Vobleri

Vai kāds varētu ieteikt kādu labu vobleri, kas ietu apmēram 0,5 - 1,0 m?
27.marts 2008, 22:55 | links
 
 
Klau, visi te saka, mūdži, mūdži, var kāds linku ar bildi ielikt uz "MŪDZI"?
27.marts 2008, 16:33 | links
 
nu mani mūdži ir lucky john ;))))
15.marts 2008, 15:20 | links
 
Es nevaru dabuut mūdžus!:(
Tikai LuckY John voblerus!
15.marts 2008, 14:31 | links
 
labi ar lucky john iet ;) ņem tak un mēģini mūdžus! tie iet līdz 2 m! krāsas daudz un dažādas un mūdzis ir latvijā pārbadīta vērtība!
15.marts 2008, 12:38 | links
 
Sveiki!:)Kā jums ar mazajiem Lucky John vobleriem?Vai viņi strādā jums?Kādas krāsas LuckY John mazos voblerus jūs man ieteiktu?!

Paldies!
15.marts 2008, 12:25 | links
 
Nezinu, ko var klausiit citu variantus un uz ko kursh ker, prtoams, var dabuut uz tiem pashiem .... ejoshaakie parasti nezin kaapec ir spilgtie... burkaanu kraasas, oranzie, zaljie, dzeltenie, u.t.t...
Katrai udenskratuvei ir savi dziljumi un maaneklji, kuri patieshaam straada, lielaakaa dalja maaneklju ir vienkaarshi neejoshi, straadaa uz tiem, uz kuriem esi dabuujis un 100% dabuusi veel....

Jaameegina... jaaeksperimentee! :P)
4.janvāris 2008, 21:30 | links
 
nabaga līdaka dabūs smagu migrēnu! ;)))))))))
4.janvāris 2008, 18:42 | links
 
paņem spilktu krāsu kurai skatoties virsū acis sāp. Ja ņemsi koši sarkanu, zaļu, dzeltenu vai orandžu tad līdakai sitīs pa nerviem tā krāsa, viņa neizturēs un ņems ciet. Ja gribi lai viņai tas voblers kaitinātu vairāk tad pērc tādu kurā iekšā ir bumbiņas kuras velkot vobleru skanēs pa voblera iekšpusi.
4.janvāris 2008, 18:12 | links
 
jerk
neviens nesaka kad baigie profi vienkaarssi padalamies ar savu pieredzi man jau vienalga vai kaads to nnems veeraa vai nee... skaidrs ir tikai viens lai vissu labi iemaaciitos un uzzinaatu ir JAAMAKSSKKEREE.... ;-)
4.janvāris 2008, 16:31 | links
 
..nu baigie te profi salasījušies..
4.janvāris 2008, 14:01 | links
 
piekrītu basajam! es jau sen tev raztīju, ka tikai ar teoriju neizvilksi! visu vajag izmēģināt praksē! tas ka mēs tev pateiksim ka ar oranžo Rapala vobleri ķeras līdakas tev neko daudz nedos, jo tev varbūt viņas nemaz neķersies uz šamējo! visu var labot tikai prakse! un kā jau minēja basais, tagad i rtik daudz infas iegūšanas iespējas - forumi, grāmatas, internets utt. tā ka lasi, mācies! un pats galvenais - jo biežāk pats copēsi, jo labāk !!!!!!!
4.janvāris 2008, 11:46 | links
 
marex1
neapvainojies veciit bet ar tik daudz dazaadiem bet tai passaa laikaa vienādiem jautaajumiem tu jau sāc kaitinaat daudzus foruma daliibniekus un liidzar to arii atbildes uz taviem jaut varbuut arii nav nopietnas... man ir 25 gadi un makskereeju no 6 gadu vecuma un tai laikaa nebija ne inerneta forumi, nedz arii tik daudz literatuuras ko lasiit... vienkaarsi nospeeru teevam kaut kaadus maksskkereesanas piederumus, tai laikaa pat iisti nesapratu ko ar vinniem dariit un slepus gaaju uz vieteejo diikki un proveeju apskatiijos kaa copee citi veci paprasiiju vinniem ko ka labāk un pamazaam aizgaaja taa lieta.... Taa kaa ej pie uudenniem un provee tad jau arii pats sapratiisi kas kur un ko.... :-) tur no copes biedriem arii vareesi uzzinaat daudzko labu un noderiigu..... :-)
4.janvāris 2008, 11:04 | links
 
Oh My God! bet tak kaut ko vari smelt no tā visa?? nu i ka Angļu? neviens jau nesaka, ka tā būs arī šiten, bet kaut ko jau varēsi iemācīties!
3.janvāris 2008, 22:40 | links
 
funer paldies bet tur ir Anglijas viss!:(
Un anglijā viss savādāk!
3.janvāris 2008, 21:49 | links
 
marex1, varbūt šis tev varēs bišku palīdzēt. Links
3.janvāris 2008, 21:30 | links
 
nu vot tas bija tavs laimes vobleris =))))))))
2.janvāris 2008, 20:17 | links
 
kas ir tas ir es ar savu atrasto voblerīti daudz noķēru tik neraža norāvu to un kad veikalā nopirku tādu pašu vis vairāk necopē!!!!
2.janvāris 2008, 19:47 | links
 
maybe sagadīšanās.... katrā ziņa fakts paliek tāds, ka divu vienādu vizuļu toč nava! katrs ar kaut ko atšķiras!
2.janvāris 2008, 19:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager