GPS navigatori & kartes

Par un ap GPS.
sori tieši tā pēdas, ātrumu man nerādīja
15.novembris 2013, 20:03 | links
 
Man rādīja pilnās jūdes tad tā grūtāk noteikt mazās kantes (runa par Burtnieku),bet ja jūdzes rāda aiz komata tad nau problēmu. temperatūrai manbija ielaminēta tabula un arī OK

Janka-A, 15.novembris 2013, 19:53

Ja Tu par dziļumu,tad mērvienība ir pēdas,nevis jūdzes.Jūdzēs ir ātrums.
15.novembris 2013, 20:00 | links
 
Man rādīja pilnās jūdes tad tā grūtāk noteikt mazās kantes (runa par Burtnieku),bet ja jūdzes rāda aiz komata tad nau problēmu. temperatūrai manbija ielaminēta tabula un arī OK
15.novembris 2013, 19:53 | links
 
vai kādam ir nācies saskarties ar Humminbird, kurš ir USA tirgum paredzētais.
vai ir iespējams tādu pārvērst par lietojamu Eiropā?

grahems, 15.novembris 2013, 14:31

Es gan nezinu,kas tur būtu jāpārvērš.Ja nu vienīgi mērvienības,bet pie tām ātri var piešauties.drusku grūtāk varbūt temperatūru.
Citādāk nav nekādu atšķirību,jau divus gadus lietoju Humminbird 587 HD DI Combo.
15.novembris 2013, 19:41 | links
 
Man kādreiz bija sūtītais no ASV un cik interesējos tad nē.
ja nemaldos tad kaut kas bija mēģinājis, bet kaut ko nerādīja pareizi un beigās bija sanācis dārgāk ne kā butu pircis tepat uzvietas.
15.novembris 2013, 19:35 | links
 
vai kādam ir nācies saskarties ar Humminbird, kurš ir USA tirgum paredzētais.
vai ir iespējams tādu pārvērst par lietojamu Eiropā?

grahems, 15.novembris 2013, 14:31


Nav gan iespējams. It kā Krievijā kaut ko darot, bet bez garantijas.
15.novembris 2013, 19:27 | links
 
vai kādam ir nācies saskarties ar Humminbird, kurš ir USA tirgum paredzētais.
vai ir iespējams tādu pārvērst par lietojamu Eiropā?
15.novembris 2013, 14:31 | links
 
links vecais - http://failiem.lv/u/lyanrcz
15.oktobris 2013, 22:47 | links
 
bled, man drusku piegriezās... protams, latvietim pateikt paldies citam latvietim ir grūti, tāpec turpmāk lejuplādēt karti varēs tikai tie, kas palūgs paroli :@
15.oktobris 2013, 22:46 | links
 


šodien ietestēju jauno karti darbībā - ceļš ir :)
30.jūnijs 2013, 18:28 | links
 
Vēl nezinu kā tīri praktiski man tas izdosies, bet esmu iecerējis nākamajā Lowrance bezmaksas karšu versijā atzīmēt tās LV ūdenstilpes, kur aizliegts pārvietoties ar iekšdedzes dzinēju aprīkotās motorlaivās, tādēļ aizsāku jaunu foruma tēmu, lai tās apzinātu. Neesiet kūtri un palīdziet savākt nepieciešamo informāciju! Jau iepriekš pateicos.
27.jūnijs 2013, 11:46 | links
 
Osscar>
Man prieks, ka, cenšoties ripojošu karti uzlabot, neesmu kaut ko "sastrādājis" lieku. ;)

Lai arī tam nav nekādas nozīmes uz ūdeņiem, šķita būtiski saglabāt ceļu tīklojumu, jo tad ir vienkāršāk "piesiet" atrašanās vietu sauszemes objektiem.

Lowrance LV kartes tīkotāji otro versiju var 'pasmelties' šeit: http://failiem.lv/u/lyanrcz

Priecīgi nolīgot & ne asakas!

paldies, ietestēju pa fikso vakarā jaunās kartes. ir ok.

osscar, 22.jūnijs 2013, 22:13
23.jūnijs 2013, 14:00 | links
 
ar trekiem viss ok, tie defaultā glabājas aparātā ne kartē.
22.jūnijs 2013, 22:19 | links
 
paldies, ietestēju pa fikso vakarā jaunās kartes. ir ok.
22.jūnijs 2013, 22:13 | links
 
ok, versiju "divi" novilku, cik skatījos - trekus saglabā pašā aparātā, uz kartes jāseivo pašam, tātad būs ok. uz kartes saglabā tikai ekrāna screenshotus. paldies! jādodas copē testēt!
20.jūnijs 2013, 22:49 | links
 
Iespējams, ka dažādiem aparātiem ir dažādi, bet pat tad, ja nepaliek SD kartē automātiski, tad tos tajā var saglabāt.
Aizstājot kartes failus, .usr failus var neaiztikt un nekas, izņemot karti, aparātā nemainīsies.

Vecdaugavas robežās tagad nosaukums attēlojas tikai 4x ;)

paldies! notestēšu,diezkā mani vecie treki - tie paliek aparātā jeb sd kartē ? negribas pazaudēt vecos trekus.

osscar, 20.jūnijs 2013, 07:52
20.jūnijs 2013, 08:15 | links
 
paldies! notestēšu,diezkā mani vecie treki - tie paliek aparātā jeb sd kartē ? negribas pazaudēt vecos trekus.
20.jūnijs 2013, 07:52 | links
 
Lowrance LV kartes (bezmaksas!) versija 2.0

Smeļam šeit: http://failiem.lv/u/lyanrcz

Jau iepriekš Paldies par Paldies!
20.jūnijs 2013, 00:33 | links
 
dlr- > nav runa par tirgotājiem, bet gan offic distribūtoru, kas pats arī gatavo LV maksas karti un par primāru uzskata tās 'pasargāšanu', nevis savu produktu normālas lietojamības nodrošināšanu.
Ja tik būtu vēlēšanās, tad "nopludināt" elementāru kontūrkarti anonīmas lejupielādes veidā nebūtu nekādu problēmu. Viss atduras pret vēlmi nopelnīt sīkumos, kad īsti pašam nav skadrības vai skopums cīnās ar taupību, jebšu latviskais suns uz siena kaudzes...
Un es vēlreiz atkārtoju, ka tas nekādi nekaitētu labam un pilnīgam komercproduktam ar pilnvērtīgām dziļumu kartēm un ostu infrastruktūru.

Neesmu lowerances īpašnieks un fanāts, bet šādu vienkāršu kontūrkarti izgatavot patiesi nav grūti. Nu salīdzinoši nav grūti, ja rubī, kā to darīt. Ar pieejamajiem bezmaksas vai mazmaksas gpsmapedit un tamlīdzīgiem līdzekļiem.
Iespējams, ka tirgotāji vai nu to nedrīkst darīt, vai arī nav ieinteresēti samaksāt izgatavotājam nelielu bet taisnīgu atlīdzību, un viņiem ir izdevīgāk pagaidīt kādu laiku, līdz iznāk oficiālā karte.

-d.

drl-, 20.jūnijs 2013, 00:08
20.jūnijs 2013, 00:18 | links
 
Šodien izbrīvēju laiku, lai paburtos ap Lowrance LV kartes (bezmaksas!) versiju 2.0.

Uzlabojumi:
*ievērojami mazāk atkārtojas ūdenstilpju nosaukumi, lieki nepiesārņojot ekrānu;
*noteiktā mērogā (pie zoom out "-") vispār neuzrādās nosaukumi;
*saglabāts ceļu un ielu tīklojums

Apzinātie trūkumi:
*Pusei Kaņiera un lielākajai daļai Buļļupes pazudis tonējums, taču kontūra palikusi precīza (pieciešams) ;)

Jau iepriekš paldies par paldies!
Smeļam šeit: http://failiem.lv/u/lyanrcz
20.jūnijs 2013, 00:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager