GPS navigatori & kartes

Par un ap GPS.
Vai kaads nevar padaliities ar godaajamaa Focha kartes paroliiti?
Rakstiju vinjam pasham, ar paldiesu kaudzi, bet nu pagaidaam nav viira online ... a vakars ta tuvojas :(
30.maijs 2016, 17:17 | links
 
jā 2gb tādas principā vairs neražo un 4gb arī ir jau stipri retāk. cena starp 4gb un 8gb micro sd 4. klase ir pārdesmit centu atšķirība. konsultējoties ar eholotes.lv klase neko nemaina var ņemt to pašu lētāko 4.klasi, pilnībā pietiek šo datu ierakstīšanai. viņš arī minēja, ka ar 2gb pietiek visai dienai! es personīgi pasūtīju 4gb 4.klasi vairākas un pašam ir pāris 2gb. cena par 4gb 4.class 1.98 eur bez adaptera.
26.aprīlis 2016, 12:03 | links
 
SOC kartes vietu neaizņem praktiski nemaz. Liekas Daugava bija kkādi 200MB. Tā kā jo mazākas (lētākas) jo labāk, katrā ziņā nav jēgas pirkt nez cik GB. Pietiks pilnīgi ar 4GB, bet šķiet daudz kur 8GB bija pat lētākas :). Ja zīmē kartes, tad kādu 6 stundu zīmējums gan aizņem vairāk vietas, bet arī līdz laikam 4 GB neaizgāja. Tik jāatceras, ka zīmējot vari zīmēt vienu braucienu max 2 stundas, tad sāc no jauna, un ja Tev ir bezmaksas pieeja gofreemarine, tad iesaku katru braucienu tiešām arī izmantot 2 stundas, jo tur max var būt 12 braucieni.
26.aprīlis 2016, 11:20 | links
 
edijsk
Man arī ir hook4, ar gofreemarine kartēm darbojos, pats jau esmu gana pazīmējis kartes un tur ielādējis, kā arī esmu salādējis citas soc kartes. Vienīgā bēda, ka katra ūdens karte jālādē atsevišķā SD kartē, un ja copē Lielupe/Buļļupe, vai tieksim Daugava/Ķīsis, tad līdzi jāvadā vairākas SD kartes un nepieciešamības gadījumā jāmaina.

arvis_an, 26.aprīlis 2016, 08:44


Cik lielas GB SD micro lieto?
26.aprīlis 2016, 10:54 | links
 
edijsk
Man arī ir hook4, ar gofreemarine kartēm darbojos, pats jau esmu gana pazīmējis kartes un tur ielādējis, kā arī esmu salādējis citas soc kartes. Vienīgā bēda, ka katra ūdens karte jālādē atsevišķā SD kartē, un ja copē Lielupe/Buļļupe, vai tieksim Daugava/Ķīsis, tad līdzi jāvadā vairākas SD kartes un nepieciešamības gadījumā jāmaina.
26.aprīlis 2016, 08:44 | links
 
Es ar ilgu laiku taustījos ,meklēju,funktierēju ,provēju. No interneta navigācijas uzreiz atteicos ,jo patkarība no i-neta un precizitāte krietni klibo. Jau 5 gadus lietoju vismaz priekš sevis ideālāko variantu . Tūrisma GPS Garmin Etrex 20. Nekādi interneti ,nekādas problēmas ar baterijām (nomaini bačas un viss rullē tālāk) , Kartes man pa 10 Ls ielādēja firma blakus avota ielai. Pagāšgad pa 5 eur pārlādēju. Man ir visa eiropa un krievija . Visas dziļuma kartes jebkuram ezeram . 1000 punktus var saštepselēt . Mīnusi : Maziņš ekrāns un darbs ar pogu džoistiku. Speciāli neņēmu skārienjūtīgo jo šie sabiedēja ka aukstumā tas varot nestrādāt. Man pa šiem gadiem ir n-tie copes punkti Līcī, Peipī ,Lielupē, Alūksnē ,Daugavā ,Ķīsītī un citos ezeros. Mežos gaileņu vietas :)) Esmu baigi apmierināts . Iesaku. Vienreiz samaksā un atkarīgs esi tikai no kosmosa pavadoņiem. Bet tie visu laiku šiverē tur pa augšu :) Tagad esot jaunie GPS kas darbojas ar Glonass - tie vispār esot kruti . Man ir novirze +/- 3m ,Glonasam +/- 1m . Ar internetu +/- 15 m.
25.aprīlis 2016, 19:45 | links
 
Gribēju apjautāties lietotājiem par kartēm. Šobrīd iet bonus. Iegādājos Lowrence Hook 4 GPS. Vai kāds ir mēģinājis lādēt kartes https://www.gofreeshop.com/
Esmu ievadījis datus: https://offers.navico.com/ bet kodu vēl neesmu saņēmis četras dienas. Kādam ir pieredze?

Otrs jautājums par pašām kartēm, kāds ko var ieteikt?
25.aprīlis 2016, 17:55 | links
 
Vai kads varetu ieteikt labu programmu androidam, kas palidzetu ar navigaciju copes laikaa? Navionic Europe hd esot labs, bet nu pari 50 eur maksajot.. Ir alternativa LV udeniem?
10.aprīlis 2016, 00:33 | links
 
Iesākumā izmantoju navionic kreiso karti - nebij precīza. To uzzinju tikai tad kad iegdājos navionica Baltic sea par maksu. :)
4.decembris 2014, 09:48 | links
 
Jūrai, Ālandiem, Norvēģijai navionics ir labs. Apps par velti, kartes jāpērk.
http://www.navionics.com/en
4.decembris 2014, 09:37 | links
 
pasūtīju amazon ziemassvētku rūķim Garmin GLO. redzēs, kā tas verķis darbojas.
4.decembris 2014, 07:28 | links
 
Paldies, Morda! šis jau izskatās tuvāk īstenībai, rīt patestēšu darbībā :)
3.decembris 2014, 23:05 | links
 
Čau, pamēģini Viewranger, jau divus gadus lietoju, nav nekāds baigais militārais verķis, bet darbu dara godam. Ja atradīsi par noderīgu, tad būs jādalās ar kordinātām.
3.decembris 2014, 22:17 | links
 
Kolēģi padalieties ar pieredzi, vai ir kāda adekvāta
GPS aplikācija priekš iOS (var arī maksas, ja ir laba)? Visādus mēslus un skrējēju hipsterprogrammas, bet tāda kur adekvāti salikt punktus, neatrodu. Uz androida bija pulka labas programmas, lietoju Oziexplorer.
Vienīgais kandidāts uz ihone izskatās http://www.easytrailsgps.com/ , kāds ir lietojis?
3.decembris 2014, 13:11 | links
 
Kewey, paldies viss izdevaas :)
10.maijs 2014, 23:51 | links
 
Ko jus sakat vispar par garmin eholotiem ir verts pirkt vai vini pedejie su*di ?
10.maijs 2014, 23:26 | links
 
_paa_, iespējams, ka vajag ieiet settingos un norādīt ceļu navigācijas pogai uz Igo.exe.
10.maijs 2014, 18:28 | links
 
Ja vari iekosties tad ņem šo un nenožēlosi:
10.maijs 2014, 13:14 | links
 
sveiki vīri ! es nevaru izlemt kuru no oholtiem labak pirkt
http://garmin.lv/lv/produkti/udens-transportam/eholoti_2014/010-01255-00/#gallery[0]/0/ vai http://www.eboat.lv/lv/eholote-ehalote-gps/eholotes/humminbird/humminbird-piranhamax-196cxi varbutas jums ir bijusi pieredze ar siem eholotiem ?
10.maijs 2014, 13:09 | links
 
Sveiki!Varbūt kāds var palīdzēt!Man šefs no ķīnas atveda auto navigātoru, es ar vinu spelējos un kautkur pazaudēju skaņu. Noriskēju un nospiedu atjaunot rūpnīcas setingus, skaņu atdabūju bet pazaudēju uzlikto Igo8 :( pieslēdzot pie kompja viņš rāda ka atmiņā viņš ir bet navigātorā nerāda :( var kads pastāstīt kā dabūt atpakaļ to Igo?

Jau iepriekš paldies!
10.maijs 2014, 12:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager