PAR Latu!PRET Eiro!

Pārdomas un viedokļi par šo tēmu
Varbūt kāds varētu man vienkāršam lauku puisim apskaidrot lata ,,uzpūstās" vērtības iemeslu.Vērtīgāks par dolāru,angļu mārciņām un citām valūtām.Latam ir segums?Ja ir ar ko?Zelts.Kāds viņu ir redzējis!?Kādu valūtu liks ieviest,tādu ieviesīs un Āmen!!!:)))
26.aprīlis 2013, 10:57 | links
 
sākās, nodevējs! :D
...eiro vispār nāk no Frankfurtes nevis Briseles :)

par ieguvumiem palasi šeit http://ec.europa.eu/economy_finance/general/pdf/how_the_euro_benefits_us_all_lv.pdf

Pastāsti kāds segums ir latam, ja neskaita stingro piesaisti "kautkādam krāsainam papiritim"?? :) Vai varbūt labāk pastāsti kā vispār rodas nauda un kur viņa paliek? (rodas kasē un paliek veikalā nav pareizā atbilde)
26.aprīlis 2013, 10:10 | links
 
Lauric - un ja vēl alga arī Tev latos, tad Tu esi laimīgs cilvēks...kamēr ir stabils LVL/EUR kurss :))

Bet, ja pēkšņi notiek lata devalvācija, kaut pieļaujamo 15% robežās, tad tie kam kredīts eiro, vnk nošaujās, bet Tu uz bērēm netiec, jo degviela, puķes, ārzemju šņabis u.c. imports kļūst attiecīgi dārgāki...

eur ieviešana šo risku likvidē :)

daddy_j, 26.aprīlis 2013, 09:27

Skatos te viens tautas nodevējs!Patīk eiro brauc uz Briseli un dzīvo.Kas vispār ir eiro???kautkāds krāsains papiritis kuram nav seguma.
Ok,pastāsti ko mēs iegūsim, kad ieviesīs eiro!
26.aprīlis 2013, 09:40 | links
 
Lauric - un ja vēl alga arī Tev latos, tad Tu esi laimīgs cilvēks...kamēr ir stabils LVL/EUR kurss :))

Bet, ja pēkšņi notiek lata devalvācija, kaut pieļaujamo 15% robežās, tad tie kam kredīts eiro, vnk nošaujās, bet Tu uz bērēm netiec, jo degviela, puķes, ārzemju šņabis u.c. imports kļūst attiecīgi dārgāki...

eur ieviešana šo risku likvidē :)
26.aprīlis 2013, 09:27 | links
 
Vajadzētu, kā Šveicē - katram mājās vismaz AK 47, vai katrā miestā ieroču noliktava ar dažiem oberiem, obligātas militārās apmācības, nevajadzētu ne nato, ne es neko.

Loshuliganos, 25.aprīlis 2013, 00:21 | citēt | links


Tu tiešām domā, ka Šveice izvairījās gan no 1 gan 2 pasaules kara tāpēc, ka tur katram "pagultē AK47" bija? :DDD

Mīļais cilvēk, īstenais latvieti, attopies :) Šodien pasaulē ir desmitiem valstu, kur katram vīrietim pieder pat 2 automāti, dažam par džips ar ložmetēju, bet miera tur nav un nebūs. Un to kurš "uzvarēs" noteiks ne jau sieviešu un bērnu ciešanas vai vīriešu varonība, bet lielā politika. Paskaties tuvos austrumus, tur maz ieroču un daudz miera un labklājības??

šveiciešus sargāja naudiņa, kas tur no visām pasaules malām bija ieguldīta, līdz ar to, jo mēs vairāk piesaistīsim austrumu un rietumu naudiņas, jo drošāki varēsim justies.

Visi tagad apsmej Kipru, bet nav viņi tādi muļķi, kā viņus zīmē, atcerieties, ka puse no tās salas pieder turkiem, kas ir tā reģiona lielvara.
26.aprīlis 2013, 09:21 | links
 
daddy_j,Smieklīgi jeb nē,bet man kredīts ir latos.Darijumi saistībā ar auto visi ir latos un galu galā depozīts arī man ir Latos!Tā lūk.
26.aprīlis 2013, 09:17 | links
 
Mēs par daudz uzticamies un esam pārāk pasīvi.

Loshuliganos, 25.aprīlis 2013, 00:21


+10 Tev par šo!Zelta vārdi!Tāds ir īsts Latvietis,kas nopietni sāk kaitināt!Labi tas ir redzams arī šajā diskusijā.Savu nostāju aizstāv biznesmeņi un tamlīdzīgie,kuriem eiro ieviešana dos reālu labumu.Parastais Latvietis tikai retais ir spējīgs ko pateikt.Un tieši tāpēc mēs esam tur,kur esam!Nožēlojami
26.aprīlis 2013, 09:05 | links
 
Principā-visās pēdējās aptaujās 60+% Latvijas iedzīvotāju ir par LATU..
aakis, 24.aprīlis 2013, 17:01


Kā tad...Latvijas iedzīvotāji vispār ir dīvaina tauta - "emocionāli jūt" vienu, bet dara pavisam citu!! Visi grib lielu valsts pabalstus, labus ceļus, smaidīgus poličus...tikai nodokļus maksāt negrib...

Tas pat par latu - kliedz, mums nacionālais simbols un kas tik vēl ne...bet kādās naudiņās jums kredīti? kādās naudiņas autiņu pirkāt/pārdevāt? kādās naudiņās jums depozītiņi stāv (kam ir protams)?? :))
25.aprīlis 2013, 20:57 | links
 
nav mums ta granita,vismaz tados apjomos cik vajadzetu.leisos gan esot.dolomitam ir prasibas kadai cietibas pakapei jabut,jo svarigaks cels/A klases/,jo cietaku dolomitu prasa.un kontrolets tiek pietiekami,lai sudu neiegruz.celu buvetajiem ir tads humors-labs asfalts uz cela nemetajas-.krieviski labak skan.
25.aprīlis 2013, 19:44 | links
 
Kutis- trāpijis desmitniekā! :) šo man ar teica viens ceļa speciālists, kad pie vainas ir tas dolomīts.. Un vajag to granītu..
25.aprīlis 2013, 10:41 | links
 
Man nav jābūt speciālistam, bet rodas man jautājums tāpat, ja uzliek asfaltu par entajiem miljoniem, bet ceļs jau drūp.. Pamati? Da pilsētā visus pamatus raka ārā un lika trubas utt.. Ja šada garantija ir trīs gadi tad mēs nekad netiksim pie labiem ceļiem, jo vienkārši nespēsim uzliet.. Es neticu, kad citās valstis asfaltus pārlej ik pa trīs gadi.. Un mani nav ko hotenton aplikt tehnoloģijas, es runāju to ko redzu.. Ja naudu iegulda tad jābūt rezultāts.. Bet pašlaik ir rezultāts tāds, kad vienai mašīnai uz jauna asfalta jau priekšējo stiklu nomainīju un tagad gads nepagājis jau otrai mašīnai atkal akmens logā.. Kā lai nedusmojas.. Lab nevis dusmojas, bet skaidrojumu ļoģisku atrast vēlētos..
Pamatu nav.. Kas tā par atbildi!? Māju ar būvē pa miljoniem, bet pamatiem ietaupām!? Tas tak visiem zināms, kad māja ilgi nestāvēs.. Bet ceļi!? Laikam ātri jāpaspēj nosmelt ES fondu krējums.. Citādi laika nebūs.. Tad varēs teikt ka mūsu prezidents Bērziņš ar zelta frāzi: "Tajā laikā tā drīkstēja".
25.aprīlis 2013, 10:38 | links
 
a sad tad paklausies ko ceļa būvē šlipstes vīriņi runā :D hehe
25.aprīlis 2013, 10:24 | links
 
Problēmas ar ceļiem mums rada 1.klimatiskā josla un otrkārt dolomita šķembas kas ūdenī lēnām šķīst ,ja būtu granīta šķembas būtu par80% mazāk problēmu-nevis nozagtie līdzekļi vai speciālistu kvalifikācija...
25.aprīlis 2013, 10:23 | links
 
Labi, klusēju, ja reiz runā viedie inženieri.
25.aprīlis 2013, 10:14 | links
 
fufelis nauda tiek norakstita uz bedreem vot kur tiek zagta nauda! lai lapitu bedri vajg sudigu asfaltu un sudigu pamatu! mjuniors ari nekludas! pie di..s kam ir un kam nav bijusi darisanas ar kko tapat vis ir skaidrs! vietam kur pirms 25 gadiem liets, viena limeni ari 3gadigu ceļu segumu!
25.aprīlis 2013, 10:09 | links
 
Copmann, tev laikam nav bijušas darīšanas ar ES auditoriem (Mjuniors minēja ES naudas) - tie tev neļaus pat šķembu ievilkt, kur nu vēl vairāk...
25.aprīlis 2013, 09:50 | links
 
Bizness ir bizness un mans zina, kaa ir ar iepirkumiem, buuvnieciibu utt. mjuniors nebija taalu no patiesiibas. VNK neviens ar to neplaataas, LV ir maza vide un konkurence regionos nosaka uznjeemeeju iespeejas nopelniit uz katras kapeicinjas.
25.aprīlis 2013, 09:14 | links
 
Labi skaitīt naudu otra makā mēs visi mīlam.. bet nu lūdzu izskaidrojat man kādēļ Asfalts Latvijā tik sūdīgs.. es nerunāju par veco.. bet gan par Jau eiro naudiņu taisīto.. trīs gadi pagājuši un jau bedres lāpa.. Padomjo laiku asvalts citviet labākā stāvokli.. Manuprāt, tur ir vislabāk redzama situācija kas notiek visā lv.. Zogot viens no otra nēesam ieguvējs neviens..

mjuniors, 25.aprīlis 2013, 00:29


Ak, draudziņ, tā daždien gadās izteikties, ja izpratnes nav, bet nikns viedoklis ir.

1) nav vainas asfaltā, bet gan pamatā zem tā (šķembas+smiltis). Teiksim, tās pašas šķembas nav mūžīgas, arī smiltis vairs neveic filtrāciju, tāpēc pēc laika nepieciešama nopietna rekonstrukcija, kas līdzekļu trūkuma dēļ veikta netiek. Ja uz sūdīga pamata uzliek jaunu segumu, tad tas nevar kalpot pārlieku labi. Varētu likt ar visu smilti un šķembām, taču tas jau maksā stipri vien dārgāk... Diemžēl tāda nu ir tā situācija, ja naudas ir, tik cik ir un vajag glābt, ko var saglābt, tāpēc tiek veidoti tādi it kā ne labākie risinājumi, taču, manuprāt, labāk 10km tādu ceļu, nekā lieliska ceļa, taču tikai 2-3 km garumā.
Būtu labāk, ja paredzēto 80% no degvielas akcīzes nodokļa vietā ceļiem netiktu doti vien 8 (!!!) %...

2) Par to veco asfaltu - arī mazlietiņ lēnāk pār tiltu. Pirmkārt, diez vai daudz vietu būs, kur pie lielām satiksmes plūsmām būs lielisks ceļš. Parasti tur arī lieliskais krievu laiku ceļš sāk jukt un drupt.

3) Tu īsti gan nepaskaidroji, kas tad ko zog? Tas kas naudu dala, kas iedalīto naudu pārvalda, kas būvē? Un uz ko tad balstīti šie apsvērumi? Būtu interesanti uzzināt...
25.aprīlis 2013, 08:43 | links
 
Ok precīzus datus neatradīšu,bet kaut kur dzirdēju 1,6 miljoni

silpeiv...
Latvijā tik maz iedzīvotāju!?!

mjuniors, 24.aprīlis 2013, 17:34


Nu sacepušies te :)


Mjuniors,fig viņ zin kādus batonus mums sprauž ausīs tie kas tur augšā sēž.

Bet ja 2011 gadā bija apmēram 2 milj. - mirstība,aizbraucēji.. Nekas jau klāt nenāk..
25.aprīlis 2013, 07:32 | links
 
Problēma ir neatvērtajos čekas maisos, LV pārvalda ārvalstu specdienesti - RU, USA, skandināvi, masoni, organizētā noziedzība. Vēl neviena normāla valdība nav bijusi.

Loshuliganos, 25.aprīlis 2013, 00:34

Šajā es tev piekrītu!Uz šodienu visus politiķus (Zviedru plukatu bankas) tur aiz olām,un ne tikai bankas.Pa šiem gadiem, neviens valsts izsaimniekotājs nav saukts pie atbildības.Tas ir nedaudz ,,abidna,,
25.aprīlis 2013, 04:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager