Video un bildes ievietosana! :(

VARESIET KADS PALIDZET?
Sveiki CL lietotaji! :) Man CL ir tada problema , kad es meginu ievietot Video, vai papildinat savu albumu ar Bildem, nevaru to izdarit jo saka kad lauki nav aizpilditi :@ tadejadi nevaru ievietot ne bildes,ne video! :( Varbut kadam ir bijusi ari si problema un velams PALIDZET! Kads varbut zinas! PALDIES JAU IEPRIEKSS! :))
1.janvāris 2013, 14:34 | links
 
šāda problēma šeit ir jau sen! un neviens te neko nelabos. tādēļ te vairs pat nemeiģinu pievienot neko.... rakstīju , meiģināju un nulle reakcijas! te viss notiek pašplūsmā
1.janvāris 2013, 14:36 | links
 
Nezinu, man nav nekādu problēmu :)
1.janvāris 2013, 14:38 | links
 
Ja ta problema ir ari maniem biedriem(draugiem) Tiesam gribas ielikt kadas bildes vai ko bet tas nav iespejams :(
1.janvāris 2013, 14:49 | links
 
vienkārsi ir jasamazina bilde izmēros!!!
1.janvāris 2013, 14:55 | links
 
Izprovesu, un ka ir ar viedo tie ari ir jasamazina? :)
1.janvāris 2013, 14:58 | links
 
Paldies RB tiesam strada! :)
1.janvāris 2013, 15:02 | links
 
nu lūk! tagad skaidrs :) turpmāk meiģināšu kad būs ko likt. par bildēm skaidrs, bet kā var video samazināt?
1.janvāris 2013, 15:05 | links
 
Ielādē savus video joutubē un liec te iekšā.Neredzu problēmu. :))
1.janvāris 2013, 15:54 | links
 
tā sākās problēma! meiģināju normāli, tad ieliku tube un tapat neiet :D
1.janvāris 2013, 15:55 | links
 
ar video man arī ir problēmas, jo joutube.com nerāda veco embedēšanas kodu jaunajiem video. a jauno kodu seit neņem pretī. varētu beidzot CL darīt ko lietas labā. video var publicēt šeit forumā, bet video sadaļā nē.
1.janvāris 2013, 17:33 | links
 
Urmass

Vis jau itka ir ,bet kad aizpildu visus laukus vissu, atkeseju visu nu izdaru visu ka vajag Un spiezu lai ieliktu video un uzmet -- Jus neesat atzimejis visus laukus! :(
1.janvāris 2013, 19:38 | links
 
Grozies ka gribi bet nevar!
1.janvāris 2013, 19:39 | links
 
pie emebed opcijām youtube var ielikt ķeksi pie use old embed code, tad var ielikt video ar
1.janvāris 2013, 19:54 | links
 
Vīri un puiši.. Es tagad no galvas neizstāstīšu bet bik pačakarējoties youtubes setingos,es visu atradu... Ir tāda problēmaar veco kodu,bet to var atrast! Veiksmi!
1.janvāris 2013, 20:24 | links
 
Ielieku paraugu,kā iekš CL ievietot video no youtubes. Piemēram,reāli ielikšu klipiņu lota-lota.
Sākam ar to,ka vajadzīgais video ir jāieliek(runāšu tautas valodā,nevis kādā dator terminu) youtubē! Ja nav konta,tad tas ir jāuztaisa,bez tā nu nekā!
Jāatzīmē,ka klipiem jābūt publiskiem ar atļauju iegūt! Pats uz to uzrāvos un ilgi brīnījos,ka nevaru ievietot! Tas izdarāms kanāla(klipa) iestatījumos!
Tātad,izvēlamies klipu,varam nopauzēt,lai netraucē...

Zem klipa ir rīkjosla: PATĪK PAR KOPĪGOT PIEVIENOT utt (angļu versijā LIKE ADD SHARE)
Spiežam KOPĪGOT

Spiežam IEGŪT

Apakšā opciju rindā atzīmējam "Izmantot veco iegulšanas kodu" Kodu logā būs vecais kods,kuru akceptē CL... kopējam kodu.....

CL video sadaļā aizpildam laukus un skatamies....



Un beidzot tēmu- tanī pašā youtubē ieliekot meklētājā vārdus embaded code,varat skatīties veselu lērumu pamācību! Lai veicas!
2.janvāris 2013, 19:23 | links
 
Es nesaprotu vienu. Es i debīls jeb tas Copes Portāls ir stulbs.
Nu nesanāk man ielikt to video.......
4.janvāris 2013, 00:05 | links
 
Debiils
4.janvāris 2013, 00:28 | links
 
Nu nu,cure lai jau tā būtu....
4.janvāris 2013, 01:22 | links
 
A kā var bildes ielik komentāros no sava datora?
26.marts 2013, 10:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager