Copes Lietu abonēšana

kaatonkul - es tieši esmu movimento antirazzista piekritējs
8.janvāris 2011, 00:15 | links
 
mr.kilka, nevarētu šovakar bez rasu naida iztikt!
Ir taču Ziemassvētki
8.janvāris 2011, 00:10 | links
 
zivju soļanka
7.janvāris 2011, 23:51 | links
 
ja nāru vāritu zupā, kas sanāktu Uha vai Soļanka
7.janvāris 2011, 23:45 | links
 
gintsgg
Piedod, bet diezgan "stulbi un uzpūtīgi" arī izklausās teksti ...es arī tā varu tikai negribu... es visu zinu kā tur notiek... kamēr muļķa Sprīdīši copē ārzemēs, "īstie vīri" bauda mākslu 3x gadā Itālijā...
Interesanti, ka tāds pa ekspertu esi, ka vari citu cilvēku hobiju un atpūtu nozākāt??
Visticamāk gan, ka tev ir kā tai lapsai ar skābajām vīnogām...
Ja tev nepatīk viens raksts žurnālā, tāpēc jau žurnāls un raksta autors nav jāuzskata par sū...
;)))
7.janvāris 2011, 23:37 | links
 
Jerk , nu pilnīgi Tev nepiekrītu , neiet runa par to kurš , ko var atļauties , iet runa par to kuru tas interesē . Esmu bijis vairākas reizes uz copi ārzemēs un varu atļauties aizbraukt uz Gvatemalu , Jaungvinēju , vai kur vien vēlies , jebkurš , kurš mani pazīst , var to apstiprināt ka es varu , bet mani tas neinteresē , jā es kaut kur braucu , tad braucu baudīt mākslu , atpūsties . 2009 gadā 3 reizes biju Itālijā , bet uz Gvatemalu nevelk , jo zinu kā notiek marlinu ķeršana . Tā ir viss prastākā naudas pumpēšana no stulbiem uzpūtīgiem tūristiem , kuri no copes nesaprot pilnīgi neko , tiek ielaistas makšķeres ar ēsmu un vilkts aiz laivas , jā marlins pieķerās , muļķītim , par lielu naudu , iedot paskrūvēt vinču , tik pat labi , viņa vietā varētu būt mans suns , vai zoodārza pērtiķis , jā tikai naudiņu samaksā . Nu neinteresē mani tāda cope . Drīzāk ir otrādi , sūnu ciema zēni , sakrājuši kādu kapeiciņu , skrien to iztērēt uz tālām zemēm , pat nenojaušot , ka tie kuri no viņiem to naudiņu izpumpē , smējās par šiem vēderus turēdami .
7.janvāris 2011, 21:30 | links
 
tapeec jau es rakstu,ka valsts dziivo savu dziivi,un privaatie savu..ja jau reiz iesliigstam politikaa...kompromisa nav..
7.janvāris 2011, 21:07 | links
 
gulbis37 Žurnāla izdevniecība vairāk kā privāta struktūra Makšķernieku karte vairāk kā valsts - Vai tad var lapsu kūti laist??? Kompromiss - daudz beigtu vistu!!!
7.janvāris 2011, 21:05 | links
 
kaatels - es izmanoju, gan copes veikalos, gan atpūtas vietās un arī akciju variantus, protams bagātais jau kā grib....
Vai pats esi apskatījis ko piedāvā,un vai tiešām Tev nekas nenoderētu?
7.janvāris 2011, 21:03 | links
 
sheitan vareetu iet runa par copmanju kartes piesaisti zhurnaalu aboneetaajiem...ja jau karte taapat jaapeerk,tad kaapeec nedot divkarshu izdeviigumu,i karte,i zhyrnaals...kompromisu jau var rast,tik laikam Latvija nav kompromisu valsts...
7.janvāris 2011, 21:02 | links
 
gulbis37 kas to pieļaus taisīt Lasītāju karti arī kā makšķenieku karti - iedomājies kas tā par naudu kas kādam gar degunu aizies.
Lasītāju karte ir kā bonuss abonētājiem, bet MK ir peļņas avots pats zini kam.
Doma gan protams laba, bet ....................
7.janvāris 2011, 20:59 | links
 
kārtējā tautas mānīšana, copes veikalos atlaides tāpat dod
7.janvāris 2011, 20:59 | links
 
par copeslietu lasiitaaja karti..taa dod atlaides veikalos,ar copi saistiitos...
7.janvāris 2011, 20:55 | links
 
par kādu "lasītāja karti" runa ir
7.janvāris 2011, 20:53 | links
 
jpcik...to lasiitaaju karti vajadzeetu uztaisiit kaa analogu makšķernieku kartei....pasuuti zhurnaalu uz gadu,un copes karte ar uz gadu kaa bonuss...
7.janvāris 2011, 20:49 | links
 
blachbox69 vai lasīji šo iepriekšējā lapā??? Un ne kaut kad martā vai aprīlī utt.
Lasītāju karti saņemsiet kopā ar februāra numuru. Iepriekšējā karte derīga visu janvāri, atlaides un piedāvājumus skatieties žurnālā un www.copeslietas.lv.

Āķu burtnīcu saņemsiet kopā ar žurnāla aprīļa numuru.

Abonētāju loterijas uzvarētāji tiks publicēti žurnāla marta numurā, bet www.copeslietas.lv saraksts tiks publicēts 17.–19. februārī. Tad tiks sniegta arī informācija par balvu saņemšanu.

Žurnāla Copes Lietas redakcija
6.janvāris 2011, 23:26
7.janvāris 2011, 20:33 | links
 
Interesanta diskusija :)
Es personīgu žurnālu (jeb kādu) uztveru kā sava veida izklaides/laika pavadīšanas un ir ļoti labi, ja arī kā izziņas avotu.
Atvainojiet, žurnāls nav enciklopēdija :), kur tiek dotas tiešas atbildes uz konkrētu jautājumu.
Kāpēc tauta pērk grāmatas par copi, maz gan viņu ir, bet tās kas ir- pērk. Tāpēc, ka tā ir izklaide, palasīties par sev interesējošu tēmu. Un pat no grāmatas, kas ir literārs sacerējums ar daļēju patiesības devu, domājošs cilvēks kaut ko priekš sevis paņems.
Kurš no žurnāliem, jebkurā tēmā, dod tiešas atbildes uz specifiskām lietām? Neviens! Ir tikai raksti par tēmu, kur ja kāds "saprot drēbi" var smelties idejas un rakt tālāk.
Tas pats ar copes žurnāliem :)
Pats pērku regulāri, no pašiem pirmsākumiem, kolekcija visai liela un nebūt negaidu, ka nākamajā numurā būs tēma, kur kāds ar karoti mutē visu ieliks, bet priekš sevis gandrīz katrā izdevumā kaut ko atrodu.
Interesantāk ir paķert kādu ideju un pašam to attīstīt līdz pilnībai un tad, iespējams, arī padalīties ar citiem, kaut caur to pašu CL žurnālu.
7.janvāris 2011, 20:15 | links
 
man ir kaads pusmaiss ar copes zhurnaaliem..liekas,ka vecie pirmssaakumi kopsh 90 desmitiem ar veel meetaajaas....
7.janvāris 2011, 19:54 | links
 
V.S.O.P. ...jāpiekrīt Tevis teiktajam...:)))
7.janvāris 2011, 19:51 | links
 
Tagadējā interneta laimetā drukātajiem izdevumiem jābūt baigi labiem, lai tos pirktu :( CL tajā sarakstā netiek, jo evolūcijā atpaliek no jaunumu plūdiem internetā.
7.janvāris 2011, 19:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager