nū nesaki viss. Lai arī ir bijuši daudzi gadījumi foreles spiningojot(bez kādām pavadām protams) kad neliels māneklis tā veiksmīgi nedziļi žokļos pat 2niecēm, un tās izvilktas, lielākoties tomēr nokož. Un vienreiz ezerā ierija 4.nummura roteri ar visu ~20cm metāla pavadu un nokoda virs griezuļa, gadās arī tā :)
26.jūlijs 2010, 11:20 | links
 
Es uz zandartiem tikai ar monofīlo.
26.jūlijs 2010, 10:40 | links
 
līdakas tač nemaz tik traki neierij, un ar kkādiem zaudējumiem jau jārēķinās tāpat
24.jūlijs 2010, 17:27 | links
 
Kaadas atsauksmes uz zandartu ar piitaas zilkas pavadinju? es liku un divaas copes reizees pa gabalam dabuju, bet ir dzirdeets, ka zandartam piitaa nepatiikot... vareetu jau nelikt, bet - copeeju vinjus ne tajaa tipiskaakajaa vietaa - venta dziljums bish virs divi metri un tur liidakas baigi biezi.
24.jūlijs 2010, 17:03 | links
 
BONZA,Man līdz Lielupei ui kur tālu es tepat pa Lubānu,Rēzeknes upi,un protams no sākuma Aiviekstes līdz Daugavai,HesDaugavas,Un labākās vietas kur dolomītu kalni,ir.:))
23.jūlijs 2010, 10:09 | links
 
pp
istinu glagoļiš.tik firmu gan nesaki.jo uz visām ar nejem!:)
23.jūlijs 2010, 01:09 | links
 
skrejejs:
vai tik tu necopējies pa Lielupi.... tur tās zilās krāsas ejošas ir. Nu ir vēl citas arī protams :)
23.jūlijs 2010, 01:04 | links
 
7-14m robežās baltajam naf ne vainas.
22.jūlijs 2010, 18:21 | links
 
BONZA...Labāks ir tumši violetā,kopā ar baltu asti.
22.jūlijs 2010, 15:56 | links
 
malinki

man dziivoja 3 m diikkii, un arii ieprieksseejaas ziemas paarziemoja, tik sso peedeejo ne, bet pats vainiigs, vajadzeeja aireet.
21.jūlijs 2010, 10:24 | links
 
dzhams:
nu jā ar to sarkangalvīti (jibitīt - labi skan sarkangalvīte) tā varētu būt, dziļumam man sarkangalvja nav. Lietoju dabīgās krāsas mānekļus vai arī FT krāsojuma.

Nu zanderam jau patīk zilā krāsa, arī zaļo un balto neskādē. Bet nu tur arī jāeksperimentē.
Domāju, ka 1 gadījumā no 10 (ja ir laba bedre un cope) arī rozā pļerdaku paņemtu. Neesmu mēģinājis tādas vaļības, bet nu pamuldēt jau te var ;)

Ne asakas no zandija jums.
20.jūlijs 2010, 23:22 | links
 
Dzīvos.........līdz rudenim...
20.jūlijs 2010, 18:17 | links
 
Sveiki, man ir jautājums , vai zandarts dzīvos 7m dziļā dīķī.
20.jūlijs 2010, 18:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager