Sabiedriskās domas aptauja par rūpniecisko zveju Buļļupē

Cik saprotu pagaidām kaut cik sakarīgu diskusiju par tālāku ūdeņu apsaimniekošanu kas vērsta ilgtermiņā var runāt un apspriest ar V.S.O.P. Labi beidzam tā pat te jēgu nedabūsim.
22.marts 2013, 22:05 | links
 
urmaas- zem saukļa mums rūp zivju resursi, jums nāktos prasīt nevis tīklu un LM aizliegšana, bet pirmām kārtām makšķerēšanas sakārtošana, ja netici pabraukā 3 gadus pa ezeriem pakontrolē kas tur notiek .
22.marts 2013, 21:55 | links
 
Lielie bļāvēji un gānīties mācētāji.Atrodiet mūsu forumā,http://www.mrk.org.lv/,kaut vienu vārdu kurš būtu adresēts tēmai,ka mums NERŪP zivju resursi.Taisni otrādāk-tāpēc ari esam PRET LM un TĪKLIEM iekšējos ūdeņos.Ja nav ko atbildēt uz jautājumiem tad vismaz beidziet gānīties.Kaut,kam es to stāstu-bez personālijām šie ļautiņi neko citu nepieprot.Paši aicina uz diskusijām bet gala rezultātā ........
Pagaidām vienīgais sakarīgais ko MOSP ir izdarijis,tas gan ir jāpateicās "Eduks" par sagatavoto un iesniegto materiālu vēžošanas sakarā.
22.marts 2013, 21:52 | links
 
imations- nezināji jau no izseniem laikiem mums ir Latgales autonomija, bet skaļi to nesakām, jo izdevīgi no visiem naudu slaukt, bet ja pieņem likumus ko nepatīk ievērot tad tos te neievēro , tā pat uz likumiem par zveju,makšķerēšanu :D
22.marts 2013, 20:54 | links
 
Izskatās, te kādam palātā košļenes atņemtas.
22.marts 2013, 20:52 | links
 
Aizligt rūpniecisko zveju visos iekšzemes ūdeņos, ne tikai Buļļupē!
22.marts 2013, 20:52 | links
 
10 par maz? Visu zemju proletariat, be jeden! Starp citu, pīkstēšana ka nav zivju, sākas ap 1924. gadu. Tas nu tā, ja kādu interesē.
22.marts 2013, 20:40 | links
 
MRK- tiešām visā viņu darbībā neredzu nekādas loģikas, viņiem nerūp ne zivju resursi ne sabiedrības vienotība, tikai sanaidot, makšķerniekus, zemūdens mednieku un zvejniekiem.Pasakiet ka tā nav.
22.marts 2013, 20:32 | links
 
MRK- pasludināt ārpus likuma visā valstī, pie mums jau tas pieņemts gaidām kad atbrauks lai spriedumu izpildīt.
22.marts 2013, 20:25 | links
 
katru gadu Ventā tiek taisīts monitorings 10 stacijās. Tev laikam pie acu ārsta jādodas. Visu zemju proletārieši.....

VANEMS, 22.marts 2013, 19:50

DESMIT tu vel pasaki ka pa kurzemi 20 inspektori blandas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22.marts 2013, 19:57 | links
 
MRK pašā saknē ir lieli jokupēteri, ja jau var savā mājas lapā paust viedokli, ka viņi ir pret sekojošām lietām:
MRK ir pret Licencēto makšķerēšanu publiskos ūdeņos.,
MRK ir pret rūpniecisko un pašpatēriņa zveju iekšējos publiskos ūdeņos.

Citi cilvēki tic, ka viņi var pieprasīt Latgales autonomiju un pieprasīt Latgales atdalīšanos no Latvijas. Un, ja mēs paskatāmies, tad arī šādi cilvēki ne tikai tic, bet arī aktīvi darbojas. Protams, skatoties no malas, tas ir smieklīgi, ka vieni ņemas par Latgales atdalīšanos, otri par tīkliem Latgalē.

Ja MRK tik tiešām rūpētu zivju resursi tad daudz loģiskāk, būtu piedāvāt ierobežot to mērķa grupu, kas noķer visvairāk zivis, respektīvi, makšķerniekus. Ja makšķernieki noķer 2/3 no zivīm un zvejnieki 1/3, tad vajag, lai mērķa grupas būtu līdzvērtīgas un būtu vismaz 50/50 attiecībās no kopējā zivju daudzuma, respektīvi, samazināt makšķernieku iespējas, ķert zivis.

Tīklu kopējais garums visā Latvijā praktiski visu laiku ir vienāds, un laika gaitā tas nemainās, zvejnieki nevar izzvejot vairāk zivju, kā caurmērā tie zvejo, jo zvejas rīki nav bezizmēra. Jebkurš Latvijas iedzīvotājs var izņemt licenci pašvaldībā, un var zvejot ar tīkliem Latvijas ūdeņos, tai skaitā arī MRK bļāvēji.
Bet par cik MRK tik ļoti satraucas par tīkliem Latgalē ir pamatotas aizdomas, ka MRK bļāvēji tomēr nezvejos ar tīkliem, jo viņiem labāk patīk dzīt jokus par Latgales tēmu un tīkliem šajā Latvijas daļā, kas plāno atdalīties.
22.marts 2013, 19:51 | links
 
katru gadu Ventā tiek taisīts monitorings 10 stacijās. Tev laikam pie acu ārsta jādodas. Visu zemju proletārieši.....
22.marts 2013, 19:50 | links
 
:DDD
VSOP, kur Tu redzēji uzbraucienu BIORam??
Ko Tu pīpo šodien? Do man ar'!
Tas bija rīta humoriņš par akm frāzi: "neko nemaksāja, pateica apkopot datus un viss"
Un tad atnāca VSOP & viņa "draugs" imations un sāka ķēzīties.
Kā tur bija tā diagnoze?
Es jau saprotu, pavasaris, nogurums...
+ vajāšanas mānija un briesmoņa tēls acu priekšā gan dienu gan nakti...
vitamīnus iedzer, šuļiņas patecini ;)))
22.marts 2013, 17:25 | links
 
ups tiko gribeju ATVAINOTIES bet-bet pardomaju ! VARBUT kilka kludijas bet pec _manam_trapija naglai uz galvas -30 gadus dzivojot VENTAS krasta nesmu sastapis nevienu petnieku ,ne no BIOR ne no citurienes ! sen sen padomijas gados makskerejot ezera mani inspektors nopratinaja cik un kadas zivis esmu nokeris un lika ar parakstu apstiprinat ! ZINATNEI! internet vide ari nesmu redzejis aptaujas par to kur un kas mit ,migre vai narsto ! ---------------------------- (Vai tu zini, ka balstoties uz šo pētījumu RD neredz nekādas problēmas saistībā ar zveju Rīgas ūdeņos?
Copeslietās uzdots populistisks jautājums neko nedod, neko nerisina, tik naidu kurina. Bet šī blice to neņem vērā :)-------------------------------- un pec tevis teikta var saprast ka nekam nau jegas ,mulku meklesana ! ------------------------p/s aksti ir bijusi un bus japrot ignoret ! LUDZU ATVAINO
22.marts 2013, 17:16 | links
 
V.S.O.P. (off labs plans ) nozime ;ne jusu cuka ne jusu druva ; lielie di---ji ,sediet pie ratiem kamer mantu dala ? ja jau zini kas veic petijumus padalies ar info !ato iznak [maja hata skraju ,necevo neznaju] a jus mulki rociet !-------- pasaki ko atbalstit un KA -KO tas dos un ka labak ! burbulot mes visi makam [neskaties manus DARBUS skaties ka es runaju] ! plani jau gadiem uz prieksu sagatavoti visur un visam -tad piedod ko mes varam - ar daksam malikus ganit jeb izrakt teva aprakto (maksimu) ! uz celiem lukties lai zveinieki atstai pedejo asaku ? KO? ja aizkeru ludzu piedod ,bet lasot iedzilinoties sapratu kapec veci brauc makskeret uz citurieni ! personigi man riebigi SAP perkot karti un makskerejot redzet ka braks( licenzets zveinieks )ar tiklu strada un -------un pectam ar mazizmera zivim cukas baro!

plesigais, 22.marts 2013, 15:48


Paklau, plesigais, es neesmu baznīckungs, kurš visas sāpes remdēs. Pats zini, kam zvanīt, ja kaimiņš zivis ar tīkliem ķer un cūkas baro. Ja nezini - jautā googlei, tā zin bez ierunām.

Ja tu katru, tev neadresēto tekstu uztver personīgi un prasi man atbildi, tad ne jau es tev varu palīdzēt.

Plāns OFF kiikas gadījuma bija īstais, jo "auzās" sabrauca, BIORu aprunājot... Vienmēr pēc tam, kad iebraukts auzās uz kādu brīdi ir miers. Tad atrod ko jaunu, ko ķēzīt un aiziet - Klika, Brusis, urmas, guntarskl, eerglis, zvaigzne... viss MRK zieds.

Copeslietās uzdots populistisks jautājums neko nedod, neko nerisina, tik naidu kurina. Bet šī blice to neņem vērā :)
22.marts 2013, 16:04 | links
 
V.S.O.P. (off labs plans ) nozime ;ne jusu cuka ne jusu druva ; lielie di---ji ,sediet pie ratiem kamer mantu dala ? ja jau zini kas veic petijumus padalies ar info !ato iznak [maja hata skraju ,necevo neznaju] a jus mulki rociet !-------- pasaki ko atbalstit un KA -KO tas dos un ka labak ! burbulot mes visi makam [neskaties manus DARBUS skaties ka es runaju] ! plani jau gadiem uz prieksu sagatavoti visur un visam -tad piedod ko mes varam - ar daksam malikus ganit jeb izrakt teva aprakto (maksimu) ! uz celiem lukties lai zveinieki atstai pedejo asaku ? KO? ja aizkeru ludzu piedod ,bet lasot iedzilinoties sapratu kapec veci brauc makskeret uz citurieni ! personigi man riebigi SAP perkot karti un makskerejot redzet ka braks( licenzets zveinieks )ar tiklu strada un -------un pectam ar mazizmera zivim cukas baro!
22.marts 2013, 15:48 | links
 
Galvenais ir tas, ka šāds datu apkopojums ir fufelis, kas netiek balstīts uz reālām lietām. Un būs skumji, ja uz tāda pamata tiks pieņemts kāds lēmums.
Par.
--------------------------------------------------
Katrs lv iedzīvotājs,kuram ir pieejams internets un dažas grāmatas par makšķerēšanu šādu atzinumu uzceps pāris stundu laikā[cik tas maksā , kam un kāpēc?Varbūt vajag konkursu par lētākajiem un pareizākiem rezultātiem?
Zivis x,kas dzīvo,nārsto,migrē Buļļupē būs vienmēr.Pilnīgi visas izķert nav fiziski iespējams.
Un,pamatojoties uz šo faktu,,,pētnieki,,nonāca pie secinājuma;
ZIVIS IR UN BŪS.;)
22.marts 2013, 13:45 | links
 
Kas tad ir šī varenā bezmaksas "datu apkopojuma" autors?

eerglis, 22.marts 2013, 13:26


MRK pārstāvis bija klāt visās sēdēs.... veiksmi rakšanā.
22.marts 2013, 13:32 | links
 
Kas tad ir šī varenā bezmaksas "datu apkopojuma" autors?
22.marts 2013, 13:26 | links
 
Nu re, VSOP to apstiprina.

kilka, 22.marts 2013, 13:11


Apstiprinu, ka OFF ir labs plāns. Vairāk neko.
22.marts 2013, 13:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager