Futbols (PČ, ČL,LV izlase)

Argentīna vai Nīderlande ?

Man jau liekas,ja Nīderlandei izdosies ierobēzot maksimāli Messi ta Argentīnai bez variantiem. Tā kā es pa Nīderlandi
9.jūlijs 2014, 12:36 | links
 

Laba bildīte. Jāatzīst,riebās brazīļi,kuri neko nespējot izdarīt,to tik vien centās,kā skaisti krist soda laukumā
9.jūlijs 2014, 10:23 | links
 
totomānija Jūsos iemājojusi! :D
Lai Brazīlija pusfinālā toto rautu - tas tāk nāvessodam pielīdzināms!
Manuprāt Silvas iztrūkums bij pamat problēma - izgāja caur centru viss, kas varēja iziet. Otrkārt, pietika ar 10 minūšu haosu cilvēku galvās, ko Vācieši arī izmantoja momentā!
9.jūlijs 2014, 08:59 | links
 
Piekrītu raiham,nu stipri šaubīgi tie Braziļi apstājāas,pēc otrajiem vārtiem vispār nekādas kustības tik skatījās kā vācieši sit
9.jūlijs 2014, 08:34 | links
 
Varbūt tas burvis bija uzpirkts???
9.jūlijs 2014, 08:30 | links
 
Nezinu...Vakar vēl kādu laiciņu nevarēju aizmigt un sāku domāt-bļin,nu kaut kas nebija kārtībā tajā spēlē-aizsargi vienkārši stāvēja un skatījās,kā friči kā treniņā saspēlējas...Nu PĀRĀK UZKRĪTOŠI... Es gan to tiem totalizatoriem lāgā nesaprotu,bet skaidrs,ka,ja kāds uzlika tādu rezultātu(UN SKAIDRS,KA TAS VARĒTU BŪT VIENS VAI DIVI CILVĒKI PASAULĒ),tad varēja norubīt ne tikai miljonus,bet miljardus...
Es domāju ka šoreiz viņiem ienākumi baigie,kaut vai kādam jāizmaksā miljards.Un to kantoru arī ir daudz!

raihs, 9.jūlijs 2014, 08:21
9.jūlijs 2014, 08:28 | links
 
Nezinu...Vakar vēl kādu laiciņu nevarēju aizmigt un sāku domāt-bļin,nu kaut kas nebija kārtībā tajā spēlē-aizsargi vienkārši stāvēja un skatījās,kā friči kā treniņā saspēlējas...Nu PĀRĀK UZKRĪTOŠI... Es gan to tiem totalizatoriem lāgā nesaprotu,bet skaidrs,ka,ja kāds uzlika tādu rezultātu(UN SKAIDRS,KA TAS VARĒTU BŪT VIENS VAI DIVI CILVĒKI PASAULĒ),tad varēja norubīt ne tikai miljonus,bet miljardus...
9.jūlijs 2014, 08:21 | links
 
 
Kas noticis ar to lāstu, ko Brazīļu vūdu uzlicis Vācijas izlasei? laikam kaut kas greizi nogājis :)

LonelyRanger, 9.jūlijs 2014, 00:40

Bļin,paspēji ātrāk:)
9.jūlijs 2014, 00:41 | links
 
 
Kas noticis ar to lāstu, ko Brazīļu vūdu uzlicis Vācijas izlasei? laikam kaut kas greizi nogājis :)
9.jūlijs 2014, 00:40 | links
 
Raih, Mirtinam atliek tikai mainīt niku vai nacionālo jautājumu aizstāt ar kādu citu jautājumu :)

Bet raudošas brazīlietes ekrānā tomēr ir grūti vērot pat neitrālam cilvēkam.
9.jūlijs 2014, 00:32 | links
 
Spēle vēl tikai pusē, bet viss vakars jau izčakarēts...
9.jūlijs 2014, 00:09 | links
 
Nu Mirtinam gan vajadzēja pasteigties,lai vismaz kaut kā pamēģinātu amortizēt manu ņirgāšanos:)
Eh,kā gan es gribētu šovakar būt tranformējies par vācieti!
8.jūlijs 2014, 23:54 | links
 
Un tā ir Brazīlija no kuras ir nācis Pele? Interesanti cik no izlases spēlētājiem tiks nošauti pēc šīs spēles :D
8.jūlijs 2014, 23:50 | links
 
Tā nav Brazilia, bet Yellow Skonto...
8.jūlijs 2014, 23:46 | links
 
5:0 !!!
bavārijas desa plosa brazīliju
8.jūlijs 2014, 23:29 | links
 
4:0 friči iesprauduši savu bavārijas desu brazīlijai līdz aknām!!!
un tikai 27. minute!!!
8.jūlijs 2014, 23:27 | links
 
pēc piecām minūtēm no spēles sākuma nodomāju, ka sabliezīs lupatās , bet nodomāju nu nē tik skarbi tas nevar būt, bet ko nu vairs, hoķī izlaižot policistu vēl kā nebūt var savākities, bet šeit....
8.jūlijs 2014, 23:27 | links
 
friči bombardē
8.jūlijs 2014, 23:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager