PAR Latu!PRET Eiro!

Pārdomas un viedokļi par šo tēmu
No Uzņēmēju viedokļa tas būs tikai un vienīgi pozitīvi. Jums nav ne jausmas cik pelna bankas par valūtas konvertēšanu. Piem. uznēmums kurs darbojos galvenokārt produkciju realizē eiropas tirgū. Un kā jums liekas ar gada apgrozījumu pie 20 milj. cik samaksājam bankai gada laikā?? aptuveni 45 000 ls, protams ir bankas citi bankas pakalpojumi. Bet lielākais ir par valūtas maiņu. Ja nu reiz mēs esam šajā ekanomiskajā zonā nu neiztikt bez EURO.
24.aprīlis 2013, 21:34 | links
 
Ar ko tik nebaida, bet vai nu visus varēs tā iebaidīt tā, ka , ja lūk kā maksāšanas līdzeklis būs EURO tad latvietis nebūs latvietis un francūzis vai vācietis būs pārsteigts par to, ka arī latvieši ir uzķērušies uz šī āķa ko sauc par EURO ( ja runā makšķernieku terminoloģijā). Nu nepielec, ko es zaudēšu? Tas apmēram tā , ja Mildiņai linu svārku vietā piedāvās ko krāšņāku , vai tad Mildiņa līdz ar to būtu jau zaudējusi nevainību un palikusi par palaistuvi, vai viņa tomēr sekojot modei būs vairāk pievilcīga arī tautiešiem?! Un ja runā par ekonomiku, tad es ticu mūsu finansistiem, ticu igauņu PM Ilvesam un tam, ka nevajaga turēties pie brunčiem, kuri tāpat nesilda visus……
24.aprīlis 2013, 21:20 | links
 
Nelietiigais- paskaidro neizgliitotajiem-kas peec 2 -3 gadiem mainiisies?Ko gribi saigaiit? kaadus raadiitaajus-kas/cik(GDP pieaugums ,inflaacija, bezdarbs, banku reitingus, videejaa kraanijna izmeera pieaugumu ??? kursh buus iistais briidis???? konkreeti luudzu!
Tev SMS krediits spiez?Sieva nedod?Nav naudas jaunam Tiogas dziga kaatam?Kaiminjam mashiina labaaka?KAs i pa saapi? ne asakas!

Robchiks, 24.aprīlis 2013, 20:16

Mainīties var tikai viens,ES bankrotēs!Tālu tas brīdis nav,eiro tiek drukāts bez seguma.Eiro kā valūta paliek nevērtīga Brisele,Merķele ar saviem plāniem netiek galā-pārcentušies!Vācieši protestē pret eiro,pieprasa atpakaļ vācu markas...Gaidam ES,bankrotu!
24.aprīlis 2013, 21:19 | links
 
Peronmalā malku cirtu,
Sliežu starpā kūru sārtu.
Div vilcieni gaisā skrēja,
Pārbraukdami manu vārtu.

Krauklīts sēž stabiņā,
Pašā staba galiņā.
Kādu dziesmu koklē viņš?
24.aprīlis 2013, 21:05 | links
 
Valts kontoleetas cenas-tas gan ir labs joks!
Jauno Salmo tiogas Jig kaatu cenas MK nosaka 22-29 ls liimenii-ka pashaizmaska, lai idinji nepeerk pa 70 ls veiklalaa, AAmen.
24.aprīlis 2013, 21:03 | links
 
Tikai par latu, tas ka lats piesaistīts eiro neko nenozīmē, jebkurā brīdī var atsaistīt un piesaistīt SDR vai vienalga kam citam. Tad kad balsojām par ES mūs konkrēti apjāja, var palasīt ko toreiz solīja Repše u.c. tīrākos batonus sasprauda. Ir valstis kuras drīkst pašas drukāt eur, LV to nedrīkstēs, nevarēsim iespaidot ne inflāciju ne ko. Ja ES gribētu lai mēs te būtu ekonomiski attīstīti - sen jau tādi būtu. Vajag valsts banku, 2 līmeņa pensiju fondus ieguldīt LV ekonomikā un valsts kontrolētas cenas, kā Šveicē un būsim uz zaļa zara gada laikā.
24.aprīlis 2013, 21:00 | links
 
Man iešāvās prātā akcijas ideja - lai antiglobālisti protestējot atsakās mainīt latus pret eiro un nemaina. Nekad. Lai to nevarētu izdarīt automātiski, protams, nauda jāizņem no konta. Bet īsts antiglobālists tak netur naudu bankā, jeb es kļūdos?
24.aprīlis 2013, 20:34 | links
 
Es uzskatu par to vajadzēja domāt kad balsojām par Eiropas savienību ne tagad, es tikai par Eiro jo nevajadzēs lieki maksāt bankām par konvertāciju.
24.aprīlis 2013, 20:25 | links
 
mjunioru -par Latvijas Bankas prezidentu! Es par!

Robchiks, 24.aprīlis 2013, 20:19

Lab, lab Robcik tikai mieru.. :))))
24.aprīlis 2013, 20:21 | links
 
Eiro ir Eiropas Savienības valūta. To NAV ieviesuši tie, kam ekonomika ie pietiekoši spēcīga, lai saglabātu savu valūtu vai arī tie, kas neizpilda iestāšanās eiro zonā kritērijus.
Līdz spēcīgai ekonomikai LV vēl tālu un kritērijus izpildām.
24.aprīlis 2013, 20:20 | links
 
mjunioru -par Latvijas Bankas prezidentu! Es par!
24.aprīlis 2013, 20:19 | links
 
Agrāk es ar domāju, kad vēlāk labāk nekā tagad utt.. Bet tad k;a sapratu kad lats piesaistīts eiro.. tad, manuprāt dižās nozīmes tur nav.. Jo ietkme uz eiro uzreiz parādās uz mūsu latu.. Un lats ir tikai papirs..
p.s neēsmu es nekāds Lata kritiķis un protams mūsu valūta ir smukāka par Eiro.. Bet nu mazliet iespļaujot uguni, kā redzams lata smukums tomēr nekādi nav spējis noturēt bāleliņu izceļošanu.. Brauc tomēr tur kur ir eiro:D..
24.aprīlis 2013, 20:17 | links
 
Nelietiigais- paskaidro neizgliitotajiem-kas peec 2 -3 gadiem mainiisies?Ko gribi saigaiit? kaadus raadiitaajus-kas/cik(GDP pieaugums ,inflaacija, bezdarbs, banku reitingus, videejaa kraanijna izmeera pieaugumu ??? kursh buus iistais briidis???? konkreeti luudzu!
Tev SMS krediits spiez?Sieva nedod?Nav naudas jaunam Tiogas dziga kaatam?Kaiminjam mashiina labaaka?KAs i pa saapi? ne asakas!
24.aprīlis 2013, 20:16 | links
 
 
4 maijā pl 12.notiek protesta mītiņs,pret eiro-par latu Latvijā!Es arī uzskatu,kad Latvijā ieviest pašlaik ir par agru.Vajag nogaidīt vismaz pāris gadus.
Vismaz ES komisāru,pakaļā līdējam Dambrovskim nespīdēs mīkstais,labi apmaksātais krēsls Briselē.
Bet gan nāksies atbildēt, par šīm represijām,ko itkā sauca par taupības režīmu ....
24.aprīlis 2013, 20:04 | links
 
nekada parakstu vaksana vairs nelidzes,bus mums no 1.janvara euro.personigi uzkatu ka mes tagad par varam lienam uz grimstosa kuga.varejam jau vel nogaidit kas ar to ES vispar notiks.pie naudas mainas veikali 100 punkti pieliks pie precu cenam.vienigi varu sevi mierinat ar domu ka kada nozime kadas naudas man maka nav.
24.aprīlis 2013, 19:46 | links
 
mjuniors => tu ir konkrēts vīruss!!! Tādu bacili tikai ar antibiotikām jāiznīdē!!!

Amatieris77, 24.aprīlis 2013, 19:32

Paldies kad parādi savu aprobežotību :)..
24.aprīlis 2013, 19:36 | links
 
mjuniors => tu ir konkrēts vīruss!!! Tādu bacili tikai ar antibiotikām jāiznīdē!!!
24.aprīlis 2013, 19:32 | links
 
Vaacija savas markas neizniicinaaja, bet noglabaaja naudas glabaatuvee.
24.aprīlis 2013, 18:04 | links
 
[/quote]
Ja pāriesim uz eiro, tad nav sacīts ka tas būs uz mūžu. Bet lai atgrieztos uz latu, tas būs ļoti šāpīgi mums visiem, ka tas bija 90tos gados pārejot no rubļa uz latu.

sharps, 24.aprīlis 2013, 17:46[/quote]
Kas tur sāpīgs var būt!?!?
24.aprīlis 2013, 17:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager