Sabiedriskās domas aptauja par rūpniecisko zveju Buļļupē

Par daudziem jautājumiem un tai skaitā par Buļļupes jautājumu pastāv, tikai divi viedokļi - nepareizais un MRK viedoklis. Nav būtiski, kā pētīs zivju resursus un, kas to darīs, ja pētījuma secinājumi atšķirsies no MRK viedokļa, tad automātiski secinājumi būs nederīgi jo tie ir nepareizi.
Nevajag meklēt sazvērestības teorijas par Nila kaķiem, slepenām Zvejmūrnieku organizācijām varas gaiteņos un citiem zvēriem vai mistiskām lietām, jo viss dabā ir vienkārši: ir MRK viedoklis un ir nepareizais viedoklis.

imations, 22.marts 2013, 13:02


Pašlo gavno po trubam...
Ne, ne, es off no šitā :)))
22.marts 2013, 13:21 | links
 
Nu re, VSOP to apstiprina.
22.marts 2013, 13:11 | links
 
Akmens_viesi
Uztaisi vienkāršāku ģīmi ;)
Cik gudri Tu pajautāji, tik gudri es atbildēju :))
Nekoncentrējies uz blakus lietām.
Galvenais ir tas, ka šāds datu apkopojums ir fufelis, kas netiek balstīts uz reālām lietām. Un būs skumji, ja uz tāda pamata tiks pieņemts kāds lēmums.
Viss.
Peace.
22.marts 2013, 13:04 | links
 
Par daudziem jautājumiem un tai skaitā par Buļļupes jautājumu pastāv, tikai divi viedokļi - nepareizais un MRK viedoklis. Nav būtiski, kā pētīs zivju resursus un, kas to darīs, ja pētījuma secinājumi atšķirsies no MRK viedokļa, tad automātiski secinājumi būs nederīgi jo tie ir nepareizi.
Nevajag meklēt sazvērestības teorijas par Nila kaķiem, slepenām Zvejmūrnieku organizācijām varas gaiteņos un citiem zvēriem vai mistiskām lietām, jo viss dabā ir vienkārši: ir MRK viedoklis un ir nepareizais viedoklis.
22.marts 2013, 13:02 | links
 
Akmens viesi, domā, ka uz šādu bezmaksas, kā pats saki, "datu apkopošanas" pamata, kāds pieņem nopietnus lēmumus?
Vai datu apkopošanai vajag kādu akreditētu pētnieku?
WTF tas ir par pētījumu?

eerglis, 22.marts 2013, 12:54


Bet vai tu zini, ka ekspluatācijas noteikumus izstrādā balstoties uz šādiem pētījumiem?

Vai tu zini, ka Daugavai un Kīsim jau ir pabeigti ekspluatācijas noteikumi?

Vai tu zini, ka balstoties uz šo pētījumu RD neredz nekādas problēmas saistībā ar zveju Rīgas ūdeņos?

Laiks rit un tas tiek tērēts šeit, rīta humoriņos, sazvērēstības teoriju un citu izdomājumu apsriešanā. Bet varat taču izbeigt šo bezjēdzīgo cilvēku ķezīšanu un izdarīt ko lietderīgu?
22.marts 2013, 13:01 | links
 
Akmens viesi, domā, ka uz šādu bezmaksas, kā pats saki, "datu apkopošanas" pamata, kāds pieņem nopietnus lēmumus?
Vai datu apkopošanai vajag kādu akreditētu pētnieku?
WTF tas ir par pētījumu?
22.marts 2013, 12:54 | links
 
Kilka, runājot par uzķeršanos - kā Tev šķiet, vai makšķernieki spēs kaut ko noskaidrot, ja viņus mānīs un pēc tam uzdos to par "rīta humoriņu"?
22.marts 2013, 12:51 | links
 
Uzķēries gan :D
22.marts 2013, 12:46 | links
 
Latvijā ir vairāki akreditēti pētnieki, BIOR nav vienīgais. Bet ok - rocieties paši...
22.marts 2013, 12:38 | links
 
VSOP
Nau nekādas teorijas, ir rīta humoriņš.
Un stāsts bija par samaksu, nav svarīgi kam.
Vai tad kāds cits vēl ir tiesīgs veikt šādu pētījumu?
22.marts 2013, 12:32 | links
 
Gabrānu vispār neaiztieciet! Ja ne viņš, tad tagad lielākā daļa Lielupes vimbu ķērāju varētu tikai gausties kādi agrāk bija jauki laiki, kā mēs te ķērām vimbas. Gabrāns neiedeva savu piekrišanu Mūsas Hesa celtniecībai un to projektu ir norakuši uz kādu laiku plauktos putēt. Bet vīri visu laiku gaida, kad atkal dos zaļo gaismu Hesiem, un tad lūdzieties, lai Bauskā būtu tāds Gabrāns, kurš pasaka nē Hesam.

micuks, 22.marts 2013, 12:24


Varbūt jā un varbūt nē. Gods un slava, ja runa ir par HES.
Kamdēļ Gabrānam jāpiedalās šajā krusta gājienā pret zvejniekim, ja pašā saimniecībā ir pietiekami daudz nesmukumu? Ne jau dēļ Buļļupes murdiem vimbu populācija mainās.
22.marts 2013, 12:31 | links
 
Nu bļin...atkal ...isos meistarībā...citēju Brusi!
22.marts 2013, 12:25 | links
 
Gabrānu vispār neaiztieciet! Ja ne viņš, tad tagad lielākā daļa Lielupes vimbu ķērāju varētu tikai gausties kādi agrāk bija jauki laiki, kā mēs te ķērām vimbas. Gabrāns neiedeva savu piekrišanu Mūsas Hesa celtniecībai un to projektu ir norakuši uz kādu laiku plauktos putēt. Bet vīri visu laiku gaida, kad atkal dos zaļo gaismu Hesiem, un tad lūdzieties, lai Bauskā būtu tāds Gabrāns, kurš pasaka nē Hesam.
22.marts 2013, 12:24 | links
 
Kilka,
Tavu postu toč vajadzētu retvītot un nošērot :)), afigeķ labi Tev sanāca!!

gatisl, 22.marts 2013, 11:25


Atceros,ka kaut kad rādīja pa ,,jašķiku" kā salaida lašu mazuļus Lielupē pie Bauskas!Man piemēram būtu interesanti par rezultātiem uzzināt,bet vai to vispār var izkontrolēt hvz...!!!:)))
22.marts 2013, 12:23 | links
 
Akmens_viesi
Nē, svecīti neturēju.
Tik iedājos, ka pilsētas dome kaut ko tomēr maksā valsts zinātniskajam institūtam par padarīto darbu, nevis vienkārši pasaka izdarīt.
Bet ļoti iespējams, ka viss notika apmēram tā:
Nils ietwītoja Rafaelam: Vecozēn, man vaig petijumu par Bullupi, jums tapat nav ko darit. Jasaprot cik ilgi mani Belka, Pusja, Kuzja un Muris tiks pie svaigam zivim. Citam es to nevar paprasit.
Savukārt tas retwītoja facebukā Georgam.
To izlasīja Jānis, ielika "like"un pa vakariem aiz ne kā uzčibināja, jo ir RD sekotājs un fans.
P.S. Kurš teica, ka tas ir vispār BIOR pētījums? "Galvas" nav, paraksta nav. Jebkurš Pētermiķelis to varēja izdrukāt un nolikt uz galda ;)))

kilka, 22.marts 2013, 09:15


Redzi, pats nonāci līdz secinājumam, ka nevajag aiztikt BIOR šajā jautājumā, jo nez vai tas ir BIOR pētījums. Neatceros, ka sauca to kantori, kurš pētījumu taisīja, bet BIOR tas nebija. Vienā no sēdēm Birzaks jautāja RD pārstāvim par to, kur pētījums ir pasūtīts.

Bet forši, ka sazvērestības teorija jau bija gatava :)
22.marts 2013, 12:21 | links
 
quote=300416]Brusim-nosauc konkreti kuri inspektori ,nevis virini muti,Tavai zināšanai Bauskā vispār nav vietējo valsts inspektoru.

gz888, 22.marts 2013, 07:59[/quote

To gz 888
Pirmkārt,atbilde bija domāta Steev lee.
Iespējams, ne es tā sapratu,ne mani tā saprata.
Mans rakstītais nav uzbrauciens inspektoriem,bet .............
Licencētās makšķerēšanas organizētāja pienākumi
LM ieviešanas mērķis ir makšķernieku skaita ierobežošana,kontrole un zivju pavairošana.

Nez kāpēc parādās ziņas par aptuveni 170 vimbām dienā,n.tajām reizēm lomu stiepšanā uz mājām,mašīnu un t.t.
Ja šis viss ir tikai bizness,tad varbūt legalizēsim.Par 50 Ls organizators ar viņa pakļautībā vai citādi kontroli uzraugošām personām palīdz virsnormas zivju ķērājam legāli to maisu aizstiept vienā reizē;).
P.S.
Varbūt ir informācija par šīs LM vietas kontrolē iesaistīto personu skaitu,kontroles regularitāti,pavairoto zivju skaitu? Zivju resursu stāvoklis pirms LM ieviešanas un tagad?Uzlabojies,pasliktinājies,vajag ierobežot,palielināt makšķernieku ,lomā paturamo zivju skaitu?Ūdenstilpnei piegulošās krastmalas stāvoklis-pirms LM un tagad?Uzlabojies,pasliktinājies?Sabiedriskā kārtība,pārkāpumi.Vairāk,mazāk?.........................
Šis viss nav uzbrauciens bet viedokļu apmaiņa
22.marts 2013, 11:38 | links
 
Kilka,
Tavu postu toč vajadzētu retvītot un nošērot :)), afigeķ labi Tev sanāca!!
22.marts 2013, 11:25 | links
 
Akmens_viesi
Nē, svecīti neturēju.
Tik iedājos, ka pilsētas dome kaut ko tomēr maksā valsts zinātniskajam institūtam par padarīto darbu, nevis vienkārši pasaka izdarīt.
Bet ļoti iespējams, ka viss notika apmēram tā:
Nils ietwītoja Rafaelam: Vecozēn, man vaig petijumu par Bullupi, jums tapat nav ko darit. Jasaprot cik ilgi mani Belka, Pusja, Kuzja un Muris tiks pie svaigam zivim. Citam es to nevar paprasit.
Savukārt tas retwītoja facebukā Georgam.
To izlasīja Jānis, ielika "like"un pa vakariem aiz ne kā uzčibināja, jo ir RD sekotājs un fans.
P.S. Kurš teica, ka tas ir vispār BIOR pētījums? "Galvas" nav, paraksta nav. Jebkurš Pētermiķelis to varēja izdrukāt un nolikt uz galda ;)))

kilka, 22.marts 2013, 09:15
KA KULAKS UZ ACES ! TURPINI , DO IEKSAS!

plesigais, 22.marts 2013, 10:10


Vai arī vienkārši PUNKTS UN ĀMEN šitai tēmai!!!:)))
22.marts 2013, 10:15 | links
 
Akmens_viesi
Nē, svecīti neturēju.
Tik iedājos, ka pilsētas dome kaut ko tomēr maksā valsts zinātniskajam institūtam par padarīto darbu, nevis vienkārši pasaka izdarīt.
Bet ļoti iespējams, ka viss notika apmēram tā:
Nils ietwītoja Rafaelam: Vecozēn, man vaig petijumu par Bullupi, jums tapat nav ko darit. Jasaprot cik ilgi mani Belka, Pusja, Kuzja un Muris tiks pie svaigam zivim. Citam es to nevar paprasit.
Savukārt tas retwītoja facebukā Georgam.
To izlasīja Jānis, ielika "like"un pa vakariem aiz ne kā uzčibināja, jo ir RD sekotājs un fans.
P.S. Kurš teica, ka tas ir vispār BIOR pētījums? "Galvas" nav, paraksta nav. Jebkurš Pētermiķelis to varēja izdrukāt un nolikt uz galda ;)))

kilka, 22.marts 2013, 09:15

KA KULAKS UZ ACES ! TURPINI , DO IEKSAS!
22.marts 2013, 10:10 | links
 
Akmens_viesi
Nē, svecīti neturēju.
Tik iedājos, ka pilsētas dome kaut ko tomēr maksā valsts zinātniskajam institūtam par padarīto darbu, nevis vienkārši pasaka izdarīt.
Bet ļoti iespējams, ka viss notika apmēram tā:
Nils ietwītoja Rafaelam: Vecozēn, man vaig petijumu par Bullupi, jums tapat nav ko darit. Jasaprot cik ilgi mani Belka, Pusja, Kuzja un Muris tiks pie svaigam zivim. Citam es to nevar paprasit.
Savukārt tas retwītoja facebukā Georgam.
To izlasīja Jānis, ielika "like"un pa vakariem aiz ne kā uzčibināja, jo ir RD sekotājs un fans.
P.S. Kurš teica, ka tas ir vispār BIOR pētījums? "Galvas" nav, paraksta nav. Jebkurš Pētermiķelis to varēja izdrukāt un nolikt uz galda ;)))
22.marts 2013, 09:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager