Futbols (PČ, ČL,LV izlase)

nu ko, šovs ir sācies...
8.jūlijs 2014, 23:01 | links
 
Nu 1974. gada fināla atkārtojums būtu kaut kas vienk lielisks (Vācija - Holande). Tieši tur un toreiz oranžiki iesāka tā saucamo totālo futbolu, ko tagad spēlē gandrīz vai visi labākie. Kruifs, Neskenss, Reps, Krols, Rensenbrinks...
8.jūlijs 2014, 22:28 | links
 
nu, za krasotu
8.jūlijs 2014, 22:17 | links
 
Jau pirms PČ uzliku totikaa uz finālu GER-ARG esmu tuvu "jaunai laivai", kas vinees pofig glavenais lai skaists futbols.
Arii galvenaa priize GER vai Arg buus x6
8.jūlijs 2014, 21:36 | links
 
es ar šajā pusfinālā par fričiem :)
gribās lai šie uzvelk brazīļus uz savas bavārijas desas :D
8.jūlijs 2014, 20:06 | links
 
Klusums tēmā:) Man it kā šodien būtu caurmērā neitrāla attieksme pret komandām,bet tā kā mans politiskais oponents nacionālajos jautājumos Mirtins iesvieda man sejā baltu cimdu,paziņojot,ka finālā būšot brazīļi,tad nu nē-es par āriešiem!Cieti!:)
8.jūlijs 2014, 19:57 | links
 
Ta jau otrdien manīs:)
6.jūlijs 2014, 17:07 | links
 
Paskatījos Holandes-CRC atkārtojumu-nu toč Kostarikas šamaņi uzdarbojušies!(starp citu,tur viņu čum un mudž). Bet ar pendelēm jau buršanās vairs neiet krastā-vārti vieni un tie paši- nevar tik ātri noburt un atburt:))) NL uzvarēja pelnīti.
Man liekas,ka friči uzvarēs brazīļus-dēļ tiem no trases noņemtajiem līderiem,kuru Brazīlijai tāpat nav daudz. Par otru spēli gan negribas prognozēt. Bet vispār pusfināli super-Eiropas un Dienvidamerikas duelis!

raihs, 6.jūlijs 2014, 15:06


Finālā būs Brazīlija:p
6.jūlijs 2014, 15:45 | links
 
Paskatījos Holandes-CRC atkārtojumu-nu toč Kostarikas šamaņi uzdarbojušies!(starp citu,tur viņu čum un mudž). Bet ar pendelēm jau buršanās vairs neiet krastā-vārti vieni un tie paši- nevar tik ātri noburt un atburt:))) NL uzvarēja pelnīti.
Man liekas,ka friči uzvarēs brazīļus-dēļ tiem no trases noņemtajiem līderiem,kuru Brazīlijai tāpat nav daudz. Par otru spēli gan negribas prognozēt. Bet vispār pusfināli super-Eiropas un Dienvidamerikas duelis!
6.jūlijs 2014, 15:06 | links
 
millakalns
Viss ok kā analizē. Bet finālā būs viena komanda no Eiropas.
6.jūlijs 2014, 14:07 | links
 
Visu cieņu Kostarikai...,bet viss ticamāk ka finālā būs Vācija-Nīderlande.Kā treneri pratīs spēlētājus motivēt? Ar tiem miljonāriem ir grūti strādāt!!!!Tas tā pat kā krievi hokejā- reti kad tiek ar viņiem galā!
6.jūlijs 2014, 13:54 | links
 
Neliels rezumē par futbolu...
Pirms čempionāta man draugi jautāja un arī pats sev, kas ir mans favorīts, par ko es būšu...izvēlējos Beļģiju...apsvērums vienkāršs...daudz jaunu talantu, kas ne tuvu nav sasnieguši savu virsotni...bet jau pēc pirmās spēles ar Alžīriju sapratu - aplauziens...nu nav džekiem vēl tās degsmes, nav!
No lielajām TOP izlasēm??? Man nebija favorītu un arī nav pirms pusfināliem. Kaut kas trūkst visiem. Un tā ir degsme, gribasspēks, azarts!!! Vakar Holande bija pelnījusi uzvaru...bet Kostarika, sit man pa riekstiem, viņiem degsme, griba bija krietni lielāka par citiem konkurentiem...tur pat var nolikt Kolumbiju, ASV, Čīli un Meksiku...šīs 5 komandas sevi parādīja par visiem 100+%!! Un tādas komandas vienmēr ir cieņā...atcerēsimies Latviju+Verpakovskis&Co...ne jau meistarība un taktika uzvarēja iekļūstot EČ finālturnīrā...bet ļoti liela vēlme - DEGSME...un mazliet veiksme!!!
Lielākie aplauzieni(vilšanās):
Anglija - kā vienmēr!!!))) EPL(Anglijas Premjerlīga) visskatāmakais čempionāts ever...veči cīnās, nevis spēlē teātri(Spānijas, Itālijas līgas)! Angļi man vienmēr ir cieņā par pieeju futbolam kā sportam, kā spēlei...nevis aktiermākslai!!!
Itālija, Grieķija - pilnīgi pretēji...ciest nevaru šīs izlases!! Manuprāt tieši šīs komandas kropļo pasaules futbolu ar savām netīrajām viltībām...
Horvātija, Bosnija - ja horvāti uzrāvās uz meksikāņiem, kas bija "zirgā" šajā čempī, tad bosnieši savu iespēju totāli palaida garām...Nigērija iekļuva 1/8finālā pateicoties bosniešu neveiksmei, nevis otrādi!!!
Spānija - ir grūti pēc izcīnītiem tituliem tos aizstāvēt...un spāņi to pierādīja par 100%!! Manuprāt bija jādod iespēja citiem špīleriem(un spāņiem to nav mazums)...Kasiljass, Pike, Ramos, Ksavi un citi manuprāt ir atēdušies...bet nu labi - arī tādas izlases ir interesantas čempionātā!!!)))
Āfrika - vēl šķiet nesen biju viņu fans, bet viss ir kardināli mainījies! Tiesa neesmu ļoti tajā iedziļinājies KĀPĒC!? Bet Āfrika vairs nerāda to futbolu, kas bija pirms 8 vai 12 gadiem!! Degsme - tāds varētu būt atslēgas vārds...
Āzija - šajā čempī viņi ir tur kur ir!!! Pēdējie visi!!! Man kā latvietim ir skaidrs - līmenis ir tāds kā ir...gribi vairāk - ir jāgrib un vēl mazliet...
PUSFINĀLI:
Nu kurš??? Ja runā par to kurš ko pelnījis, tad visi ir vienā līmenī...visu izšķirs noskaņošanās un mazliet veiksme...
Mans TOP 4:
1.Brazīlija
2.Argentīna
3.Vācija
4.Nīderlande

ne asakas,
E.
6.jūlijs 2014, 13:35 | links
 
Pagaidām izskatās,ka friči varētu uzvilkt Brazīliju..Par otru pusfinālu-ja Argentīna pirmā iesitīs,oranžajiem klāsies plāni,ja aizies līdz 11 m sitieniem,plāni var klāties Argentīnai..Baigi jau precīzi vakar pendeles sita oranžie un vārtsargs arī šiem labs..Spēles gaitā arī neveicās-3 stabi..
6.jūlijs 2014, 13:04 | links
 
Tie mati kas nebija sirmi ,pēc šis spēles tādi ir kļuvuši!Reti kad pie rezultāta 0-0 tādas emocijas.
Tagad kārta ARG,un tad jau fināls!
6.jūlijs 2014, 01:54 | links
 
vācijas - brazīlījas spēle vien ir to vērta, lai šo turnīru gaidītu četrus gadus
6.jūlijs 2014, 01:25 | links
 
Ja Holande šovakar uzvarēs,...tad viņiem jau tāda bijība pret Mesī nebūs.Un Argentīna bez Mesī diez vai var uzspēlēt!Beļģija jau bija pelnījusi 1/2.fin. Bet ir tik daudz nianses,....tiesnesis vienam nosvilpj labu standarta situāciju,,,otrai komandai nē.Ja tā ir Pasaules zvaigzne/skatītāju acīs,tad pārkāpums pret viņu būs garantēts....ja vēl jaunais/...tad visādi lēmumi iespējami.Un kaitina tie sāna iemetieni...viens taisās izpildīt,tad otrs utt....paņēmi bumbu-viss -izpildi.Tā pat sodi,ir tiesneša svilpe,..visi zin kad jāatkāpjas tie 9m.tad tam ir uzreiz bez ierunām jānotiek!FIFA korekcijas netaisa,jo tas ir liels biznes.Cik basketā nav izmaiņas,laika limiti utt.. izmainīti.Labi. es pa Holandi,patīk Robens un Persijs!!
5.jūlijs 2014, 22:35 | links
 
Raiham

Tikko izlasīju. Esot mugurkaula skriemeļa lūzums it kā-Neimāram Kauss beidzies.
5.jūlijs 2014, 12:14 | links
 
Friči vakar nospēlēja pragmātiski,līdz riebumam pragmātiski... Bet tā kā Brazīlijai nebūs Silvas, un iespējams,nebūs arī Neimāra,tad būs über alles
5.jūlijs 2014, 10:43 | links
 
Vienalga, pusfināli būs lieliski (tā jau gan lielākoties ir bijis). Vācija - Kolumbija (Brazīlija) - kapiņš starp divām dažādām f skolām.
Otrs (visticamāk) Argentīna - Holande. Arī bombonga. Un, kas spēlēs finālā, nav iespējams pateikt.
4.jūlijs 2014, 22:51 | links
 
Manējie jau uz mājām :( Žēl. Tagad par Nīderlandi.
4.jūlijs 2014, 21:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager