GPS navigatori & kartes

Par un ap GPS.
drl- paldies, programma ir. Šī un vēl viena pēc savas funkciju un cenu attiecības ir tāda par kuras "atslēgu" meklēšanu nav nācis prātā. Komentārs vairāk par to, ka labas lietas pārpērk tie, kas vēlāk piedāvās ko ne tik labu, piemēram, par gada abonēšanas maksu. Drīz būs tā, ka pirms braukšanas uz ezeru "mākonī" izvēlēsies karti, ar kredītkarti nomaksāsi lietošanas tiesības, teiksim, uz nedēļu :)
13.jūnijs 2013, 15:37 | links
 
Zars, programma jau vēl ir - jāmeklē poļu lapā, poliski :) - tur viņu var vēl iesūkt. Atslēgas ar ir atrodamas, ja gribas nozagt.
http://drdepth.pl/indexpol.html

daddy_j, ievērtē Ālandiem šito:
http://www.navici.com/demosite/custom.html?language=en

-> Custom -> Retkikartta

Ja kādam vajag, varu iedot no turienes salipinātu Kumlingi.

-d.
-d.
13.jūnijs 2013, 15:22 | links
 
Pēc ziņām forumos Navionics pērk DrDepth (vai jau nopircis, jo DrDepth mājas lapa nereaģē)... Ceru, lai uzlabotu savas kartes, nevis piežmiegtu vienu labu programmu, kurā katrs varēja savam ezeram izgatavot dziļumu karti pēc reāliem mērījumiem ... Bija vienīgā programma, kuru zināju, kas taisīja kartes arī Humminbird. Garmin un Lowrance vēl palikušas iespējas gatavot ar citiem rīkiem.
13.jūnijs 2013, 14:48 | links
 
pastījos to navionicss karti. RJL - nu tā, nasing spešal...
Toties par Ālandiem - labs. Ir gan bedres, gan kantes, gan bīstamie akmeņi. Derīga lieta.
13.jūnijs 2013, 14:25 | links
 
Diemžēl publiski dabonamas ir tikai dziļumu kartes tām vietām, pa kurām kundziņi brauc ar saviem barkasiem un motorjahtām.
http://kartes.lgia.gov.lv/kartes.html
http://www.navionics.com/en/webapp

Navionics kartē, bez tam, eksistē nosaukums "UST'-DVINSK HARBOUR (DAUGAVGRIVA)" :)

Neticu, ka kaut kur nav kalibrētas dziļumu kartes. Katra mēneša copeslietās ir kāds ezers, un bija pat grāmatiņa. Saprotams, ka gultne/dibens katru gadu mainās, bet pārsvarā "aptuveni" ir.
Ir dzirdētas baumas par Daugavas kartēm, kas katru gadu tiek atjaunotas, un kas ir viens no Latvenergo lielākajiem noslēpumiem :) - bet varbūt tās ir tikai baumas.

-d.

drl-, 13.jūnijs 2013, 09:37


Wooow! http://www.navionics.com/en/webapp
Vispār paskatoties uz to karti jūras piekrastē mati ceļas stāvus!

DANGEROUS EXPLOSIVES! - pie kolkas,
Visādi - Mine fields, Spoiled un Prohibed areas,
kā arī Dangerous Chemicals (jūrā pretī Liepājai)
Un ko nozīmē no kolkas, līdz ovišiem un druksu tālāk, pārsvītrotās zivtiņas? Vienvārdsakot Černobiļa :)

Un jā nosaukumi Labie!
13.jūnijs 2013, 13:40 | links
 
Gada beigās nopirku Navionics kartes Baltijas Jūrai,Somijai un Zviedrijai. Izmēģināju zviedrijā, viss ok. ir precīzas +-5-10 metri. Braukt glisējot ir ērti, nebaidoties uzskries kādam sēklim, vai akmenim. Ostā un mūsu līcī nēesmu vēl pabijis,nevaru spriest par precizitāti, bet nedomāju ka būs ļoti precīzas. Lietuvas piekrastē izmēģināju jūrā - ir ok. Jūrā kartes un gps ir svarīgs palīgs. Var mērķtiecīgi atrast un apsekot interesantas vietas, bet arī kartēs nav visa informācija.
13.jūnijs 2013, 10:45 | links
 
Starp citu, kāds mans paziņa brīdi atpakaļ pavisam nopietni gribēja uzsākt rūpalu ar kalibrētu Latvijas ūdeņu dziļuma karšu taisīšanu.
Pēc tam nolēma, ka nav vērts, jo:
1 - mazs tirgus, neko tur īsti nenopelnīsi;
2 - pārdos labi ja kādas 10, pārējās pirāti nopiratēs. :)

-d.
13.jūnijs 2013, 09:41 | links
 
Diemžēl publiski dabonamas ir tikai dziļumu kartes tām vietām, pa kurām kundziņi brauc ar saviem barkasiem un motorjahtām.
http://kartes.lgia.gov.lv/kartes.html
http://www.navionics.com/en/webapp

Navionics kartē, bez tam, eksistē nosaukums "UST'-DVINSK HARBOUR (DAUGAVGRIVA)" :)

Neticu, ka kaut kur nav kalibrētas dziļumu kartes. Katra mēneša copeslietās ir kāds ezers, un bija pat grāmatiņa. Saprotams, ka gultne/dibens katru gadu mainās, bet pārsvarā "aptuveni" ir.
Ir dzirdētas baumas par Daugavas kartēm, kas katru gadu tiek atjaunotas, un kas ir viens no Latvenergo lielākajiem noslēpumiem :) - bet varbūt tās ir tikai baumas.

-d.
13.jūnijs 2013, 09:37 | links
 
Stāsts.

Nopirku Navionics kartes LV piekrastei, kur Daugava beidzas aiz Zaķusalas, bet Lielupe kaut kur ap Sloku, toties ir dziļumi un izobātas...
Tad nu šodien izbraucu no Buļļupes Lielupē un tad jūras līcī un ko domājat, man tais kartēs track rāda pa smilšaino pludmali, bet pēc exporta Google maps gan pa ūdeni. :D
Neesmu kūdītājs, bet secinājumus izdariet paši!
12.jūnijs 2013, 23:45 | links
 
paskataties virszemes topokartes, arī tajās nav iezīmēti daudzi mazie objekti, bedres ieplakas, ieloki utt, jūs gribat lai būtu smalka karte ūdeņiem, konkrētas ūdenstilpnes karte ar visiem smalkumiem jātaisa pašam
10.jūnijs 2013, 21:36 | links
 
Paldies Focim, ka tās kartes uzģenerēja - droši vien kādam noder.
Vienīgi, varēji jau uzreiz pabrīdināt, ka dziļumu tur nav :)
Es vairākas dienas meklēju, kā lai no LCM dabon kaut vai bitmapu. :(
Nu neko, gaidīsim, ka parādīsies kaut kas komerciālāks.
10.jūnijs 2013, 21:09 | links
 
tieši tā, dziļuma kartes jau ar nav mega precīzas. Tāpat saglabājot "točku" tajā uzrādās arī dziļums tajā vietā. Dabā parasti ūdenstilpnēs ir daudz sēkļu, objektu kuri nebūs dziļuma kartēs - tie pašam jāatrod un jāsaglabā.
10.jūnijs 2013, 17:51 | links
 
Nekā personīga, bet cik zinu, tad arī plānotās offic maksas kartes nebūs "apveltītas" ar izobātām. Atliek vien paļauties uz savas eholotes rādījumiem.
Cita starpā karti taisīju pats sev un tā ir vnk labā griba piedāvāt rezultātu pārējiem, kas varētu būt "sapīkuši" par GPS sadaļas funkcionalitātes nepilnīgumu LV teritorijā.
Ne asakas!
Neka personiga, vienkarsi gribeju noskaidrot vai visiem ir tas pats kas man. Un drosi saku, ka shada karte par baltu velti ir vairak, ka nekada un par to ari paldies.
Ne asakas.

sandiko, 10.jūnijs 2013, 17:33
10.jūnijs 2013, 17:48 | links
 
Neka personiga, vienkarsi gribeju noskaidrot vai visiem ir tas pats kas man. Un drosi saku, ka shada karte par baltu velti ir vairak, ka nekada un par to ari paldies.
Ne asakas.
10.jūnijs 2013, 17:33 | links
 
Es tā saprotu, ka daži biedri no BEZMAKSAS kartēm vēlētos gan izobātas, gan tehnisko atbalstu 24/7! :p
Visas iespējas šīs fīčas pieprasīt no offic Lowrance dīlera plānotajām kartēm. Un ja vēl tās būs pieejamas tiešsaistē kā bezmaksas lejuplāde, tad iespējams dažiem nevajadzētu arī губаскатку по сходной цене :)

nb! Latvijas iekšējo ūdeņu karte Lowrance kartploteriem ir ģenerēta no opensource 'Open Street Maps' kartēm. NEKOMERCIĀLS produkts - Te vēlreiz saite uz failiem LV
http://failiem.lv/u/wxrgnjz
10.jūnijs 2013, 17:14 | links
 
Bīdīju, bīdīju kursoru kamēr uzbīdīju uz Latvijas. Itkā upes un ezeri uz kartes ir, bet ūdenstilpņu dziļuma līkņu nav. Tas man vienam tāda karte vai visiem pārējiem arī? Varbūt kāds var iemest bildi lai var redzēt cik detalizētas tās kartes ir?
10.jūnijs 2013, 15:15 | links
 
Karte ir pilnigi jauna un neviena cita eholota nav bijusi. Man visu laiku radas US karte, bet meginashu to karti pabidit uz kadu no pusem un atrast LV. Meginashu parbaudit koordinates un tad jau sapratishu vai gps strada pareizi.
10.jūnijs 2013, 12:45 | links
 
Latvijas karte Lowrance jau ir gatava, tikai aizķeršanās ar Lowrance mātes kompānijas Navico apstiprinājumu, kuru gaidam jau trešo nedēļu :(

ronny, 14.maijs 2013, 23:42


Izskatās, ka tās nav dziļumu kartes :(
Vismaz emulatorā neviens dziļums nerādās...
Jeb vai es esmu stulbs un nemāku dziļumus ierubīt.

-d.
10.jūnijs 2013, 12:32 | links
 
Sandiko!

Atvaino, neuzmanīgi izlasīju tavu zīmīti par atrašanos ārpus LV. Tad gan tavu "patreizējo" pozīciju saprotamu iemeslu dēļ uzrādīs ārpus LV kartes :D
Jebkurā brīdī vari zoom-out ar "-" un pārbraukt virs latvijas teritorijas, tad ar "+" zoom-in līdz vēlemajam palielinājumam.
Jāizdodas, jo vismaz 100 citiem lietotājiem viss notiek.
10.jūnijs 2013, 09:26 | links
 
Vai aparāts tavu SD karti maz redz? Ja izņem laukā, vai piestartējot GPS tev uzrāda pozīciju "tukšā laukā" tikai ar LV koordinātām?
Vari pārbaudīt atmiņas kartes saderību, saglabājot tajā kautkādus datus no eholotes. Teiksim screenshot vai maršrutu.
Ja tā microSD jau iepriekš izmantota citā iekārtā, tad iespējams, der to noformatēt un tikai tad uzmest kartes failus.

Karte ir MicroSD, 2 Gb un faili uz kartes ir arpus mapes. Softs ari ir jaunakais, bet rada man tikai USA karti. Meginaju izmantot ka Lowrance, ta Navico kartes, bet rezultats tas pats.
Vakar notesteju gps, viss it ka bumbas, atrod veselu kaudzi ar satalitiem.
Vai vaina varetu but tani, ka atrodos paris tukstoshu kilometru attaluma no LV?

sandiko, 10.jūnijs 2013, 06:07
10.jūnijs 2013, 09:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager