Spininga auklas partrukšana metot

Pārtrūkst aukla
Sveiki,


Man arī problēma ar auklas trūkšanu, tikai man ir pītā powerpro 0.15 līdz 9kg tur, spinings Salmo diamond jig 35 10-30g testā. Aukla jauna, 1x copē bijusi. Kā metu džiggalvu 14g + zivtina, taa pārtrūkst. Metu 15g mūdzi, arī aizlido, šūpins un karote arī pazaudēti. Spinis arī jauns, deformāciju nav. Spole Mistrall eviro. Kur meklēt vainu? Labi ka uz otras kasetes uztinu mono, ar to nekādu problēmu nav.

Crazycat, 28.jūlijs 2016, 23:20


Pāris gadus atpakaļ man bija līdzīga problēma ar pītās auklas trūkšanu, ik reizi tad, kad notiek piecope un pāris reizes apgriez spoli. Vainu atradu tad, kad biju jau pāris voblerus ar visām zivīm pazaudējis. Vaina bija galējā rinķī. Auklu ārā izlaiž bez problēmām bet tiko paņem auklu divos pirkstos un apgriez apli ap rinķi, tā pušu gan. Un velcējot, kad zivs nospriego auklu, tieši tā kustība arī notiek. Apmainīju gala rinķi un nu ir viss štokos. Kāts ķer zivis tā ka prieks.
31.jūlijs 2016, 21:39 | links
 
Sveiki,


Man arī problēma ar auklas trūkšanu, tikai man ir pītā powerpro 0.15 līdz 9kg tur, spinings Salmo diamond jig 35 10-30g testā. Aukla jauna, 1x copē bijusi. Kā metu džiggalvu 14g + zivtina, taa pārtrūkst. Metu 15g mūdzi, arī aizlido, šūpins un karote arī pazaudēti. Spinis arī jauns, deformāciju nav. Spole Mistrall eviro. Kur meklēt vainu? Labi ka uz otras kasetes uztinu mono, ar to nekādu problēmu nav.

Crazycat, 28.jūlijs 2016, 23:20
31.jūlijs 2016, 21:31 | links
 
Tas varētu būt ražotāja tehnoloģijas īpatnība uztinot auklu,esmu ar to saskāries un tagad tinot jaunu auklu vispirms izlaižu zāliena taisnu un pēc tam uztinu uz kasetes. Pagaidām fūdeļi nav vairs bijuši.

kutis, 29.jūlijs 2016, 15:09


Vot arī uz to sliecos. Nesen akcijā eboatā paņēmu Power Pro auklu, tagad liekas skaidrs kāpēc tā akcija ir bijusi...
29.jūlijs 2016, 19:54 | links
 
Tas varētu būt ražotāja tehnoloģijas īpatnība uztinot auklu,esmu ar to saskāries un tagad tinot jaunu auklu vispirms izlaižu zāliena taisnu un pēc tam uztinu uz kasetes. Pagaidām fūdeļi nav vairs bijuši.
29.jūlijs 2016, 15:09 | links
 
Ja jau par auklām aizgāja...
Jautājums.
Kāpēc jaunā aukla savērpās pirmo reizi uztinot to uz spoles. Tika tītas dažādas auklas uz šis pašas spoles tādā pašā paņēmienā kā šī, viss bija OK. Bet šī savērpās. Kas par vainu?
29.jūlijs 2016, 14:33 | links
 
krumujancis
Tas ir atkarīgs kādu mānekli lieto, ja rotiņu, tad jābūt izcili kvalitatīviem griezulīšiem, pretējā gadījumā aukla savērpta. Ja rotiņus nelieto, un aukla vērpjas, tad nestrādā spoles uztinējrullītis.
29.jūlijs 2016, 14:05 | links
 
Ir vēl kāda problēma. Nevaru paskaidrot kāpēc, vai spoles vai mānekļa dēļ, aukla tiek savērpta. Un tad, īpaši metot pret vēju, kad aukla iztinās ļoti brīvi - tā uzmet cilpu, kura tad aizķeras kur jau nu kuro reizi pagadās, un māneklis aizlido ar prāvu auklas gabalu. Pašam tā ir gadījies ne vienu reizi vien un tāpēc, laiku pa laikam pēc copes izlaižu auklu bez mānekļa braucot ar motoru, lai tā varētu atvērpties sākotnējā stāvoklī.
Tā daru es - un līdz.
29.jūlijs 2016, 13:47 | links
 
Man bija līdzīga problēma, galu galā sapratu, ka aukla plīsa brīdī kad izmetu un ar pirkstu dažreiz nedaudz sanāk uzsist pa spoles lociņu (tā man tāda īpatnība), kas aizvet to ciet. Tanī brīdī bieži vien Shimano Exage spolei aukla nonāca nevis uz auklas tinamā rullīša, bet gan ieiet šķirbā starp lociņu un auklas uztīšanai paredzēto rullīti. Tieši tur tā tiek pārgriezta un māneklis aizlido ar labu gabalu auklas.

Mans subjektībais viedoklis ir tāds ka auklai jebkurā gadījumā būtu jānonāk uz uztinamā rullīša, ja spole strādātu kā tai jāstrādā, bet realitāte ir tāda kāda ir.
29.jūlijs 2016, 08:35 | links
 
apskati kārtīgi galariņķa ieliktni, vai nav no griezuļa ievēršanas traumēts, kāda plaisa, tad pavēro kā spole uztinot klāj auklu, vai sēžas uz rullīša, jeb skrāpējas gar kaut kādu kanti, jo izstrādājums tāds ne visai uzticams .
un kad paliek gaišāks mēģini mest pļavā , vai pret kādu šķūni lai var vizuli atrast un apskaties cik garu auklu norauj, tad tur ari kašķi meklē:)

usis, 28.jūlijs 2016, 23:45





Laba ideja, paldies :) spole nav no dārgajām un labajām jā, bet auklu klāj bez bēdas, kamēr vēl nezinu ko no spolēs sagaidīt, pieredzes uzkrāšanai derēs šī ;)
28.jūlijs 2016, 23:51 | links
 
apskati kārtīgi galariņķa ieliktni, vai nav no griezuļa ievēršanas traumēts, kāda plaisa, tad pavēro kā spole uztinot klāj auklu, vai sēžas uz rullīša, jeb skrāpējas gar kaut kādu kanti, jo izstrādājums tāds ne visai uzticams .
un kad paliek gaišāks mēģini mest pļavā , vai pret kādu šķūni lai var vizuli atrast un apskaties cik garu auklu norauj, tad tur ari kašķi meklē:)
28.jūlijs 2016, 23:45 | links
 
Arī bija problēma ar salmo kātu-galējam riņķim mikro skrāpējums.Ar aci gandrīz neredz,kad pavelk ar nagu,tad jūt.Nomainīju kātu,spole un aukla tā pati,pagaidām viss ok.
28.jūlijs 2016, 23:43 | links
 
Sveiki,


Man arī problēma ar auklas trūkšanu, tikai man ir pītā powerpro 0.15 līdz 9kg tur, spinings Salmo diamond jig 35 10-30g testā. Aukla jauna, 1x copē bijusi. Kā metu džiggalvu 14g + zivtina, taa pārtrūkst. Metu 15g mūdzi, arī aizlido, šūpins un karote arī pazaudēti. Spinis arī jauns, deformāciju nav. Spole Mistrall eviro. Kur meklēt vainu? Labi ka uz otras kasetes uztinu mono, ar to nekādu problēmu nav.
28.jūlijs 2016, 23:20 | links
 
Nu liels gumijas stoperis pie karabines ir gud ideja
11.septembris 2012, 19:42 | links
 
man 22 gramigi supinji norm metaaas, vot gumijas ar 22 grami tur pie strauja iemetiena aukla partrukst ar pavadu. Mosh nepareizi atlaidu auklu no spoles vai pa velu
11.septembris 2012, 19:39 | links
 
mezgls toch ne, taisu labako mezglu, 9 reizes auklu aptinot un to savelkot cilpa
11.septembris 2012, 19:37 | links
 
ja tā ir mono aukla tad maini nost. Esmu mono jaunu un labu piebeidzis vienas copes laikā, ka pat mezglu netur. Salacā, lašu taimiņu copē. Zacepos aukla izstaipās un zaudē izturību. Labāk uzliec pīto un aizmirsti par savu milzīgo problēmu...
11.septembris 2012, 14:05 | links
 
Varbūt ne pie tēmas .
Lai karabīne nesistu pa spicītes rinķi spiningojot , kad sanāk aizsapņoties... :)
Uz auklas uzvērt palielāku gumijas stoperi un novietot pirms pašas karabīnes.
11.septembris 2012, 11:24 | links
 
Mezglu pārbaudīji- ja nepareizs tad tas pats sevi pārcirtīs
11.septembris 2012, 10:49 | links
 
fish
Nevajag ironizēt!...
Nav tik traki, vēl ir palikuši varianti:
Mačkāta, fīdera, pludiņmakškeres, štekera u.c. auklas partrukšana metot
11.septembris 2012, 10:38 | links
 
vajadzēja atvērt sadaļu "spininga auklas pārtrūkšana metot džiggalvu" , tad būtu iepēja atvērt arī par auklas trūkšanu metot vizuļus, voblerus utt :DD
ArtursK, neesi antonsb radinieks? :DD
11.septembris 2012, 09:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager