PAR Latu!PRET Eiro!

Pārdomas un viedokļi par šo tēmu
Šeit varētu izklāstīt savas domas saistībā ar eiro ieviešanu.Esmu LATVIETIS,un vienmēr ir uztraukušas lietas,kas saistītas ar Latvijas nacionalitātes un identitātes jautājumiem.Esmu par Latu,jo tas ir mūsu mantojums,tāpat kā Latvijas karogs,tāpat kā Latvijas ģērbonis un protams arī Latviešu valoda.Izsakam domās šajā sakarā,ja kādam ir ko teikt un gribas pateikt!Starp citu es neesmu vienaldzīgs,un ļoti ceru uz referendumu.Es jau nobalsoju http://manabalss.lv/pret-eiro-ievie-anu-latvij-/show?mode=all&type=top#
24.aprīlis 2013, 14:20 | links
 
EUR būs, jautājums kad. Par to jau parakstījās iestājoties ES ;) Pēdējā iestāšanās kārtā, kurā uzņēma arī LV, tas jau bija iestrādāts līgumā, visās iestāšanās kārtās līdz tam tas nebija iekļauts.
24.aprīlis 2013, 14:31 | links
 
Laurīt, par vēlu.
Par to domāt vajadzēja treknajos gados, kad cilvēki bezatbildīgi ņēma kredītus un benkas smaidot deva.
Par to, ka eiforijas burbulis plīsīs domāja tikai retais....

Šobrīd esam parādu jūgā tai pat Eiropai un viņa mūs var mīcīt kā vien vēlas.

Piedod, bet tavs patriotisms te neko neglābs.
24.aprīlis 2013, 14:42 | links
 
Pirmkārt, nauda ir maksāšanas līdzeklis. Un iespējas, ko dod sava valūta, mūsu valsts lata laikā nav izmantojusi. Es runāju par devalvāciju, kuru vajadzēja (+/-) realizēt krīzes laikā. Par pārējo tāda dir...a vien.
Pie tam skaidras naudas loma paliek arvien mazāka. Un kam man čakars ar tām valūtas maiņām?
24.aprīlis 2013, 14:44 | links
 
Lats pēc likuma nav LV simbols. Nekas patiesībā nav tik vienkārši, arī es tai skaitā kredītu ņēmu EUR, lai gan pret visiem ekonomikas likumiem, jo ienākumi ir LVL. BET, ja skatās pārī LVL/EUR, kurss ir fiksēts ar pieļauto nobīdi no LB kursa, kur varu izrēķināt savu maksimālo risku pie man neizdevīga kursa kāpumā, turpat pretī LVL % likme bija daudz augstāka par EUR. Lai arī pašam tuvs ir lats un eur nepatīk kā naudaszīme, īsti atpakaļceļa vairs tāpat nav. Katrā ziņā būšu priecīgs ja neieviesīs EUR, jo tā kā strādāju bankā, tas nozīmēs, ka man tomēr būs kāda jaungada brīvdiena :)))
24.aprīlis 2013, 14:56 | links
 
Esmu par EIRO! Man kā uzņēmējam tas ir izdevīgāk no visiem viedokļiem un patriotisms valūtas ziņā ir tukši vārdi! Jācīnās pret pārkrievošanos, pārangļošanos, kaut pret pārķīnīzerošanos, pret antilatviskām darbībām, pret izsaimniekošanu, pret Ņilu un co, pret... varētu turpināt un turpināt! Bet lats ir tikai norēķinu līdzeklis, eiro būs un to atlikt varēs tikai ES sabrukums!
24.aprīlis 2013, 15:04 | links
 
Esmu par EIRO! Man kā uzņēmējam tas ir izdevīgāk no visiem viedokļiem un patriotisms valūtas ziņā ir tukši vārdi! Jācīnās pret pārkrievošanos, pārangļošanos, kaut pret pārķīnīzerošanos, pret antilatviskām darbībām, pret izsaimniekošanu, pret Ņilu un co, pret... varētu turpināt un turpināt! Bet lats ir tikai norēķinu līdzeklis, eiro būs un to atlikt varēs tikai ES sabrukums!

degarzivs, 24.aprīlis 2013, 15:04



Intresanti cik tev kā uzņēmējam izmaksās visu pārmaukt uz eiro :)
24.aprīlis 2013, 15:09 | links
 
Mjā. emocionāli lata un tā dizaina ir žēl. (piemēram, repšiku nebija žēl).
Bet īstā aiziešana no lata notika tajā brīdī, kad aizgāja no valūtu groza un piesējās tikai eiro. Tas gan notika un tika pasniegts tik gudri, ka retais saprata.
Vienīgais, ar ko var sevi mierināt - nav jautājums vai būs labi vai slikti. Bet gan - cik dziļi atradīsimies tajā orgānā, kurā esam daudzās jomās... un kādas būs ē... manevra iespējas.
24.aprīlis 2013, 15:49 | links
 
Nu igauņi diezgan lielā sajūsmā no eiro nav, vismaz darba tauta. Nu sodi gan eiropiski, bet var būt, ka tas ir pārmācīšanas nolūkā.
24.aprīlis 2013, 15:59 | links
 
Es piekrītu Lauric!!!!
Esmu par Latu,jo tas ir mūsu mantojums,tāpat kā Latvijas karogs,tāpat kā Latvijas ģērbonis un protams arī Latviešu valoda.
24.aprīlis 2013, 16:00 | links
 
Kā piemērs par pāriešanu man viens paziņa no Igaunijas pērn stāstīja. Ja pirms pāriešanas aboli uz eiro pārskaitīšanas maksāja 0.60 eiro , tad uzreiz pēc pāriešanas 2.00 eir un tas būs ar visiem produktiem ! ja tagad maize 0.60-0.70 santīmi tad būs 1.50 eiro. Var jau šodienas cenas vēsturē pierakstīt ! ;)
24.aprīlis 2013, 16:05 | links
 
Jūs labāk par savu algu būtu padomājuši nevis par mantojuiem ;)
24.aprīlis 2013, 16:08 | links
 
Kā piemērs par pāriešanu man viens paziņa no Igaunijas pērn stāstīja. Ja pirms pāriešanas aboli uz eiro pārskaitīšanas maksāja 0.60 eiro , tad uzreiz pēc pāriešanas 2.00 eir un tas būs ar visiem produktiem ! ja tagad maize 0.60-0.70 santīmi tad būs 1.50 eiro. Var jau šodienas cenas vēsturē pierakstīt ! ;)

seregins, 24.aprīlis 2013, 16:05


Nu jā tā tās cenas mainīsies tad tev taisnība ka jāpadoma par algām...
24.aprīlis 2013, 16:17 | links
 
Tās cenas dažs labs var arī laicīgi pacelt - latam esot. Tauta pieradīs un tad , kad būs eiro liksies, ka viss ir štokos ;(
24.aprīlis 2013, 16:19 | links
 
Degazivs , ko Tu darisi , ja cilvekiem zudis pirkspeeja pirkt tavus produktus -preci, ko Tu ražo. Protams, ja Tu ražo areejam tirgum , tad nu taa , bet, iekseejam tirgum.
Es biju Igaunijaa 2 meenešus pirms eiro un pusgadu peec Eiro ievisanas- visas cenas bija paceelušaas.
Neviena naudas reforma nav bijusi ar zaudeejumiem valstij......
Kas Tu domaa, ka Bankas necentiisies guut pelnu, ko buus zaudeejusas uz valuutas konvertaaciju, saubos par to...
Lats taa ir Muusu peedejaa neatkariiba, ko zaudeesim!
24.aprīlis 2013, 16:19 | links
 
Es jau domāju ka tauta maz ko spēs mainīt diemžēl kā valdība lems tā arī būs.... (
24.aprīlis 2013, 16:23 | links
 
Es ceru,ka tā nebūs!Kopumā ņemot vidusmēra parastajam iedzīvotājam eiro ieviešana būs ar jūtamu - zīmi.Tāpēc nav variantu un ir jāvāc parakstus.Es uzskatu,ka nav neiespējamu lietu.uzskatu,ka visu vēl var mainīt,bet vajag lielu masu!!!
24.aprīlis 2013, 16:29 | links
 
Lauric, ar parakstiem neko nepanāksi, referendums bija par iestāšanos ES, tad arī nobalsoja par EUR.
24.aprīlis 2013, 16:31 | links
 
Tikai kurš tajā laikā iedziļinājās tik tālu,ka parakstamies arī par eiro!ĻOOOTI liela daļa par to pat neiedomājās.Es tajā skaitā.Un vispār,vai kaut kur tas tika minēts?
24.aprīlis 2013, 16:58 | links
 
Principā-visās pēdējās aptaujās 60+% Latvijas iedzīvotāju ir par LATU.Valdība tikai jau rēķina kur liks LV monētas.Būs kā ar rubļiem-vagoniem aizdzina uz Krieviju,un daudzi valdošie kļuva pa m00000āriem...!
24.aprīlis 2013, 17:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager