Līņi un to cope

aa :) nu sk, paprovēsim :)
5.jūlijs 2009, 12:15 | links
 
uz āķa viens kukurūzas grauds+1vai 2 opariši(mušu kāpuri baltie)
5.jūlijs 2009, 12:07 | links
 
aa ko tu domāji ar oparišu ? Es nesapratu :D
5.jūlijs 2009, 11:59 | links
 
nu labāk raudasd, a to kad asarelis pieķeras, katram otrajam āķis kīdz kuņģim gandrīz ierīts ... Uz āķa tikai 1 kukurūzu ?
5.jūlijs 2009, 11:59 | links
 
pamēģini uz kukurūzu.tik uz āķa gala kādu oparišu uzliec.asari toč netraucēs,ja nu vienīgi raudas.
5.jūlijs 2009, 11:47 | links
 
Man tāda problēma, braucu uz līņiem ezeru kur viņi ir daudz, iebaroju ar kukurūzas putraimiem un ķēru uz sliekām. No līņiem nebija ne smakas, visu laiku ķērās stulbi, sīki asareļi un pa reizei kāda raudele. Bišk tālāk vecis vilka līņus vienu pēc otra... Uz ko vēl varētu ķert līņus ? UZ sliekām nav jēgas, pilns ar asariem kas ierij lidz kuņģim to āķi ...
5.jūlijs 2009, 11:25 | links
 
NEZINU,KAS JUMS TUR SKĀBST, BET PATS PĀRLIECINĀJOS, KA LAI KAUT KAS SASKĀBTU, IR JĀIELĀDĒ VISMAZ 3-5KG, PIE NOSACĪJUMA, KA ŠO KVANTUMU TU TRĀPI 15X15CM PLATĪBĀ. MANS EKSPERIMENTS BIJA ŠĀDS-ES PAŅĒMU KĀRTĪGU BARĪBAS BUMBU UN IEMETU 1M NO KĀJĀM APTUVENI 20CM DZIĻUMĀ UN VĒROJU KAS NOTIEK, PĒC MINŪTĒM 10 BUMBA BIJA SADALĪJUSIES UN APTUVENI PĒC 30-40 MINŪTĒM NO BARĪBAS NEKAS NEBIJA PALICIS. ŠO PALIELO BARĪBAS BUMBU NOTIESĀJA SĪKIE RUDULĪŠI, PLICĪŠI UN VĪĶES, LIELĀKĀS NO ZIVTIŅĀM BIJA APTUVENI 50GR SVARĀ, TAD KĀ JŪS DOMĀJAT, CIK UN CIK ĀTRI VAR APĒST NORMĀLI LĪŅI, BREKŠI, KARŪSA UN RUDUĻI?
ES IZMANTOJU GRIMSTOŠO KOMBINĒTO ZIVJU BARĪBU PAR 2.70Ls (10KG IEPAKOJUMS) PLUS SALMO" LĪNIS KARŪSA", PROPORCIJA APTUVENI 3:1 UN PAR LĪŅU TRŪKUMU NEVARU SŪDZĒTIES. PARASTI IZLIETOJU 1.5-2KG BARĪBAS, JA IZMANTOJU 2 MAKŠĶERES UN VIENS IEBAROTAIS LAUKUMS NO OTRA ATRODAS PATĀLU, BET JA OPERĒJU AR VIENU KĀTU TAD PILNĪGI PETIEK AR 1KG.
4.jūlijs 2009, 23:26 | links
 
kads zin kur ir kadas makskeresanas vietas balvu raj. ?
4.jūlijs 2009, 19:32 | links
 
agriskoko
iepriekšējās 25 lpp
izlasot kļūsti par specu!!!
4.jūlijs 2009, 13:33 | links
 
es vispar vairs nebarošu jo ja baro tad sapulcina sīkas raudas un tas visu laiku tur čakarējas.es tagat vispar nebaroju un tik un ta līņi copē,jo manā ezerā tur ir daudz zāļu un var redzēt ka viņi intensīvi staigā un pienāks tik un tā.
4.jūlijs 2009, 13:33 | links
 
sveiki! es gribetu zinat uz ka labi keras lini?
4.jūlijs 2009, 13:19 | links
 
man copes karstumā ir aizgājis 0,5l varbūt mazāk. Tas tā ja intensīvi kautkas ņem es vairāk īpaši necenšos mest. Ja necopē tad vairāk
4.jūlijs 2009, 00:20 | links
 
Pilnīgi pareizi un kā jau rakstīju,tad līņi nav brekši vai karpas.Kuri rij kā cūkas.Pa to putnu barību,es nerakstīju speciāli līnim-tas vispār kā daru.
3.jūlijs 2009, 21:36 | links
 
mutator.istinu glagoļiš.nefig naudu peļķē bez tolku bērt.1,5-2kg tikai tad kad jaunu vietu iebaro.pārējās reizes pietiek ar ~1kg uz divām reizēm.nav kur naudu likt,ka gāžiet spaiņiem.pārskaitiet man :)))
3.jūlijs 2009, 20:48 | links
 
Žēl, bet līni nekad neesmu mērījis, tikai svēris.
Bet par tām barībām runājot, kāpēc jāgāž iekšā spaiņiem (vajag mazāk copes raidījumus lūrēt) uz vienu copi sataisu ar aprēķinu lai uz katru pusstundu sanāk pa vienai bumbai, copes sākumā ielaiž trīs četras bumbas un pēc tam pa bumbai katru pusstundu (apmēram), citreiz retāk (ja tāpat liela aktivitāte), rezultātā vienā copē tiek izlietots 1-1,5 l gatava maisījuma, tur jau nav kam saskābt, tādu daudzumu noēd pa tīro.
3.jūlijs 2009, 20:28 | links
 
kāds var lūdzu pateikt cik aptuveni sver 27cm garš līnis?
3.jūlijs 2009, 20:22 | links
 
JOO protams ja zin mēru tad viss kā vajag bet KILOGRAMIEM un vēl pāri paliek KILOGRAMI tas nu gan nekam neder
3.jūlijs 2009, 19:39 | links
 
Es to spārnaino barību izmantoju kā pamatmasu sausā veidā.Tad beru klāt visas pārejās sausās barības un izmaisu kārtīgi,tad tikai mitrinu.Nezinu kas tur var skābt,jo tādos daudzumos nemetu iekšā.Vienīgais ko esmu novērojis,ka pēc stundām trim karstā laikā,tā sajauktā barība paliek silta.Laikam strādā visas tās minerālvielas,bet man tas netraucē,viņa ir smalka un pamitrinu pēc vajadzības.
3.jūlijs 2009, 16:45 | links
 
man bļin vienu gadu laikam divus atpakaļ kad bija baigais karastums zivis sāka sprāgt ārā. Bija kautkāda ķīmija, kas karstumā baigi sataisija sūdus. Vēl tam dīķim ir tikai kādas 3 vai 4 vietas kur līņi, karūsas vispār labi ķerās un daudzviet tur varēja redzēt visas tās putras un tas dīķis vienkārši pats smirdēja. Dažas pačkas arī visu vasaru pūdēja kautkur krūmos vai krastā un smirdoņa tāda ka korķis garantēts. Visvairāk apbrīno tas, ka pāri paliek kilogramiem barības un interesanti zināt cik dažš labs izmet dienā ūdenī!!!! Vot tādu DAUŅU pilns. Un pārsvarā met to kombikormu, jo netālu no makšķerēšanas vietas ir lopbarības ražotne un tur to mantu pa lētu naudu dabū un tad jau aiziet sūdi
3.jūlijs 2009, 15:37 | links
 
Es domāju, ka jājauc klāt ir tā Salmo vai kāda cita barība kā pamatbarība un nepārāk daudz tās vistu barības, lai nesāk skābt. Dīķī domāju ka var vienkārši kopā samaisīt ar to pamatbarību jo tā labi satur arī visu pārējo kopā. Par upi nezinu. Kad biju sīks, šad tad gāju kautko uz haļavu paķert un metu to bārību tā vienkārši saujām iekšā un tās granulas diezgan ātri nogrima un bija zivis ar labas.
3.jūlijs 2009, 15:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager