Futbols (PČ, ČL,LV izlase)

kam vēl interisē tik ļoti tas balerīnu suud... lai apspriestu so seit? copes foruma?

sandx__, 17.jūnijs 2018, 21:57


Nav spiesta lieta apmeklēt tēmu ar nosaukumu "Futbols"....
18.jūnijs 2018, 13:28 | links
 
Bij pasen tāds stabils teiciens šeit, nu aptuveni-par ananasa garšu labāk spriest tiem , kuri to vismaz pasmaršojuši.
Puika šovakar atgriezās no turnīra, no komandas divi pabijuši pie ķirurga, vairākiem sīkākas traumas, pro līmenī gan ātrumi, gan taktika cita.
17.jūnijs 2018, 23:15 | links
 
Miljardiem cilvēku visā Pasaulē interesē lielākais četrgades sporta notikums.
Aigarsbergs, 17.jūnijs 2018, 22:02


hm man jau liekas ka Olimpiskās spēles ir lielākais, bet nu lāb :) mēs ģimenē futeni neskatamies, baig garlaicīgi vairāk kā stundu vērot kā 20 veči drasē pa zāli turp šurp un nepārtraukti tēlo ka tiem mežonigi sāp :) un galvenais bieži vien tā arī neiesit nevienu golu. Lūk basis cita ģēla, dinamika un grozi birst viens pēc otra.
17.jūnijs 2018, 22:13 | links
 
sandx__ [17.06.18]: kam vēl interisē tik ļoti tas balerīnu suud... lai apspriestu so seit? copes foruma?
Miljardiem cilvēku visā Pasaulē interesē lielākais četrgades sporta notikums.
17.jūnijs 2018, 22:02 | links
 
kam vēl interisē tik ļoti tas balerīnu suud... lai apspriestu so seit? copes foruma?
17.jūnijs 2018, 21:57 | links
 
... varbūt Vācija vēl saņemsies, bet naudu es uz viņiem neliktu.
17.jūnijs 2018, 19:53 | links
 
Gandrīz esmu pārliecināts, ka Janka Argentums pašreiz pogā visīša burku vaļā. Man sportā nervi kā striķi, bet šoreiz gandrīz pārplīsa. Pro par islandiešiem, vikingi rullē kā senie dievi, gandrīz uz Valhallu Mesi aizsūtīja.
Pēc pirmā puslaika loģiskajam rezultātam bija jābūt 3:1 vikingu vīru labā...
16.jūnijs 2018, 18:13 | links
 
PČ tā pa īstam ieskriesies tikai šodien. Četras spēles, un visas ir tādas, ka negribas laist garām. Franči gan jau tiks galā ar ķenguriem, taču gribas redzēt to spranču reālo spēku.
Peru - Dānija, tur pat die's nevar pateikt kāds būs iznākums.
Argentīna - Islande. Ceru, ka būs bojs līdz pēdējai sekundei.
Horvātija - Nigērija. Ja mellie nebūs vakar iešāvuši pa puslitram vodočkas, tad arī rezultātu prognozēt nevarētu pat sātana kungs.
16.jūnijs 2018, 09:55 | links
 
Sveiciens visiem futbola svētkos - katru dienu pa superspēlei.
16.jūnijs 2018, 08:36 | links
 
Vai ta kāds apšauba viņa ģenialitāti?( citādi pat nepateiksi). Es runāju tieši par nepatikšanu.
16.jūnijs 2018, 08:25 | links
 
Krištianu var patikt vai nepatikt, tikai gaumes jautājums. Tomēr nevar noliegt to, ka laukumā viņš ir tāds pats pusdievs kā Mesi. Paskatīsimies, ko šajā PK spēs Salahs. Vispār man labāk patika mačiņš Urugvaja - Ēģipte. Ja šie tā turpinās, tad krieviem nav nekādu izredžu.
16.jūnijs 2018, 06:32 | links
 
Portugāle iet pēc nākamā titula. Aiziet!
15.jūnijs 2018, 23:05 | links
 
Ronaldu hetriks ļāva panākt neizšķirti,spēlēja gan labāk spāņi.Redzēs,kā abām šīm komandām ies tālāk PK spēļu.Būs interesanti!:)
15.jūnijs 2018, 23:00 | links
 
Navvnekāda naida pret Portugāli, ir personisks naids pret ronaldu. Pretīgs, salkans tēlotājs, pretīgi skatīties... Tādēļ es par spāņien
15.jūnijs 2018, 22:15 | links
 
Aa, vo, redz kur īstā tēma.
14.jūnijs 2018, 20:54 | links
 
Pārdodu Vācijas izlases oriģinālo fanu kreklu. Tikko no Vācijas perfektā stāvoklī.
cenu piedāvājiet PM
ja interesē bildes, tad varu aizsūtīt uz epastu.
25.jūlijs 2014, 14:17 | links
 
aldeen, piekrītu. Es zelta cimdu meksikānim atdotu, tas tur kā vāvere rietenī ņēmās. MVP - tur sarežģītāk. Nebija šinī čempī neviena izteikti labākā, un Messi nu jau toč nebija.
15.jūlijs 2014, 21:16 | links
 
Labākais vārtsargs Noijers..Interesanti,cik labs viņš būtu bijis,piemēram,Kostarikas vārtos?Labākais uzbrucējs Messi..Pret Nīderlandi un Vāciju nu galīgi neizteiksmīga spēle.
15.jūlijs 2014, 20:17 | links
 
Apsveicu Vāciju ar Pasaules kausa iegūšanu ;-)
p.s. pavisam nebiju gaidījis, ka viņi tik tālu tiks un ko tādu iegūs :D
14.jūlijs 2014, 20:22 | links
 
FIFA varēja jau priekš Brazīlijas uztaisīt Cerību kausu...
14.jūlijs 2014, 15:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager