Līņi un to cope

Kāda izmēra monofīlo auklu iesakiet līņu copei?

Trio, 27.maijs 2022, 14:13

Nu, ja tīrākās vietās, tad var 0,22-0,25, ja zāļaināks, kur jāforsē un jācīnās ar zāļu deķi, tad 0,28. (manuprāt).
27.maijs 2022, 15:03 | links
 
Trio [20m]: Kāda izmēra monofīlo auklu iesakiet līņu copei?Varbūt kāds var ieteikt kādu kātu 4,5 - 5,0 m tieši līņu copei?
Iemetiet komentārā kādu linku uz interneta veikalu.

Trio, 27.maijs 2022, 14:14


Ja negrib izvirst uz kādiem augstas klases kātiem, tad līņu copei būs pilnīgi gana ar salmo bolognese

https://salmo.lv/catalog/vasara/makskeres-spiningi/makskeres/makskeres-salmo/makskere-salmo-diamond-river-bolognese-heavy-xf/2252-500/
Spēsi gan līni novadīt, gan karpu.
27.maijs 2022, 14:35 | links
 
Trio [27.05.22]: Kāda izmēra monofīlo auklu iesakiet līņu copei?
Varbūt kāds var ieteikt kādu kātu 4,5 - 5,0 m tieši līņu copei?
Iemetiet komentārā kādu linku uz interneta veikalu.
27.maijs 2022, 14:14 | links
 
Kāda izmēra monofīlo auklu iesakiet līņu copei?
27.maijs 2022, 14:13 | links
 
 
'paldies atkal!! tiešām ideja par naktenieku glabāšanu spainī nebija .Noteikti izmantošu jo var reizēm papildināt, kad vajag patukšot. Citādi jau lūkoju vietu ledusskapī...No manas pieredzes - lai nebūtu jāgrābstās pa zāli ar roku ,izmatoju medicīnas pinceti- saspiedēju, bet vislabāk lasīja kaimiņiene! Te tikai viņas muttere nesaprot, ka viņas meita mani interesē tikai palīgā lasīt sliekas... par labu copi!!!

zeps, 27.maijs 2022, 08:53

Neāksties ar to pinceti. Ja negribās rokas smērēt, ņem vienreizlietojamos cimdus. Vislabāk lasīt mitrā laikā, kad bezvējš un nedaudz smidzina.
27.maijs 2022, 09:39 | links
 
Tomēr 2 augstākām izglītībām ir nozīme :)
27.maijs 2022, 09:37 | links
 
Bljin... tad redz kāpēc man ir reizes, kad brekšu copē palieku jaņos! Izrādās, ka tur, pie mana uzklātā galda, sēž niknais līņu paps, kurš pats ēst negrib, bet citus arī klāt nelaiž!
Izcili, pravieti! Tu tiešām esi riktīgs copes gurū! Nākamo reizi klāšu 2 galdus. Vienu niknajam līņu papam, bet otru brekšiem!:)))

nelietotaajs, 27.maijs 2022, 06:43

Pravietis ir atklājis necopes noslēpumu! Katru reizi, kad iebarotā vietā necopē, to sargā vientuļš līnis, kas pats ēst negrib :) Nobela prēmijas cienīgs atklājums :)
27.maijs 2022, 09:36 | links
 
zeps [27.05.22]: 'paldies atkal!! tiešām ideja par naktenieku glabāšanu spainī nebija .Noteikti izmantošu jo var reizēm papildināt, kad vajag patukšot. Citādi jau lūkoju vietu ledusskapī...No manas pieredzes - lai nebūtu jāgrābstās pa zāli ar roku ,izmatoju medicīnas pinceti- saspiedēju, bet vislabāk lasīja kaimiņiene! Te tikai viņas muttere nesaprot, ka viņas meita mani interesē tikai palīgā lasīt sliekas... par labu copi!!!
Tas par to kaimiņienes mutteri labs.
27.maijs 2022, 09:16 | links
 
'paldies atkal!! tiešām ideja par naktenieku glabāšanu spainī nebija .Noteikti izmantošu jo var reizēm papildināt, kad vajag patukšot. Citādi jau lūkoju vietu ledusskapī...No manas pieredzes - lai nebūtu jāgrābstās pa zāli ar roku ,izmatoju medicīnas pinceti- saspiedēju, bet vislabāk lasīja kaimiņiene! Te tikai viņas muttere nesaprot, ka viņas meita mani interesē tikai palīgā lasīt sliekas... par labu copi!!!
27.maijs 2022, 08:53 | links
 
Bljin... tad redz kāpēc man ir reizes, kad brekšu copē palieku jaņos! Izrādās, ka tur, pie mana uzklātā galda, sēž niknais līņu paps, kurš pats ēst negrib, bet citus arī klāt nelaiž!
Izcili, pravieti! Tu tiešām esi riktīgs copes gurū! Nākamo reizi klāšu 2 galdus. Vienu niknajam līņu papam, bet otru brekšiem!:)))
27.maijs 2022, 06:43 | links
 
Bebrs [26.05.22]: edzuss2 [21:28]: Nakteņus ir interesanti lasīt! Azartiska nodarbe. Kad vajag uzreiz un ātri tad kaut pa dienu - ar elektrību viņus ļoti labi var izdzīt ārā!
Spainī ar zemi un sūnām, vēsā vietā ilgi glabājas.Es savulaik laukos salasiju ap 1,5kg dārza sliekas!:)atvedu uz Rīgu spainī ar zemi un noliku vēsā vietā šķūnītī-žurkas visu norija!:))

Willy, 26.maijs 2022, 23:08
Pilsētnieki jau sen ir iecienijuši bioloģisko eko produkciju :)
Aga!:)toreiz redzēju, ka kautkas nav riktīgi ar to spani...kad bij jābrauc uz copi,sapratu kas pa štelli!
26.maijs 2022, 23:16 | links
 
edzuss2 [21:28]: Nakteņus ir interesanti lasīt! Azartiska nodarbe. Kad vajag uzreiz un ātri tad kaut pa dienu - ar elektrību viņus ļoti labi var izdzīt ārā!
Spainī ar zemi un sūnām, vēsā vietā ilgi glabājas.Es savulaik laukos salasiju ap 1,5kg dārza sliekas!:)atvedu uz Rīgu spainī ar zemi un noliku vēsā vietā šķūnītī-žurkas visu norija!:))

Willy, 26.maijs 2022, 23:08

Pilsētnieki jau sen ir iecienijuši bioloģisko eko produkciju :)
26.maijs 2022, 23:11 | links
 
edzuss2 [26.05.22]: Nakteņus ir interesanti lasīt! Azartiska nodarbe. Kad vajag uzreiz un ātri tad kaut pa dienu - ar elektrību viņus ļoti labi var izdzīt ārā!
Spainī ar zemi un sūnām, vēsā vietā ilgi glabājas.
Es savulaik laukos salasiju ap 1,5kg dārza sliekas!:)atvedu uz Rīgu spainī ar zemi un noliku vēsā vietā šķūnītī-žurkas visu norija!:))
26.maijs 2022, 23:08 | links
 
kungi paldies par ieteikumiem un piemēriem. Ir lietas, kuras jānotestē un kur šis tas jāņem vērā. Nu jā, vēl jāceļas ķert nakts tārpus. Šī nodarbe paņem daudz laika un ir daudz tukšu grābienu! Ir metode kā pie tiem tikt? Kur labāk uzglabāt? Visu cieņu pieredzei.......

zeps, 26.maijs 2022, 20:55

Labākā vieta nakteņu lasīšanai ir kapos :) Kad nekur nevarēju pa parkiem atrast, pēc 12tiem kapos salasīju :) Naktiniekus meklē parkos, kur pļauta zāle, zem lielajiem kokiem, pārāk spilgtu gaismu lasot nevajag, kā noķer aiz viena gala, tad tik lēnām velc ārā, gabāšana lielā spainī, melzeme ar samitrinātām(ne slapjām) sūnām. Ja ir lielāks dauzums, tad ik pa laikam jāpārlasa, jo kāds mēdz arī nobeigties
26.maijs 2022, 22:56 | links
 
Nakteņus ir interesanti lasīt! Azartiska nodarbe. Kad vajag uzreiz un ātri tad kaut pa dienu - ar elektrību viņus ļoti labi var izdzīt ārā!
Spainī ar zemi un sūnām, vēsā vietā ilgi glabājas.
26.maijs 2022, 21:28 | links
 
Nemoki sevi pa naktīm ķerot nakteņus, agrāk ar ņēmos, beigu beigās nospļāvos ,uz šo pasākumu, pērku no vīreļa bolderājā, nopērku 200 gab, visai vasarai gana,atkarībā no copes intensivitātes, glabāju lielā spainī 20 l, apakšā zemi un pa virsu zāli un sūnu,glabāju vēsā un tumšā pagrabā, pa laikam mainot spaiņa sastāvu, un svarīgi spainim pa virsu vāku ,ar labu ventilāciju, citādi šamie būs prom 100%, ne asakas
26.maijs 2022, 21:12 | links
 
kungi paldies par ieteikumiem un piemēriem. Ir lietas, kuras jānotestē un kur šis tas jāņem vērā. Nu jā, vēl jāceļas ķert nakts tārpus. Šī nodarbe paņem daudz laika un ir daudz tukšu grābienu! Ir metode kā pie tiem tikt? Kur labāk uzglabāt? Visu cieņu pieredzei.......
26.maijs 2022, 20:55 | links
 
Barību apsargā līnis ,kas krustojies ar kazragu un mutācijas rezultātā pārņēmis kazraga tēviņa īpašibas..DDD
26.maijs 2022, 20:15 | links
 
Mūsējiem hoķis beidzās un Pravietis ir šeit! :D neesmu vecmeistars, bet k-ko tādu dzirdu pirmo reizi - līnis apsargā barību! Nu nopietni? :D
26.maijs 2022, 20:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager