Kāpēc neķeras???

Esmu iesācis makšķerēt nelielā Latgales ezerā, bet.... var nosēdēt kaut visu dienu kā muļķis un braukt mājā tukšā. Ezerā ir gan līdakas, gan līņi, raudas, karūsas, bet ja būtu kaut viena cope! Līdakas ir mēģinātas ķert uz vizuļiem un mākslīgajām zivtiņām, bet nekā. Citas zivis ir mēģināts ķert ar pludiņmakšķeri uz klasiskās sliekas, maizes, grūbām, bija arī piebarotas ar paštaisītu barību, kuru, piemēram, karūsas dīķī ēd kā trakas, bet neķeras nekas! Kāpēc tā? Varbūt ir jāievēro precīzi mēness fāzes, vai jāgaida iegriežamies kāds noteikts vējš?
14.augusts 2012, 16:33 | links
 
Ja neķeras līdakas, tad tas iesācējam nebūtu nekāds brīnums, bet ja pat prastu balto zivi nevar noķert - tas jau sāk kļūt interesanti. Citi kaut ko tur noķer? Ir jau visādi jokaini ezeri ar savām īpatnībām, ja iespējams, pamēģini varbūt kādu citu ezeru, ja vien ir pieejams sasniedzamības robežās.

Varbūt pamēģini atrast vietiņu ar niedrēm, samētā baltmaizi un pamēģini ar maizes pikucīti nelielā dziļumā starp niedrēm noķert kādu ruduli. Ja nu izdodas...
14.augusts 2012, 16:50 | links
 
Jau mēģināju, bet nebija pat copītes. Vispār tas ezers ir tāds dīvains, jo arī vietējie teic, ka tur noķert ko ir grūti, bet zivis ir lielas un daudz, par ko pats pārliecinājos, jo redzēju, kā līdakas, garumā ap 60 cm lec virs ūdens. Bija redzētas arī salīdzinoši mazas zivis, bet pa gabalu nevarēja saprast, kādas tās bija.
14.augusts 2012, 17:34 | links
 
Protams :D:D::D:D ja tu esi iesacejs lidakas vel chalit kadu gadinu vai vairak nekersies :D atskiriba no tevis pasa.

es saku aizbrauc uz to ezeru pacopet ar kadu kam ir pieredze ganjau tad kersies :)
14.augusts 2012, 17:34 | links
 
Par līdakām es arī nebrīnītos, bet ja neķeras pat parastās zivis... Esmu runājis arī ar pieredzējušiem makšķerniekiem par to ezeru, bet arī viņi stāsta, ka tur ko dabūt ir grūt, bet tieši tāpēc mani tas ezers tik ļoti interesē, jo tur noteikti ir kāds knifiņš, ar kuru tikt pie loma.
14.augusts 2012, 17:40 | links
 
Taatad sheit parsvaraa zivis baidaas no maksligaam bariibaam,jo pieradushas pie dabiska izskata grunts,un peldoshiem maanekljiem...kaa saciit,vinju aciis tas nekustaas ,kaa vajag...
14.augusts 2012, 17:49 | links
 
tas ir,gribeeju teikt,ka maksliigie neder,proove uz dziivo
14.augusts 2012, 17:52 | links
 
Nu jā, vienīgais uz dzīvo nav mēģināts, bet vai tas nevar būt problemātiski, ja zivju pulcēšanās vietās ir padaudz zāļu?
14.augusts 2012, 18:13 | links
 
zalju tuvumaa buus miermiliigaas zivis,kas barojas no mikroorganismiem,bet liidz ar to blakus glun arii pleesiigais...
14.augusts 2012, 18:31 | links
 
Lai atvaino mans vārdabrālis, bet atmiņā atsauca šo:

:)
14.augusts 2012, 19:01 | links
 
Jā, šis ir no pasaules video šedevru krātuves! Tikai vot skatos un domāju-emocijas īstas vai tomēr inscenētas?
14.augusts 2012, 19:09 | links
 
Vispār jau reizēm gribas tā izdarīt, kā redzams video, bet,ja nopietni, tad varbūt kāds tiešām var ko ieteikt?! :)
14.augusts 2012, 19:34 | links
 
Es takš saku, pamēģini citu ezeru, ja iespējams. Ja tur noķersi, bet pirmajā ne - tātad jokains ezers. Ja arī otrajā ezerā nav loma, tad, kā teikts bībelē, meklē vainu sevī :)
14.augusts 2012, 19:35 | links
 
Cilvēk mīļo kādus padomus mēs varam dot ja nezinam ne ūdenstilpni kurā tev neķeras ne tavu pieredzi copē? Var jau mētāties ar visādiem šabloniskiem ieteikumiem bet šaubos vai tas ko mainīs, mok ieej pie CL ekspertiem, palasi atbildes, varbūt līdzēs..
14.augusts 2012, 19:43 | links
 
Kurzeme-Talsnu novada ar ipasi nekeras Lidakas zivis mazkustigas ar delem kas ir nokertas ir apaugusas!karpas ar nenem cope ir bet ne lidz galam iesuc esmu tuksas copes pie vainas viens no iemesliem laikaapstakli sogad zivim visi patari sajukusi!zivis ed neee ta tas saucas!
14.augusts 2012, 20:25 | links
 
Un apmēram,kur tas ezers atrodas,Latgale ir viltīga,ja keras vienā,10km attālumā var būt pilnīgā necope
14.augusts 2012, 20:45 | links
 
Ezers atrodas Stabulnieku pagastā, citu tādu daudzmaz normālu ezeru mums tuvumā nav. Varbūt pie vainas ir šis pretīgais Z-ZA vējš, kurš aurē jau kuro dienu? Jāpagaida, kad mainīs virzienu, jāapbruņojas ar pacietību un jāmēģina vēlreiz!
14.augusts 2012, 21:16 | links
 
Pamēģini ar daudzpludiņu makšķeri...
14.augusts 2012, 21:24 | links
 
kaarliss
ja zuve gribes est tad vinai pie kajas kads vejs!tas ir tik sevis mierinasanai ka pie vaines vejs!piemers maija nu vejs A divi spidekli gaisa saule un meness un cope bija loti laba no padsmit laivam satiktajam tik trim ekipazam bija lomi ieskaitot musu ekipazu vienkarsi jamegina saprast ko dotaja bridi zuve grib!protams tas bija spinings!!
14.augusts 2012, 21:27 | links
 
antonsb,
paldies par viedokli! Būtu sēdējis mājā, bet varbūt arī par spīti vējam mēģināšu ko izvilt! :)
14.augusts 2012, 21:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager