žurnāls Copes Lietas 2012

ko varat pateikt par žurnālu
par žurnālu.
pēdējos nr. esmu pāršķirstījis, bet neesmu nopircis, - pietrūka tieši - šauru tēmu jeb speciālo aprakstu. tā lai pie jautājuma nav vairs jāatgriežas. piemēram - šūpiņi - no a līdz z. pieļauju, ka daudzi par viņiem it kā visu zin, tajā pat laikā esmu pārliecināts, ka lielākai daļai spiningotāju noteikti atklātos daudz jauna.
8.augusts 2012, 09:08 | links
 
Pāris Nr šogad esmu cauršķirstījis, nekas nav mainījies, nav jāga pirkt. Zaika laikam no cl.lv, reklāmu bīda :)
8.augusts 2012, 08:47 | links
 
Dīvaini gan, ka cilvēkam, kurš pamatoti aizrāda par komata neesamību (kļūdu atzīstu), nav pamanāmas n-tās stila kļūdas žurnālā.

Lai nu kā arī nebūtu, rodas iespaids, ka šī lieta citiem nav aktuāla. Ja tā - neko darīt, demokrātija...
8.augusts 2012, 08:47 | links
 
... pēc partikulas jāliek komats (pie tam)
8.augusts 2012, 08:34 | links
 
Jurist, vismaz es esmu skolā gājis un man tās stila kļūdas liekas diezgan pamanāmas un traucējošas. Pie tam tā tomēr ir attieksme pret lasītāju.
8.augusts 2012, 08:21 | links
 
smieklīgas liekas tās valodas inspekcijai līdzīgas prasības par it kā literārās valodas tīrības ievērošanu, vairs nevar atrast vietu ne @, ne citos mēdijos, kur viņi nebāztos citiem virsū ar sava darba specifiku.
rakstiet uz saeimu, ja cita nekā nav ko darīt.
7.augusts 2012, 21:08 | links
 
man jau liekas, ka ir OK viss..tikai lieta tāda, ka pēdējā laikā karpu sadaļa pamirst..īpaši jūlija Nr. par to, gan žēl..
7.augusts 2012, 16:31 | links
 
indi - pārtulkosi?
7.augusts 2012, 14:58 | links
 
pareizie 'perci' straadaa no konsoles ar komandrindu kur unikoda nav
7.augusts 2012, 14:53 | links
 
Neesmu aktīvs šī žurnāla lasītājs, bet jūlija numuru iegādājos. Ir viens aicinājums redaktoram - iedot rakstus kādam korektoram, lai palabo stila kļūdas. Pie tam termini "zaceps", "shods" u.c. literārajā valodā gluži iederīgi nav. Parasti, ja ir liela vajadzība lietot kādu žargona vārdu, to liek kaut vai kursīvā (slīpie burti).
Internetā jau visi pieraduši rakstīt kā pagadās. Dažs ar garumzīmēm, dažs bez, pieturzīmes arī liek kā pagadās u.t.t. Preses izdevumos tomēr gribētos lasīt normāli.
7.augusts 2012, 14:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager