Sabiedriskās domas aptauja par rūpniecisko zveju Buļļupē

Āķis
Lai veidotu kādu statistisko uzskaiti, kādam par to ir jāmaksā.
Valsts piešķirtie resursi aiziet saujiņai zvejnieku, kuru, pēc uzrādītajiem datiem, nozveja ir smieklīga un nodokļus viņi cenšas nemaksāt visos iespējamos veidos.
Ministrija varētu piesaistīt ES fondu naudu, bet cik saprotu, pēc izstrādāto likumu kvalitātes, tur ar to varētu milzīgas problēmas.
5.aprīlis 2013, 09:17 | links
 
Pa gadu jau jā!Bet kas liedz kompjūtertehniku laikmetā atvērt konta šorīt,un paskatīties...Pārdotas tik un tik MK,pa tādu un tādu summu?Kāpēc jāsarežģī vienkāršas lietas?Lai tikai muķītu naudu nezināmos virzienos!!
5.aprīlis 2013, 09:03 | links
 
nē, par 2012. gadu ir 254272,64 lvl skat http://www.zm.gov.lv/index.php?sadala=2249&id=14968
5.aprīlis 2013, 08:54 | links
 
Grāmatveži atradušies!!! Te jau nav Igaunija,kur var redzēt-cik nauda iekasēta pa makšķerēšanas atļaujām uz konkrēto datumu.Vai kāds zina-cik MK pārdotas pirmajā kvartālā?
5.aprīlis 2013, 08:39 | links
 
no grāmatvedības uzskaites viedokļa, tādas kartes no iegādes datuma uz gadu ir murgs :)
5.aprīlis 2013, 08:32 | links
 
Lietuvā ????

žēl, ka paši lietuvieši par tādām kartēm nekā nezin .... :):):)
5.aprīlis 2013, 08:27 | links
 
pagaajuso gad Kekavas domee licenze murdam ar seetas garumu 30m, uz gadu maksaaja 7ls,posmaa no rigas hess lidz doles salai. kvotu uz nozveju nekadu nav,jaaizpilda tikai nozvejas zurnals -sviests!
es parasts copmanis spiests maksat 10 ls par gadu,un tad vel draaz -tik drikst nemt,to nedrikst nemt.
par makskernieku kartem ari vareetu pacelt jautajumu,ja jau es iegadajos gada karti piemeram maijaa,tad kapeec vina man nav deriiga liidz naakamaa gada maijam-kaa tas notiek piemeeeram Lietuvaa?!
5.aprīlis 2013, 08:09 | links
 
sākumam bus labi ar bullupi
4.aprīlis 2013, 16:33 | links
 
nezinu vai man viedoklis sakrīt ar citiem bet es pilnibā pret rupniecisko zveju iekšejos udeņos, netikai Buļlupē bet visās udenstilpes
1.aprīlis 2013, 21:04 | links
 
Es dzivoju imanta 10min brauciena no bullupes esmu copejis tur biezhi ,zivis tur ir loti maz!!! parasti braucu copet tur ja nav laika braukt k.kur talak.. un ar ceribu ka k.kam jabut bet lielakoties aplauziens un tiklu ar katru gadu paliek vairak un vairak riebjas skatities!!!tapec tie tikli jarauj laukaa!!!!
26.marts 2013, 02:25 | links
 
varbūt tiku bezcopī,bet uz tirgu neiešu tad jau labāk pagaidīšu cpes laikus
25.marts 2013, 22:48 | links
 
tīkli salikti, lai kaut kā noturētu zivis starp tiem un makšķerniekiem būtu ko ķert. tu eduard vienkārši trāpīji necopē. bet tās zivis, kas nejauši ieķeras ir centrāltirgum, lai tie, kas neprot ķert vai trāpa vienmēr uz necopi arī tiek pie kādas zivs :)
25.marts 2013, 11:18 | links
 
to eduards 1967
ko tu tur par tiem tīkliem? Tā ir "cīņa" par zivju resursu saglabāšanu Buļļupē, uzskatāmā veidā. Un veicas jau arī - redz tu, makšķernieks, nenoķēri nevienu! Un citi arī! Toties tīklinieki kaut ko jau pasmēla. Šo "panākumu" tad arī vajadzētu atzīmēt ar vienu cepuma kodienu, vai ne?
Tāda jau ir tā objektīvā patiesība, bet, ja klausās runās, tad - ak, cik viss jauki skan!
25.marts 2013, 09:43 | links
 
šodien biju aizbraucis uz Buļupi ,ar visu iebarošanu nevienas copes,liekas ka tur galīgais tukšums ,apkārtējiem arī izskatījās ka galīgais bezcopis,tīkli gan tur biezi salikti,tā ķemmē ārā visu upes augšteci,tā ka zivs netiek neuzpriekšu ne atpakļ,pirms pāris gadiem tur bij labi lomi
24.marts 2013, 22:33 | links
 
eegli
Piemēram...:-)
23.marts 2013, 17:43 | links
 
Gan jau laiks saliks visu pa vietām. Btw pašķirstīju 2 gadus vecus meilus, daudzas mrk toreiz izteiktās idejas ir realizētas, citi jautājumi kust uz priekšu. Viss notiek, tā ka mrk ar ideju realizāciju ir pat ļoti ok :)
23.marts 2013, 17:27 | links
 
Zaraza
"Salacas ieleja" bija labs un apsveicams veidojums, bet pateicoties naudas kārei un nespējai to dalīt...izjuka. Kā rezultātā visi kas dzīvoja Salacas krastā nevarēja makšķerēt, jo pirms tam tika izveidots liegums.
23.marts 2013, 16:05 | links
 
dambergs...

Pa lielām šeibām es atzīstu jebkuru normatīvo aktu pamatotību un tiesības regulēt sabiedrības, tai skaitā arī manu rīcību. Katrai tautai ir tieši tādi likumu kāda tos pelnījusi. Ja es vai kāds cits, ko pārkāpj un neizpilda tad tas ir katra privāts lēmums un katrs jaapzinās iespējamās konekvences. Ja kādam kas nepamierina un grib ko mainīt, tad tam arī vismaz teorētiski ir pietiekami iespēju demokrātiskā cēļā to bīdīt un lobēt.


Salacas ieleja, kā reizi ir viens no gadījumiem, kad LM makšķerniekiem deva kādu labumu... Iespēju makšķerēt "slēgtajā" upē... Nēetiski, bet nu kur ta tos svētos lai rauj... Kā tur tālāk viss izvērstās ar licenču izpirkšanu savulaik, tas cits stāsts, bet krīze salika visu pa vietām :)

Ienaids ir slikts apzīmējums, tā kā uzsver emocijas ar kurām te nav nekāda sakara. Nevienu zvejnieku, ZM utt. personīgi neienīstu, tāpat kā biznesā man nav nekāda naida pret konkurentiem.

Uzskatu, ka Internetā nevienu nepazemoju, un nerunāju lietas, ko nevaru pateikt acīs. Tīklus nelieku!
23.marts 2013, 15:58 | links
 
man liekas, ka nekādas ķīļveidīgi revolucionārās metodes nav vajadzīgas. sākumā pietiktu ar to, ka sakārtotu esošo tā, lai tas darbojas.
piekrītu jeeska par tām MK kartēm + vēl lai tā iekasētā nauda aizietu "pa tēmu".
23.marts 2013, 15:58 | links
 
Zaraza
Protams ka miers...es neesmu agresīvs:-)

Vot MOSP gan varētu uzbraukt.:-)..tas ir ļoooti daudzu makšķernieku interesēs un arī valsts vai ZF interesēs. Nenāktos lauzīt galvu...cik LV ir makšķernieku.
Vajadzēja visu sākt ar MK...šajā gadījumā paņemt piemēru no lēnajiem iegauņiem:-) (1diena=1EUR, nedēļa+5EUR, mēnesis=10EUR, pusgads=15EUR, Gads=20EUR...un būtu atbalstīta cenu pacelšana un svēdienas makšķernieku vēlmes). Un tikai nesāc to ka kaut kādi ierēdnīši saka ka dārgi, tuvākā laikā neiespējami u.t.t. Igauņi gan to varēja...un ceļi viņiem ir daudz labāki u.t.t.
Tad kad tas būs, tad varēs čakarēties ar pašiem noteikumiem. Kartiņas mūsdienu pikšķerniekam neiet cauri.
23.marts 2013, 15:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager