Piemājas dīķis

Piemājas dīķis no plēves!
Māsai ir tāds dekoratīvais dīķis 2*2m viņai labi iedzīvojušās koijas pat nārsto:))Pa ziemu protams tiek izķertas un turētas mucā pagrabā ar aeratoru-pārziemo labi.
13.septembris 2012, 18:39 | links
 
Kas ir rotani un kiborgi? Man maza pieredze ar šo visu! un vajag viņu pēc iespējas dziljaaku vai garāku?
13.septembris 2012, 18:23 | links
 
Ko lai saka, pamēģini, paeksperimentē, tad jau redzēsi. Ziemā jau pats zini, ka ledus mēdz būt 0,5m un vēl biezāks. Zinu dīķus, kur ir avoti, bet karpas tāpat atdevušas galus (nav skābekļa). Karpas var ielaist uz vasaru, tad ķer ārā :), bet citādi, karūsas dzīvotu... varbūt...
O, ienāca prātā, ROTANI, tiek tad ir kiborgi :))
13.septembris 2012, 18:10 | links
 
Baisuli - man būs māls no ārpuses plēvei pirms klāšu viņu iekšā! Un kādās robežās tas ir vajadzīgs lai viņas pārziemotu? bet man tas viss būs privātmājā kur katrā brīdī varēšu iet atsist vaļā un vēl salikt salmus kas neļlaus, tik ātri aizsalt. un manliekas, tik dziļš vis vaitad aizsalst? es tur uztaisisu ta lai zivim ir, ka organiskais diikis bet zem, taaas zemes, akmenjiem un parejiem elementiem ir plēve! un aiz plēves māli! un kādas zivvis vsp ir ieteicams tādā laist? un kā tur ir ar to ūdens maiņu?
13.septembris 2012, 18:04 | links
 
Man aizdomas, ka tik mazā dīķītī (ļoti mazs) ziemu neviena dzīva radība nepārdzīvos. Varbūt aeorators kaut kāds palīdzētu. Par plēvi. Zinu dažus piemērus, ka plēve nekas labs nav, jo to pārgrauž peles no apakšas un ūdens prom. Dīķi tomēr jātaisa tādā vietā, kur ūdens neietu prom.
Man jau vispār izklausās, ka tas ir domāts kaut kāds dekoratīvs elements pie mājas. Ja tiešām tā ir, tad iesaku speciālās plastmasas vannas ar jau gatavām formām, vai vienkārši nopirkt akvāriju un ielait tur 5 asarīšus. Ralaksācijai, vakarā sēžot, pilnīgi pietiks :)) kaut kā tā... :)
13.septembris 2012, 17:41 | links
 
Līdakas nevajag. Vari kādas 10 foreles ielaist. Vismaz lēkās smuki un zacene tētim būs :D:D:D
13.septembris 2012, 17:23 | links
 
Kāds Sakars?
13.septembris 2012, 17:22 | links
 
Tikai tētis dzer, vai Tu pats arī jau ?
13.septembris 2012, 17:18 | links
 
Sveiki Visi! Es ar tēti izdomājām izveidot piemājas dīķīti! Neko lielu, tādu uz 1.40metru dziļumu 2 līdz 3 metru garumā un 1.40 metru platumā. Iekšā salikt akmeņus, mazliet kkādas jūras smiltis kas ātri nosēžās un nepaliek netīrs ūdens. kkādas ūdens zāles no vietējā dīķa paņemt, smilgas utt. Ielikt tajā visā plēvi vairākās biezās kārtās , tā lai nekur netek ūdens cauri un ielaist
3 karpiņas ne ļoti lielas, kādas raudas, mailītes, asarus , līņus un karūsas. ziemā ja aizsals sitiisu vislaik caurumus un likšu niedres lai neaizsalst vai kaut kā, tā taču mani nomoka jautājums vai tās zivis tur izdzīvos??? kā ir ar tām ūdens maiņām utt?? drošvien kādu dūņu arī likšu lai karpām ir kkur paņemties!Un varbūt tajā saimē viena vai divas līdakas arī der?
13.septembris 2012, 17:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager