Līņi un to cope

To Āķim
Kā to cāļu barību ..uzbriedināt ar karst ūdeni , noturēt, vai vienkārši apliet vai........pievienu Salmo barību un lādē iekš.
3.jūlijs 2009, 14:44 | links
 
emshik varēji kādu līņu bildi iemest.
3.jūlijs 2009, 14:31 | links
 
Varbūt , ka tā caļu barība sajaucot ar veikala tik ātri neskābs - tā teikt ...konsistencei. Cik sapratu tā cāļu arī Dobelniekā nopērkama.
3.jūlijs 2009, 12:27 | links
 
es linus tramdu ar 0,30 nekaada vaina ,piekam es taadas pavadinas nesienu ,bet aki pataisno pie pamatauklas vis ir okey,lini nem kaa traki ,es copeju uz slieku,esmu apmierinaats ar taadu copi...
3.jūlijs 2009, 12:16 | links
 
jā līņi galīgi necopē, kaut gan man viens milzis piecopeja un parsita auklu taka nebij ko... 0,20 varbūt likt lielāku...kads pasaka ja zina
3.jūlijs 2009, 12:08 | links
 
kombikorns galigi nestrādā, jo ta lieta atri saskābst un atbaida līņus...es vienu vietu ko pats iztiriju un baroju sačakarēju.barība saskāba un nekas tur vairs neķēras...labak tiešam labu mantu no veikala vai rupjmaiz kukul
3.jūlijs 2009, 12:06 | links
 
Vienīgais straumē dziļumam vajag klāt kaut ko lipīgāku,jo labi sadalās grimstot.
3.jūlijs 2009, 08:39 | links
 
aakkis
tā jau ir, mūžu dzīvo, mūžu mācies, būs tā cāļu barība jānoprovē:)
3.jūlijs 2009, 08:32 | links
 
Tas tām cāļu mātēm ir labs,es teikšu 3xlabāks par dzirnavnieku.Es jau vairākus gadus ar to taisu barības.Pieliek kādu Zivju barības paciņu un vēl šo to un tā lieta iet.Cena ar laba,2Ls ar kapeikām par 10kgmaisiņu.Labi jaucās ja mitrina un samērā smalki..
3.jūlijs 2009, 08:27 | links
 
Par to Dobeles dzirnavnieka dzirdu pirmoreiz un savā dīķī zinu kur tās zivis atrodas un man ir ciematā dabūjams viens tāds kas domāts vistām bet ar viņu daži labi veči ar ņem kā iebarojamo līnim, karūsai. Gribēju tikai apvaicāties kā ar to lietu iet, jo man izrādās tā kombokorna diezgan daudz, bet šaubos, ka tā labāka par speciālo barību. Moš kā piejaukumu pamatbarībai var arī kombikormnu??
3.jūlijs 2009, 08:20 | links
 
edss
Tu ko ar to domā? Ja iet runa par "Dobeles dzirnavnieka" barību dīķa zivīm, tad jā, es to izmantoju, bet ir viens "bet" es piebaroju vietu kurā var makšķerēt arī bez iebarošanas, jo eju tur kur līņi jau ir, nevis tukšā vietā mēģinu barot, ja tā, tad par iznākumu negarantēju. Bet tā pēc iebarošanas aktivitāte pieaug.
3.jūlijs 2009, 07:57 | links
 
edss - es ar skābsienu paretam ....
2.jūlijs 2009, 23:49 | links
 
???
2.jūlijs 2009, 23:43 | links
 
kāds ar kombikornu arī baro?
1.jūlijs 2009, 18:30 | links
 
Šitādā vannā jau māk izvikt visi , lai pamēģina mūsu zāļainās vietās....man patika, ka pat sačoku liekot , no krēsla pēcpuse neceļās...atpūta!
30.jūnijs 2009, 12:06 | links
 
Līnītis labais, vienīgais žēl ka beigas norautas, nevar gala rezultātu redzēt. Slinko katamarāns arī interesants variants.
30.jūnijs 2009, 08:24 | links
 
No tās pašas sērijas,

skaistie lomi
30.jūnijs 2009, 07:21 | links
 
vakar 3 līņus izvilku uz slieku.laikam bariņš bija uznācis.iepriekšo nedēļu varēj barot cik grib viniem pie kajas nenem uz visss!
29.jūnijs 2009, 15:37 | links
 
:)))būs 'jau lāb :)))
28.jūnijs 2009, 16:12 | links
 
Mēs arī nebraucam barā, vajag jau saprast ka, bez mums makšķernieku ir daudz-tas tā:))
28.jūnijs 2009, 16:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager