Copes Lietu abonēšana

Mirtin, es esmu spiests šogad lasīt - Buzijs dz. d. uzdāvināja pusgada abonementu.
:DD
18.janvāris 2010, 18:21 | links
 
ashukainis - es akal skatos pēc rakstiem. Nu lai man piedod redakcija - bet tas kas tiek publicēts ir tāds bulšits, ka pat raudāt vairs negribas. Protams, intervijas ir ok, NG ir ok. par mušām nerunāšu, nav mana specifika, bet cik var noprast, lielai daļai rakstošo tā ir naudas lieta - informācijas iegūšana pa dažādiem kanāliem, pārtaisīšana un publicēšana... es uzskatu ka tas ir bulšits. Tādēļ arī rodas raksti ar nosaukumu - Vai lielās plēsoņas rudenī paliek stulbas, vai arī - ezers kur zivis neķeras u.t.t. utjp... Es nesaprotu vienu lietu, kādēļ cilvēki nevarētu rakstīt par to, ko pāsi izmeģinājuši vai pārbadījuši. Tādēļ jau visiem šķiet, ka rakstīt ir viegli un to var jebkurš. Tādēļ ka taisa sūdus un tādēļ rodas mīti, ka līņi ziemā neēd, ka rudeņos līdakas aiziet prom no zālēm u.t.t. tieši tādēļ es šo žurnālu neabonēju....
18.janvāris 2010, 18:12 | links
 
Jums tik laimet :)
18.janvāris 2010, 17:33 | links
 
žurnāls ir fufels, bet šim portālam, kas ar laikam ir zem CL, nav ne vaines.
18.janvāris 2010, 17:30 | links
 
Mirtin ja godiiigi-sev nosolijos ja shogad neko nelaiimeeshu-viss vairaak neaboneeshu!
pirmajaa gadaa kad aboneju dabuju spiningu ar spoli-super-a pec tam nekaa-kaa i loterijas-iedod kaadu sudinju lai tik aboneetu-bet patikami i par to pashu sudinju-taa ka copeslietas dariet visu lai es laimeetu kauko, vai ariii chau:)
18.janvāris 2010, 17:07 | links
 
Atklāti sakot... diezgan skumji :D Pus gadu copēt bez ezeru kartēm. Bez tā, ka viena liela daļa rakstošo ir pajoliņi, kas nemāk copēt, žurnāls vēl čakarē savus abonētājus. Laikam krīze nav iestājusies... Reāls iemesls, lai padomātu, vai šo izdevumu ir jēga abonēt.
18.janvāris 2010, 16:20 | links
 
Atbildes uz Jūsu jautājumiem:
- Jauno Lasītāja karte saņemsiet kopā ar februāra CL
- Abonētāju loterijas (kaste un vobleri) vinētāju saraksts aprīļa CL
- 32 Copes vietas kopā ar maija CL
18.janvāris 2010, 15:04 | links
 
mans ar to pielikumu gaida- zvanīju uz redakciju, gribeju paprasīt kad būs, bet neviens man 5dien klausuli necēla!
10.janvāris 2010, 15:52 | links
 
Sodien Veikala CP zurnala palasiju par Tosmares Ezeru - tu ieksha esot zivis :D Gribetos redzet :)
9.janvāris 2010, 20:27 | links
 
Patiešam, žurnālā nav nekas teikts par pielikumu „32 copes vietas Latvijā”, tikai tas, ka izlozes rezultati būs aprīļa numurā...
Un vēl, gribu uzzināt, vai kādreiz būs pielikums "Latvijas ezeru kartes", un ja būs, tad kurā gadā?
Paldies.
8.janvāris 2010, 22:06 | links
 
Es labak abone Sirups ! tur novilkjenes ar Grupu kombuli naak ! tik zhel ka shie izjuka !
6.janvāris 2010, 22:09 | links
 
Infa bija domāta par tām kartēm izlozēm utt. Kā copmaņu žurnāls copes lietas nekas nav:))) Krieviem 100reiz labāki:)
6.janvāris 2010, 21:41 | links
 
texas
ļabāk lasi ribolov elita.tur točna vairāk infas.a CL nekā nopietna nav!:)
6.janvāris 2010, 21:38 | links
 
Palasiet to žurnālīti:))) tur visa infa iekšā,kas kad būs!!! Ko var te cepties:)))
6.janvāris 2010, 21:31 | links
 
GB
:D labais:D
6.janvāris 2010, 21:19 | links
 
Varat būt laimigi ka avizīti dabujāt !
6.janvāris 2010, 21:17 | links
 
URMAS

Ticībai liels spēks un ja vēl puikas tic:D:D
6.janvāris 2010, 21:03 | links
 
aizmirstiet.tik lieli puikas un vēl reklāmām ticat!!!:DDD
6.janvāris 2010, 20:57 | links
 
a tas viss nebus 2. numuraa gadijumaa?
man taa karte nezinu kaapeec makaa meetaajas-bet veel neesmu ne reizi izmantojis:D:D:D
6.janvāris 2010, 18:27 | links
 
Abonēju uz gadu, šodien saņēmu žurnālu, bet nekāda pielikuma ar 32 copes vietām LV nebija. Hmm...
6.janvāris 2010, 18:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager