Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Piekrītu Aināram5555. Jasargā būs smagi, bet tas ir to vērts.
Jaanisss
Katram sava mīļākā zivs, bet runājot par to, ko labāk līdaku vai foreli, tad tomēr izvēlētos pacīnīties par to, lai upē būtu foreles, vnk to ir stipri mazāk Latvijā. Līdaku var noķert drošvien 98 % Latvijas ūdeņu, Foreli tomēr būs stipri jāpameklē, nerunājot nemaz par mēra foreli!
3.februāris 2009, 22:34 | links
 
Paganels
Protams ka neizskaldīs. Taču samazināt skaitu var diezgan būtiski.
Jāsargā upe būs tiešām nikni, taču tas ir izdarāms. Katrā ziņā manas domas par šo projektu līdz šim ir tikai pozitīvas, domāju, ka noteikti kādreiz tur aizbraukšu pacopēt.
3.februāris 2009, 21:14 | links
 
ainars5555. visu upi jau neizskaldīsi.lai tur reāli kaut kas sanāktu reāli jāsargā .posmu zemāk ļoti mīlot elektriķi.testa cope it kā bijusi ļoti iepriecinoša.
3.februāris 2009, 20:29 | links
 
Ko taa mafija teiks....
3.februāris 2009, 19:11 | links
 
Janisss
Kā var nelaizt copēt, jāparunā ar vīriem no
"Mēs zivīm" ko viņi par šito joku teiks.
3.februāris 2009, 19:04 | links
 
man taas foreles un alatas ipasi neintresee.Es eju uz lidakaam.foreles drizaak visu tur izedis.Tur kur foreles ,pazud ari vedzeles.Nebus kur copet iet.Upe tak ir valsts ne privatipasums.Tas pats ir Kligenee ,tur pagastvecis uz Licupes upes uzdambejuma nelaiz copet,pats liek tiklus,tipa vina ipasums /valsts upe.
3.februāris 2009, 18:45 | links
 
Kaasis
Posms ir no Mazozolu pagasta lidz Mengelei.
3.februāris 2009, 18:31 | links
 
aigaram13
tā tava Liepāja atrodas no manis kādus 450km un zivē.lv es nemaz neesmu reģistrējies, jo mani administrācija izbanoja kādus 2 gadus atpakaļ un no sava kompja es netieku tur vairs iekšā..
3.februāris 2009, 17:47 | links
 
Par tām zemēra līdakām ogres upē bija rastīts 2009 gada maķsķernieka gadagrāmatā.Labāk jau būtu lai līdakas mazāk un foreles ,alatas vietā.
3.februāris 2009, 15:38 | links
 
Jaanisss
Personīgi man tas liekas pareizi, nu neizaugs tā līdaka diezko liela, vietā kurā ir tā licenzētā cope. Posms ir tiešām skaists, vairāk atbilst foreļupei. Piemēram skandināvijas valstīs un vēl daudzkur citur līdaka ir bezmaz ārpus likuma, runājot par foreļupēm. Arī no ētiskā viedokļa skatoties, pirmajā brīdī varbūt šķiet tas nav ētiski nogalināt tikai tāpēc, ka tā ir līdaka, bet tai pat laikā cik tāda viena līdaka neapēd citu sugu zivis? Ar vienu nogalinātu līdaku izglābsi daudzas citas zivis.
3.februāris 2009, 15:12 | links
 
Kaasis
Paldies! Vai var zvanīt 24 h diennaktī? Zinu, ka var kļūt par sabiedrisko, bet ka jau teicu - būtu labi, ja šī informācija būtu plašāk izplatīta (pats uzskrēju tai virsū pavisam nejauši google.lv) un kursi būtu biežāk. Pēdējo reizi zvanot interesējoties saņemu atbildi, ka var jau pieteikties, bet vēl nav zināms vai vispār šogad šie kursi notiks :(
3.februāris 2009, 13:25 | links
 
vēl viens variants ir kļut par inspektoru
kursi ir par brīvu, un eksāmens arī ir par brīvu, vajag tikai gribēt
3.februāris 2009, 12:06 | links
 
Viens no inspektoru šefiem , kuram var zvanīt un informēt par pārkāpumiem visā Latvijā
tel.29285934
3.februāris 2009, 12:04 | links
 
Paganels

Te nu atkal parādās, tas, kas redzams tagad uz katra stūra - kārtību un labu kontroli visi grib, bet kad jādara, tad...pļurkš...un rāda ar pirkstu uz citu!! Daļēji ir Tev taisnība - par to jārūpējās attiecīgajām valsts instancem, bet nekas jau neliedz makšķerniekiem palīdzēt to kontrolēt. Paši jau mēs būtu no tā tikai ieguvēji. Un maliķim ar biku būtu mīz..., ja viņš zinatu, ka katrs redzamais makšķernieks var ne tikai piefiksēt viņa nedarbu, bet nodot to informāciju (ātri un efektīgi) attiecīgajai instancei!
3.februāris 2009, 11:51 | links
 
janisss
Kur ir Ogrē tāds posms?
3.februāris 2009, 11:30 | links
 
jaanisss
Esmu dzirdejis par so faktu! Izķer, jo, ja līdakas šajā posma savairosies, tad foreļu un alatu tur vairs nebūs! Tā ir viena no galvenajām upju problēmām - mazo HES izraisītām - līdakam tur ir ļoti labi apstākļi, kas diemžēl neder forelēm un alatam!
3.februāris 2009, 11:27 | links
 
"tad lai papildina likumdošanu ar pantu, kurš aizliegtu tīrīr un sadalīt gabalos zivis makšķerēšanas vietā! Kamēr šāda punkta nav LR likumdošanā es tīrīšu zivis un griezīšu viņas gabalos uz vietas, un inspektori lai iet dirst, jo viņiem rokas par īsām un prātiņa par maz, lai spētu juridiski pareizi pamatot, ka es esmu noķēris zemmēru! ....ha-ha-ha...." - lūk šādi šmurguļi ir patiesā šī sfēras problēma! Nevis noteikumi!
3.februāris 2009, 10:20 | links
 
Ogres upee ,vienaa posmaa ir ieviestas licences,tur salaistas foreles un alatas ,tas ir labi.Bet tagad tie saimnieki mudina kert aaraa zemmeera lidakas.Tas ir normaali???Pat inspektors to mudina dariit.
3.februāris 2009, 09:28 | links
 
Veči neatbildiet uz lietotāja abc komentāriem. Manuprāt tas ir tas pats kas www.zive.lv čakarē visiem prātu un viņš iespējams ir no liepājas. Savādāk te arī pārvērtīsies viss par samazgu bedri.
2.februāris 2009, 21:43 | links
 
abc,
Vai tiešām tev tik slikti ķerās (vai meistarība pieklibo), ka ar zemmēriem jāčakarējās? :DDDD
2.februāris 2009, 19:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager