Futbols (PČ, ČL,LV izlase)

Fricīši manuprāt 3:1 pieliks punktu šim čempim ...
13.jūlijs 2014, 21:48 | links
 
Negribēju jūs sarūgtināt, bet pasaules čempions jau ir zināms


L_John, 13.jūlijs 2014, 11:39



Un finālā korejieši spraigā mačā uzvarēs :D :D
13.jūlijs 2014, 20:34 | links
 
Nu ko lielākais četrgades futbola turnīrs noslēdzas,lai uzvar labākā komanda!
13.jūlijs 2014, 20:28 | links
 
Negribēju jūs sarūgtināt, bet pasaules čempions jau ir zināms
13.jūlijs 2014, 11:39 | links
 
jaa skjiet par braziiljiem komentaari lieki...
12.jūlijs 2014, 23:18 | links
 
Izskatās ka oranžie spēlēs ar mājiniekiem finālā, ja tā turpināsies.

kutis, 24.jūnijs 2014, 09:58



Prognoze piepildās ,vienīgi fināls mazais ...
12.jūlijs 2014, 21:19 | links
 
Kodēju Suaresu par 95 miljoniem nopērk «Barcelona» Labas naudas summiņas grozās futbola klubos!,....mūsu "lielvalstij" pat pāris miljoni nav/vai pārāk grūti ir atrast sociālajām vajadzībām,vai algu palielināšanai.
11.jūlijs 2014, 20:05 | links
 
Tāda bumbošanās vien bija.Šoreiz pendeļos noveicās argentīniešiem,kaut spēlē nebija ne par mata tiesu labāki.Varbūt van Gālam vajadzēja atkal likt vārtos to otro vārtsargu,vai arī neļaut sist tiem aizsargiem.Silesens arī pendelēs galīgā nulle.Man jau liekas,ka finālā Argentīnai ar tādu spēli nav izredžu.Interesantāka varētu būt spēle par 3.vietu,ja komandām būs kaut kāda motivācija.Brazīļiem tak kaut cik jārealibitējas savu līdzjutēju priekšā.A varbūt abi spēlēs ar rezervistiem.
10.jūlijs 2014, 17:27 | links
 
Spriežot pēc komentāriem, te lielākā daļa ikvakaru iet gulēt stipri pirms 21:00 ... ;-)
10.jūlijs 2014, 14:33 | links
 
Es gan izmantoju tv iespēju un no rīta noskatījos pendeles ierakstā :)
vakar pirmo puslaiku novilku,vairāk nespēju,cerams finālā vācieši iesitīs ātru golu un spēle kļūs skatāma.
10.jūlijs 2014, 11:31 | links
 
es arī pamodos uz pamatlaika beigām, bet tā kā nebija nekādas izmaiņas, izslēdzu TV un gulēju tālāk
10.jūlijs 2014, 11:04 | links
 
Vakar cīnoties ar miegu,tomēr noskatījos līdz galam. Beigās jau gribējās,lai zaudē abi:)

raihs, 10.jūlijs 2014, 08:08


Tevi nav grūti saprast :)

Pēc 1. puslaika cīņu ar miegu izbeidzu, jo padevos :) Takoi futbol nam ņenužen...
10.jūlijs 2014, 10:54 | links
 
Man liekas, ka Argentīnai finālā nav ne mazākā cerība, āriešu tanks pārbrauks pāri kā vecam spainim..
10.jūlijs 2014, 09:32 | links
 
Jā, pēc tā satriecošā otrā pusfināla abiem trusiki bija pilli - nedo' Dies, ka ar mani var notikt kaut kas līdzīgs. Tik piesardzīgu spēli no abiem nebiju gaidījis (tā kā finālā), beigās točno visiem viss bija piegriezies. Tfu par tiem pendeļiem, kaut kāda sājuma garša mutē...
Nekad īpaši neesmu karsis par fričiem (tādi paši okupanti kā moskaļi), šoreiz laikam simpātija aizbridīs doičlandes pusē, ceri, ka viņi mesikam pateiks: "Auf viedersehn, ģaģja!"
Mesiks pusfinālā nekāds, tad jau Robēns bija kudī labāks (lai gan ar, mauka, neiesita savā izdevībā).
10.jūlijs 2014, 08:50 | links
 
Vakar cīnoties ar miegu,tomēr noskatījos līdz galam. Beigās jau gribējās,lai zaudē abi:)
10.jūlijs 2014, 08:08 | links
 
Neesmu friču fans,bet vakar biju par viņiem.Šī bija tikai ēna no tās Brazīlijas,kas bija Ronaldo un Ronaldinju laikā.Šovakar protams par oranžajiem.
9.jūlijs 2014, 18:58 | links
 
Friču nacisti ieradās Brazīlijas karnevālā un visus tur iz.....
Citu salīdzinājumu grūti šai situācijai piemeklēt... Bet nu nebija Brazīlija kausa cienīga un mazliet veiksme visu laiku smaidīja iepriekšējās spēlēs - haļava laikam ar to bija beigusies, kredīts izsmelts :) ...
9.jūlijs 2014, 15:56 | links
 
Nēesmu Brazīlijas futbolistu fans bet jūtu viņiem līdzi par tik smagu zaudējumu ;-)
p.s. es gan par Nīderlandiešiem

Roliss, 9.jūlijs 2014, 13:58

Nu man pēc tās vakardienas "daiļlidošanas" soda laukumā nu nemaz nav žēl
9.jūlijs 2014, 14:45 | links
 
Nēesmu Brazīlijas futbolistu fans bet jūtu viņiem līdzi par tik smagu zaudējumu ;-)
p.s. es gan par Nīderlandiešiem
9.jūlijs 2014, 13:58 | links
 
9.jūlijs 2014, 13:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager